Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista rezerwowa na Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina - dogrywka

226 postów w tym temacie

Według czechów w polsce wypuszczonych zopstało 4000 egzempalrzy edycji kolekcjonerskiej:( cyt "Do předprodeje se v Polsku dostalo 4000 kusů sběratelských edic hry Zaklínač."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 11:39, Shadow SSJ Warrior napisał:

Według czechów w polsce wypuszczonych zopstało 4000 egzempalrzy edycji kolekcjonerskiej:( cyt
"Do předprodeje se v Polsku dostalo 4000 kusů sběratelských edic hry Zaklínač."


masz jakiś link do tego info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi panom z CDP, ale jakoś przez 10 h nikt tu nie zajrzał i nie zdementował tej informacji..

Chyba wszystkim należa się wyjaśnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 00:41, grzesioo napisał:

Haha! Tożto cud żywy, udało mi się wskoczyć z listy rezerwowej! Będę bogaty! ;)

raczej biedniejszy o całe 200 złociszy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na Allegro mam raczej inne zdanie. ;)
Ale zdecydowałem już, że się mojego egzemplarza tak łatwo nie pozbędę. Mam dość oszczędności, te parę groszy do przodu mnie nie zbawi, a jakież wielkie wartości, niedające się przeliczyć na pieniądze, niesie w sobie posiadanie EK Witchera.

Mija drugi dzień, a z CDP nikt nie prostuje podanego na czeskiej stronie nakładu 4000 egzemplarzy EK... Zaczynam się irytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 17:38, grzesioo napisał:

Mija drugi dzień, a z CDP nikt nie prostuje podanego na czeskiej stronie nakładu 4000 egzemplarzy
EK... Zaczynam się irytować.


Widocznie nie wiedzą co i jak. A na czeskim CDP dalej jest napisane to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 14:18, Jagged napisał:

darkwind jak cos daj znac na forum co i jak :) bede wdzieczny :)



Mi już opłatę wyzerowali więc jeśli masz nadal ten problem napisz do działu obsługi klienta,trochę trzeba poczekać(ponad tydzień).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłem, doskonały chwyt reklamowy, wszyscy z listy rezerwowej zamówili, dostali i będą posiadaczami... poprzednie gry w wersji EK nadal się sprzedają i leżą sobie w Empikach i Media... a tutaj pełna obsada, wyprzedarz i brak zalegających na płkach egzemplarzy, cieszę się że będę ją miał, ale po co cała ta zagrywka, z listą... tylko marketingowo...
nie zmienia to jednak samej radości... zapowiada się bardzo ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynym powodem dla którego nie rezerwowałem były chyba pieniądze. Jakoś niemam ochoty wydawać w wakacje sum na wiedźmina, moze po wakacjach pomyśle nad kupnem. Wirtualne pieniążki naszczęscie mi troszkę pomogą ^^ Chociaż nie wiem czy mi się opłaca kupować bo kompa mam zasłabego, DUŻO zasłabego więc kolejny wydatek mnie czeka. Naszczęscie internet, gg, winamp i Diablo2 LoD chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 20:41, Garlach napisał:

Jedynym powodem dla którego nie rezerwowałem były chyba pieniądze. Jakoś niemam ochoty wydawać
w wakacje sum na wiedźmina, moze po wakacjach pomyśle nad kupnem. Wirtualne pieniążki naszczęscie
mi troszkę pomogą ^^ Chociaż nie wiem czy mi się opłaca kupować bo kompa mam zasłabego, DUŻO
zasłabego więc kolejny wydatek mnie czeka. Naszczęscie internet, gg, winamp i Diablo2 LoD chodzi
:D

Zamawiając Wiedźmina w sklepie gram możesz wybrać opcję za pobraniem i zapłacisz dopiero przy odbieraniu gry od kuriera (czyli najprawdopodobniej pod koniec października).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować