Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista rezerwowa na Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina - dogrywka

226 postów w tym temacie

czyli już nie musze się martwić o ek wiedzmina jak mi przyszedł ten email???? bo mnie na liście zarezerwowanych egzemplarzy narazie nie ma????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 18:28, macgwadky napisał:

> Dziękujemy za zainteresowanie edycją kolekcjonerską gry Wiedźmin. Utworzyliśmy dla Ciebie
domyślne
> zamówienie na grę (1 sztuka, wysyłka za pobraniem). Po zalogowaniu na konto gram.pl w
moich
> zamówieniach masz możliwość jego edycji (wybór formy płatności, rozmiar koszulki).
>
> Wpisałem się na liste rezerwową i otrzymałem taką wiadomość jak ta wyżej mam w rzeczywiście

> w liście zamówień zamówienie na ek wiedzmina czy to znaczy że mam zarezerwowany jeden
egzemplarz????


Gratulacje !!! Cieszę się razem z tobą . Ja też wczoraj się dostałem na listę rezerwową . Sprawdziłem
zamówienie na profilu gram.pl , zadzwoniłem do działu zamówień i rzeczywiście ! Zamówienie
jest ! Podałem adres ,wybrałem rozmiar koszulki, sposób zapłaty - 2 tyg przed premierą przelew
(płacę wcześniej, wolałbym nawet teraz zapłacić :D )

aha dzięki uspokoiłeś mnie ale na liście zarezerwowanych egzemplarzy mnie nie ma będe tam a czy tobie też pisze że maila w sprawie potwierdzenia otrzymasz 5 dni przed wysyłką????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hurra znalazłem sie na liście mam numerek 1675 całkiem niezle a ja tylko wpisałem sie na liste rezerwową jednak ta lista to fajna rzecz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jaka jest w ogóle szansa na otrzymanie EK z listy rezerwowej, troszkę cała akcja trąca reklamą i sposobem na wzbudzenie zainteresowania, ale nawet jak na taką, spełnia swoją rolę... ja też chciałbym Wiedźmina z albumami, one są dla mnie najważniejsze... inna sprawa, EK C&C nie ma już w gram.pl a jest w wielu sztukach dostepna w sieci empik itp... pewnie tak samo skończy się z Wiedźminem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaka jest szansa dość duża np ja i kilku innych co też pisali posty udało sie nam wskoczyć na liste rezerwową a zniej na liste zarezerwowanych egzemplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 19:47, Radator napisał:

EK C&C nie ma już w gram.pl a jest w wielu sztukach dostepna w sieci empik itp...


NIe osłabiaj ludzi... EK C&C nie była sprzedawana w sklepie gram.pl, była sprzedawana TYLKO I WYŁĄCZNIE w Empikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 19:47, Radator napisał:

Ciekaw jestem jaka jest w ogóle szansa na otrzymanie EK z listy rezerwowej, troszkę cała akcja
trąca reklamą i sposobem na wzbudzenie zainteresowania, ale nawet jak na taką, spełnia swoją
rolę... ja też chciałbym Wiedźmina z albumami, one są dla mnie najważniejsze... inna sprawa,
EK C&C nie ma już w gram.pl a jest w wielu sztukach dostepna w sieci empik itp... pewnie tak
samo skończy się z Wiedźminem...


Trąca nie trąca, ale najważniejsze, że ja się dostałem! I też kilku innych graczy - już chyba cztery osoby się chwaliły. Więc nie ma co się doszukiwać chwytów marketingowych, tylko wpisywać się na listę. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 19:31, hagen321 napisał:

> > Dziękujemy za zainteresowanie edycją kolekcjonerską gry Wiedźmin. Utworzyliśmy dla
Ciebie
> domyślne
> > zamówienie na grę (1 sztuka, wysyłka za pobraniem). Po zalogowaniu na konto gram.pl
w
> moich
> > zamówieniach masz możliwość jego edycji (wybór formy płatności, rozmiar koszulki).

> >
> > Wpisałem się na liste rezerwową i otrzymałem taką wiadomość jak ta wyżej mam w rzeczywiście

>
> > w liście zamówień zamówienie na ek wiedzmina czy to znaczy że mam zarezerwowany
jeden
> egzemplarz????
>
>
> Gratulacje !!! Cieszę się razem z tobą . Ja też wczoraj się dostałem na listę rezerwową
. Sprawdziłem
> zamówienie na profilu gram.pl , zadzwoniłem do działu zamówień i rzeczywiście ! Zamówienie

> jest ! Podałem adres ,wybrałem rozmiar koszulki, sposób zapłaty - 2 tyg przed premierą
przelew
> (płacę wcześniej, wolałbym nawet teraz zapłacić :D )
aha dzięki uspokoiłeś mnie ale na liście zarezerwowanych egzemplarzy mnie nie ma będe tam a
czy tobie też pisze że maila w sprawie potwierdzenia otrzymasz 5 dni przed wysyłką????


Spokojna twoja "rozchornana" , też tak mam . Zadzwoniłem i jest OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzieliście tych na allegro jakie ceny!!!!.znaczy niech zarabiają ale wybrali zły moment bi jeszcze istnieje szansa dla tych co nie mają zarezerwowanych ek że będzie 3 lista rezerwowa i otrzymają ek wiedzmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 13:09, hagen321 napisał:

widzieliście tych na allegro jakie ceny!!!!.znaczy niech zarabiają ale wybrali zły moment bi
jeszcze istnieje szansa dla tych co nie mają zarezerwowanych ek że będzie 3 lista rezerwowa
i otrzymają ek wiedzmina.


Dokładnie, zmniejsza to zainteresowanie egzemplarzami z allegro :-)

Najlepiej poczekać do połowy sierpnia/początku września, kiedy już nie będzie szans na zdobycie w normalny sposób EK i zostanie tylko allegro :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 13:12, Mistic napisał:

> widzieliście tych na allegro jakie ceny!!!!.znaczy niech zarabiają ale wybrali zły moment
bi
> jeszcze istnieje szansa dla tych co nie mają zarezerwowanych ek że będzie 3 lista rezerwowa

> i otrzymają ek wiedzmina.

Dokładnie, zmniejsza to zainteresowanie egzemplarzami z allegro :-)

Najlepiej poczekać do połowy sierpnia/początku września, kiedy już nie będzie szans na zdobycie
w normalny sposób EK i zostanie tylko allegro :]

No i czemu nie ? Bardzo dobrze.
Ja sam zamówiłem na Allegro , ale na szczęście się dostałem na listę rezerwowych ! Yes, yes, yes !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować