Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista rezerwowa na Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina - dogrywka

226 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2007 o 11:17, Mistic napisał:

> Polecam przeczytać artykuł do końca i skonfrontować go z http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=9

> - czyli warunkami sprzedaży.
> Mieli pełne prawo skorygować oczywisty błąd.

Jakoś gdy paru ludzi kupiło Spellforce 2 za 10zł to nie zmieniano nic :]


Z regulaminu sprzedaży:
"Sklep gram.pl zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia bez podania przyczyny"

Widocznie albo wtedy niewiele osób kupiło po niższej cenie, teraz zaś przytrafiło się to wielu, albo też - nauczeni doświadczeniem - zmienili warunki sprzedaży :) Nikt nie został przecież celowo wprowadzony w błąd, cena EK była powszechnie znana, a co więcej widoczna na stronie zamawianej gry, stąd nie rozumiem zaskoczenia, a nawet oburzenia (bo i takie były głosy), że w czasie wyjaśniania wielu pomyłek, które przytrafiły się kupującym podczas zamawiania, również cena wraca do pierwotnej wielkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 18:12, Mike napisał:

Zdecydowanie mozna miec nadzieje. Sadze, ze nawet cos takiego mielismy w planach przed premiera...

M.

O! To fajnie. Bardzo się cieszę. W końcu każdy będzie mógł zadać pytania, które go dręczą, odnośnie Wiedźmina. Mam tylko cichą nadzieję, że będziecie na to lepiej przygotowani niż na pre-ordery LEK Wiedźmina ;-P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 11:17, Mistic napisał:

Jakoś gdy paru ludzi kupiło Spellforce 2 za 10zł to nie zmieniano nic :]


Wtedy mieli gest, na który teraz, z im tylko wiadomych przyczyn się niezdecydowali. Ich prawo.
Może po prostu tam było kilka zamówień, a teraz znacznie więcej, kto wie.
W końcu czym innym jest "poświęcenie 100zł a czym innym np.1000zł - każdy kto myśli inaczej niech da różnice jakiejś organizacji charytatywnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e ta lista rezerwowa to dobra rzecz dostałem zapisałem sie i dzisiaj dostałem emaila że zamówienie zostało przyjęte i mam zarezerwowaną jedną sztuke edycji kolekcjonerskiej wiedzmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli otrzymałem takiego maila to znaczy że dostane EK....??

Dziękujemy za zainteresowanie edycją kolekcjonerską gry Wiedźmin.

Utworzyliśmy dla Ciebie domyślne zamówienie na grę (1 sztuka, wysyłka za pobraniem).
Po zalogowaniu na konto gram.pl w moich zamówieniach masz możliwość jego edycji (wybór formy płatności, rozmiar koszulki).

Ewentualne rozbieżności lub brak możliwości edycji prosimy zgłaszać bezpośrednio do nas na adres: dok@gram.pl.

pozdrawiamy,
zespół gram.pl


????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 18:55, KrzysiMisi napisał:

Jeśli otrzymałem takiego maila to znaczy że dostane EK....??


Wejdź w "Moje zamówienia" w sklepie i sprawdź... Czytanie ze zrozumieniem leży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 19:48, MightyBF napisał:

Moim zdaniem powinno sie anulowac zamowienia takich debili jak Eberes ktory za swoja EK zyczy
sobie 580 zl na allegro!!

Jest nawet taki co dwie EK wystawił na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 19:48, MightyBF napisał:

Moim zdaniem powinno sie anulowac zamowienia takich debili jak Eberes ktory za swoja EK zyczy
sobie 580 zl na allegro!!


A moim zdaniem powinno się walić młotkiem po głowie takich krzykaczy jak ty. Ale widzisz. To tylko moje ciche nadzieje, które spełnić się nie muszą. A gdy będzie coraz bliżej premiery, wszędzie reklamy itd. to cena EK może do tylu wzrosnąc, kolega Eberes, którego serdecznie pozdrawiam (mam nadzieje, że śmiejesz się tak samo jak ja z tych durnych tekstów ;) ) troche pośpieszył się z ceną, tym bardziej gdy CDP daje dodatkowe mozliwosci zdobycia EK wiec zainteresowanie na allegro spada momentalnie i trzeba troche czekac az wroci do poprzedniego stanu.

PS. "debili"? Doprawdy, czy nikt cię w domu kultury nie nauczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, lepiej sprawdź do swoich zamówień i zrób screena. Te pre-ordery Wieśmaka to jeden welki cyrk i nie zdziwiłbym się gdyby co niektórym zamówienia zniknęły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 19:48, MightyBF napisał:

Moim zdaniem powinno sie anulowac zamowienia takich debili jak Eberes ktory za swoja EK
zyczy sobie 580 zl na allegro!!

Spokojnie, cena rzeczywiście trochę wysoka, ale to nie ma związku z czyjąś „debilnością” (obrażanie ludzi nie jest ogólnie mile widziane). Jeżeli Elberes kupi EK za legalnie zdobyte pieniądze, to może z nim zrobić co tylko zechce (oczywiście w granicach prawa), łącznie z podtarciem sobie tylnej części ciała, lub sprzedaniem na Allegro za nawet i 580000 zł. Jeżeli tak Ci przeszkadza to, że ktoś chce uczciwie (kto zmusza kupującego do zakupu?) zarobić, to przynajmniej napisz dlaczego. Chcesz kupić EK? Masz trzy wyjścia: 1. Czekać aż ktoś zrezygnuje. 2. Kupić na Allegro 3. Nie kupić tylko zadowolić się wersją podstawową. Jak nie chcesz, to czemu narzekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie ponioslo za co przepraszam, lecz zdania nie zmienie. Wg mnie nie jest uczciwe i fair w stosunku do ludzi ktorym zalezy na zakupie takiego wydania. Przypomina mi to sytuacje z kinowymi "konikami" ktorzy przed kasowymi seansami hurtowo kupowali bilety tylko po to by za chwile je sprzedac z kilkakrotnym przebiciem. Jezeli jest to sposob dla niektorych do zarabiania na zycie to niech poszukaja sobie prawdziwej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistic, właśnie chodzi o to że zamówienie jest nie potwierdzone... i jest napisane że maila w sprawie potwierdzenia dostane 5 dni przed wysyłką... Więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 22:59, MightyBF napisał:

Troche mnie ponioslo za co przepraszam, lecz zdania nie zmienie.

Zdarza się. Dobrze, że przeprosiłeś – nie każdy byłby do tego zdolny.

Dnia 08.07.2007 o 22:59, MightyBF napisał:

Wg mnie nie jest uczciwe i fair w stosunku do ludzi ktorym zalezy na zakupie takiego wydania.

Jak komuś naprawdę zależy, to nie będzie żałował pieniędzy. BTW. Komuś kto kupuje, aby później sprzedać też zależy na kupnie EK.

Dnia 08.07.2007 o 22:59, MightyBF napisał:

Przypomina mi to sytuacje z kinowymi "konikami" (...)

Do kina trzeba iść? Nie można pójść x czasu po premierze? To taka sama sytuacja jak z Wiedźminem – jak komuś zależy, to kupi bilet sto razy drożej. Oczywiście nikt nikogo nie zmusza do zakupu EK, lub biletu do kina. Można też bez nich przeżyć.

Dnia 08.07.2007 o 22:59, MightyBF napisał:

Jezeli jest to sposob dla niektorych do zarabiania na zycie

Na życie to może nie, ale na np. Kartę graficzną to i owszem.

Dnia 08.07.2007 o 22:59, MightyBF napisał:

to niech poszukaja sobie prawdziwej pracy.

Jedno drugiego chyba nie wyklucza – można sprzedawać i pracować, prawda? Z dwojga złego (chociaż IMO nie ma absolutnie nic złego w sprzedawaniu EK Wiedźmina na Allegro) to wolę, aby gość sprzedał swój egzemplarz EK (dając przy okazji szansę tym, którzy nie mogli zamówić), niż za***ał komuś komórkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z tym że ta cena jest za wysoka kto mu to kupi {580zł} chyba jakiś milioner który bardzo che mieć to wydanie. a zwłaszcza teraz kiedy istnieje możliwość zakupu na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować