Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista rezerwowa na Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina - dogrywka

226 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2007 o 13:07, Krakers15 napisał:

> Szczerze - ja wolę żeby taki ktoś za***ał komuś komórkę ,
Zamiast „komuś” może być Tobie? Nie sądzę.


TAK , wolę żeby za***ał komórkę, w jakiejkolwiek sytuacji. Niż takie ciułanie.

Dnia 11.07.2007 o 13:07, Krakers15 napisał:

> bo za to policja ściga.
Powinna ścigać – teraz jest w porządku. Czy naprawdę ściga i czy można odzyskać skradzioną
komórkę, tego nie wiem.
> A za wklepanie 4 rezerwacji Wiedźmina i sprzedaż po 400 zł na Allegro nikt nie ściga
Z tego co wiem, to nie jest to przestępstwo, więc czemu policja ma ścigać takiego gościa? To
że on ma, a Ty nie chyba nie jest wystarczającym powodem.


NAPISZE WYRAŹNIE, MUSZĘ SPROSTOWAć TO CO POWIEDZIAŁ ARNOLD:

NIE NAPISAŁEM ŻE POLICJA MA ŚCIGAć KOGOKOLWIEK !!!
NIE NAPISAŁEM ŻEBY ALLEGRO COŚ W TYM TEMACIE PRZEDSIĘWZIEŁO !

Dnia 11.07.2007 o 13:07, Krakers15 napisał:

> W takim razie ja zapytam , a czemu gram.pl nie zorganizowało sprzedaży tak : EK dostaje
ten
> kto ZAPŁACIŁ za pre-order ??
Widocznie nie mogło/nie chciało skoro nie zorganizowało, proste. Dlaczego mam płacić teraz,
a nie przy odbiorze, jak i tak zapłacę tę samą kasę? Nie wiem, czy dobrze myślę, ale wydaję
mi sie, że kasę, za EK CDP ma już prawie (w tym wypadku „prawie” robi minimalną
różnicę) w kieszeni, a gdyby chcieli kasę już teraz, zaraz, to dużo osób EK by nie kupiło.
> W ogóle nie kumam "rezerwowania" preorderów za pobraniem.
Ja mam pewność, że dostanę Wiedźmina, a CDP ma pewność, że dostanie ode mnie kasę. W ten sposób
każdy jest zadowolony, no chyba, że kasę bym stracił i musiał anulować zamówienie.
> W taki sposób rodzą się niezdrowe sytuacje
To się nazywa marketing i ktoś za to bierze pieniądze.
> Preordery według mnie powinny być wykupowane z góry , a nie rezerwowane na pobranie.
Co by to zmieniło? Jak ktoś chce sprzedać na Allegro, to i tak sprzeda.
> Na pobranie, to właśnie można wziąść po 10 sztuk i 8 sprzedać po 400zł.
Najpierw trzeba za nie zapłacić.
> Ciekaw jestem po prostu co by ludzie powiedzieli jeśli by się znalazł taki "mądry" co
by wziął
> ze 100 sztuk i posprzedawał na Allegro , hmmm ...
To samo co teraz. BTW wątpię, aby ktoś zaryzykował takie grube pieniądze.
> Po drugie to nie są ludzie "bardziej myślący" Arnold, tylko to są ludzie którzy wcześniej
byli
> na necie w momencie sprzedaży!
Ja też byłem w momencie sprzedaży i co? Zamówiłem dopiero po 21.
> Moim zdaniem żadna mądrość nie wypływa z tego , że ktoś kto kupił już kolekcjonerską nabija

> się z tych którym się nie udało zarezerwować preordera.
Kto się z kogo nabija, bo ja na razie widzę, że ci, którym się nie udało zarezerwować rzucają
się jak wesz na grzebieniu.
> Nie ukrywam zazdroszczę ! ;)
O to właśnie chodzi.
> Ale ci co mają zarezerwowane, nie muszą usprawiedliwiać tych co zarezerwowali a już sprzedają.
Nie muszą, ale mogą. Ja nikogo nie usprawiedliwiam.
> Po prostu rozgraniczmy w tym temacie dwie rzeczy:
> 1. Prawdziwi fani zarezerwowali na czas tyle sztuk ile im potrzeba
> 2. Gracze zarezerwowali z jakichś powodów , może na zapas (?), o parę sztuk więcej niż
> potrzebowali.
A gdzie trzecia grupa, tzn połączenie pierwszej i drugiej? Co do fanostwa, to nie powiem, abym
był prawdziwym fanem Wiedźmina (nawet nie przeczytałem książek). EK kupiłem, bo Wiedźmin zaczyna
mi sie podobać (jako gra i książka), i podoba mi się również EK. Pieniądze zarobiłem uczciwie,
więc chyba mogę sobie kupić to, na co mam ochotę.
> A w ogóle , to ja nie rozumiem , czemu na tym forum , jest taka restrykcja i szczucie.
Porządek musi być! BTW Jakie znowu szczucie? Przysłał Ci ktoś paczkę z czyjąś głową?
> Tutaj naprawdę trzeba uważać z każdym postem.
Ja tam nie muszę uważać. Po prostu regulamin gram.pl jest dla mnie całkiem naturalny (poza
forum również nie popieram piractwa, nie obrażam innych, itp) i nie muszę sie specjalnie namęczyć,
aby go przestrzegać.


JESZCZE RAZ WYRAŹNIE :

NIE UWAŻAM ZA ADEKWATNY TEN SPOSÓB SPRZEDAWANIA PRE-ORDERÓW - POWINNY BYć WYKUPYWANE PO 1 SZTUCE NA 1 KONTO W GRAM.PL I PŁATNE W MOMENCIE ZAMÓWIENIA (KROPKA!) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka wiadomość :

Rozmawiałem dzisiaj telefonicznie z osobą odpowiedzialną za zamówienia w CDP. Wiedźmin może wyjść zarówno we wrześniu jak i w październiku. Albo wrzesień albo październik (nawet nie wiem czy najpóźniej w październiku).

Tak jeśli ktoś byłby ciekaw.

PROSZĘ NIE TRAKTOWAć TEJ INFORMACJI JAKO OFICJALNE STANOWISKO CDP !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 18:46, macgwadky napisał:

TAK , wolę żeby za***ał komórkę, w jakiejkolwiek sytuacji. Niż takie ciułanie.

Wiesz co? My chyba żyjemy w zupełnie innych światach. Naprawdę wolisz, aby ktoś za***ał Ci komórkę razem z dodatkowymi atrakcjami (bejsbolem przez plecy, z buta w brzuch, nóż w plecy i inne tego typu przyjemności)?

Dnia 11.07.2007 o 18:46, macgwadky napisał:

NIE NAPISAŁEM ŻE POLICJA MA ŚCIGAć KOGOKOLWIEK !!!

„Szczerze - ja wolę żeby taki ktoś za***ał komuś komórkę , bo za to policja ściga.
A za wklepanie 4 rezerwacji Wiedźmina i sprzedaż po 400 zł na Allegro nikt nie ściga” - Twój cytat
Fakt, nie napisałeś, że policja ma kogokolwiek ścigać (ja też tego nie napisałem), ale jedyną różnicą między tymi dwoma zdaniami jest ściganie przez policję. Wynika z tego, że gdyby policja ścigała sprzedających EK na Allegro, to byłbyś zadowolony.

Dnia 11.07.2007 o 18:46, macgwadky napisał:

NIE NAPISAŁEM ŻEBY ALLEGRO COŚ W TYM TEMACIE PRZEDSIĘWZIEŁO !

Wiem, ja też tego nie napisałem.

Dnia 11.07.2007 o 18:46, macgwadky napisał:

NIE UWAŻAM ZA ADEKWATNY TEN SPOSÓB SPRZEDAWANIA PRE-ORDERÓW -
POWINNY BYć WYKUPYWANE PO 1 SZTUCE NA 1 KONTO W GRAM.PL

W ten sposób jedna osoba będzie miała jeden egzemplarz? G**no prawda, można założyć kilka kont i z każdego zamówić jedną sztukę. Jeszcze jedno, co z sytuacjami typu „Weź dla mnie EK, bo przez najbliższy miesiąc nie będę miał dostępu do Netu. ”

Dnia 11.07.2007 o 18:46, macgwadky napisał:

I PŁATNE W MOMENCIE ZAMÓWIENIA (KROPKA!) .

Zauważyłeś, że nie każdy w momencie zamówienia musi mieć:
a) pieniędzy (ja całości w środę nie miałem)
b) konta w banku
c) kasy na koncie
d) możliwości dokonania przelewu
e) chęci zapłacenia z góry?
Za zamówienia normalne również można zapłacić za pobraniem, to też źle?

PS. Tnij posty, na które odpowiadasz i używaj argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 12:33, Krakers15 napisał:

> TAK , wolę żeby za***ał komórkę, w jakiejkolwiek sytuacji. Niż takie ciułanie.
Wiesz co? My chyba żyjemy w zupełnie innych światach. Naprawdę wolisz, aby ktoś za***ał Ci
komórkę razem z dodatkowymi atrakcjami (bejsbolem przez plecy, z buta w brzuch, nóż w plecy
i inne tego typu przyjemności)?


Nie zrozumiałeś mnie w takim razie, nieważne. EOT
PS - jasne że bez dodatkowych atrakcji :D , ale uznam to za żart bo inaczej nie umiem :D

Dnia 12.07.2007 o 12:33, Krakers15 napisał:

> NIE NAPISAŁEM ŻE POLICJA MA ŚCIGAć KOGOKOLWIEK !!!
„Szczerze - ja wolę żeby taki ktoś za***ał komuś komórkę , bo za to policja ściga.
A za wklepanie 4 rezerwacji Wiedźmina i sprzedaż po 400 zł na Allegro nikt nie ściga”
- Twój cytat
Fakt, nie napisałeś, że policja ma kogokolwiek ścigać (ja też tego nie napisałem), ale jedyną
różnicą między tymi dwoma zdaniami jest ściganie przez policję. Wynika z tego, że gdyby policja
ścigała sprzedających EK na Allegro, to byłbyś zadowolony.


NIE NIE BYŁBYM ZADOWOLONY. Widzę że dla ciebie tylko taka możliwość. Ale to nie moja opinia. Pisałem wtedy tylko o czyimś przykładzie o komórce.

Dnia 12.07.2007 o 12:33, Krakers15 napisał:

> NIE NAPISAŁEM ŻEBY ALLEGRO COŚ W TYM TEMACIE PRZEDSIĘWZIEŁO !
Wiem, ja też tego nie napisałem.
> NIE UWAŻAM ZA ADEKWATNY TEN SPOSÓB SPRZEDAWANIA PRE-ORDERÓW -
> POWINNY BYć WYKUPYWANE PO 1 SZTUCE NA 1 KONTO W GRAM.PL
W ten sposób jedna osoba będzie miała jeden egzemplarz? G**no prawda, można założyć kilka kont
i z każdego zamówić jedną sztukę. Jeszcze jedno, co z sytuacjami typu „Weź dla mnie EK,
bo przez najbliższy miesiąc nie będę miał dostępu do Netu. ”


Ja to tak widzę. Taka jest moja opinia . EOT

Dnia 12.07.2007 o 12:33, Krakers15 napisał:

> I PŁATNE W MOMENCIE ZAMÓWIENIA (KROPKA!) .
Zauważyłeś, że nie każdy w momencie zamówienia musi mieć:
a) pieniędzy (ja całości w środę nie miałem)
b) konta w banku
c) kasy na koncie
d) możliwości dokonania przelewu
e) chęci zapłacenia z góry?
Za zamówienia normalne również można zapłacić za pobraniem, to też źle?


Ponownie. Moim zdaniem tak by było najlepiej.

Dnia 12.07.2007 o 12:33, Krakers15 napisał:

PS. Tnij posty, na które odpowiadasz i używaj argumentów.


Argumentów używam cały czas. Może nie przekonują kogoś innego. No cóż, nie jestem panem prezydentem :D
Ale jak się wypowiada swoją opinię , to po prostu prezentuje swoje zdanie na ten temat . Nie musi to być poprarte artykułami prawa itd.

Tak naprawdę to skończmy ten wątek, bo sie wyczerpał :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za zainteresowanie edycją kolekcjonerską gry Wiedźmin. Utworzyliśmy dla Ciebie domyślne zamówienie na grę (1 sztuka, wysyłka za pobraniem). Po zalogowaniu na konto gram.pl w moich zamówieniach masz możliwość jego edycji (wybór formy płatności, rozmiar koszulki).

Wpisałem się na liste rezerwową i otrzymałem taką wiadomość jak ta wyżej mam w rzeczywiście w liście zamówień zamówienie na ek wiedzmina czy to znaczy że mam zarezerwowany jeden egzemplarz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dostałem e-mail od gram.pl z wiadomością, że została dla mnie zarezerwowana EK Wiedźmina i bardzo sie z tego ciesze, a myślałem już, że mi się nie uda ale wszystko sie dobrze skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Post zbiorowy.

Dnia 12.07.2007 o 13:50, macgwadky napisał:

NIE NIE BYŁBYM ZADOWOLONY. Widzę że dla ciebie tylko taka możliwość.

Jaka możliwość? Zresztą, nie pisałem o żadnej możliwości, więc nie rozumiem o co Ci chodzi.

Dnia 12.07.2007 o 13:50, macgwadky napisał:

Pisałem wtedy tylko o czyimś przykładzie o komórce.

Pisałeś o moim przykładzie, ale jeżeli tego nie pamiętasz, to chyba o czymś świadczy,

Dnia 12.07.2007 o 13:50, macgwadky napisał:

Argumentów używam cały czas.

Wiesz, argument w stylu „taka jest moja opinia” nie jest argumentem.

Dnia 12.07.2007 o 13:50, macgwadky napisał:

Ale jak się wypowiada swoją opinię , to po prostu prezentuje swoje zdanie na ten temat . Nie
musi to być poprarte artykułami prawa itd.

Artykułami nie, ale argumentami tak.

hagen321

Dnia 12.07.2007 o 13:50, macgwadky napisał:

Czy to znaczy że mam zarezerwowany jeden egzemplarz????

Tak, masz zarezerwowany, ale nie musisz go dostać. Nie wiem dokładnie jak działa przydział z list rezerwowych, ale szansa na zdobycie EK pojawi się, jak ktoś anuluje swoje zamówienie.

grzesioo

Dnia 12.07.2007 o 13:50, macgwadky napisał:

mm, tylko dlaczego doliczyło mi 15,90 za przesyłkę Masterlinkiem, skoro ma ona być darmowa?

EK ma być wysyłane jedynie kurierem, a przesyłka nie jest darmowa, tylko kosztuje 10wPLN. Może nie masz wystarczająco dużo wPLNów na przesyłkę, albo przy rezerwie nie można kupić żetonu na przesyłkę. Możesz napisać do kogoś z CDP i dowiedzieć się czemu skasowali 15,90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzesioo -> Mi nie zaimponowali, w ogóle mi nie odpisali :D A Tobie co ciekawego napisali? Też mnie sprawa tej przesyłki i samego potwierdzenia zamówienia intryguje... Akurat mam 10 wPLN i trochę mnie przeraziło to, co napisał Krakers15, że ''mam zarezerwowany, ale nie muszę go dostać''... Po prostu chciałbym się upewnić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko już jest 4 lista z zerezerwowanymi ek w tej liście rezerwowej chodzi o to że ci co dostali emaila dostaną pewnie ek dlatego że emaile wysyłają topiero po zobaczeniu listy i sprawdzeniu ile osób anulowało zamówienia a patrząc na te liste sporo osób anulowało zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2007 o 14:50, Krakers15 napisał:

> NIE NIE BYŁBYM ZADOWOLONY. Widzę że dla ciebie tylko taka możliwość.
Jaka możliwość? Zresztą, nie pisałem o żadnej możliwości, więc nie rozumiem o co Ci chodzi.
> Pisałem wtedy tylko o czyimś przykładzie o komórce.
Pisałeś o moim przykładzie, ale jeżeli tego nie pamiętasz, to chyba o czymś świadczy,


Tak , że nie chciało mi się twojego posta o komórce szukać.

Dnia 13.07.2007 o 14:50, Krakers15 napisał:

> Argumentów używam cały czas.
Wiesz, argument w stylu „taka jest moja opinia” nie jest argumentem.


Dla ciebie nie , bo się przyczepiłeś do tego co napisałem.

Dnia 13.07.2007 o 14:50, Krakers15 napisał:

> Ale jak się wypowiada swoją opinię , to po prostu prezentuje swoje zdanie na ten temat
. Nie
> musi to być poprarte artykułami prawa itd.
Artykułami nie, ale argumentami tak.


Jak wyżej. Nieważne jakiego argumentu użyje , po prostu twój i tak jest nie do "zbicia". EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogólę , to tak jak wcześniej pisałem, nie rozumiem twojego uporu.

Zasugerowałem zakończenie tematu. Wolę pisać o czymś innym.

Także rozumiem że takie wykłócanie to twój sposób na tym forum. Nie chce mi się więcej dyskutować na temat twojego widzenia argumentacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 21:05, hagen321 napisał:

Dziękujemy za zainteresowanie edycją kolekcjonerską gry Wiedźmin. Utworzyliśmy dla Ciebie domyślne
zamówienie na grę (1 sztuka, wysyłka za pobraniem). Po zalogowaniu na konto gram.pl w moich
zamówieniach masz możliwość jego edycji (wybór formy płatności, rozmiar koszulki).

Wpisałem się na liste rezerwową i otrzymałem taką wiadomość jak ta wyżej mam w rzeczywiście
w liście zamówień zamówienie na ek wiedzmina czy to znaczy że mam zarezerwowany jeden egzemplarz????



Gratulacje !!! Cieszę się razem z tobą . Ja też wczoraj się dostałem na listę rezerwową . Sprawdziłem zamówienie na profilu gram.pl , zadzwoniłem do działu zamówień i rzeczywiście ! Zamówienie jest ! Podałem adres ,wybrałem rozmiar koszulki, sposób zapłaty - 2 tyg przed premierą przelew (płacę wcześniej, wolałbym nawet teraz zapłacić :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha! Jestem na liście! Numer 1920! Całkiem ciekawa... data. A dopiero wczoraj w nocy dostałem e-mail, że udało mi się wskoczyć na czyjeś miejsce! Czyli ludzie! Zapisujcie się na listę rezerwową, bo to się naprawdę opłaca! xD

A co do tej opłaty za przesyłkę, to napisałem e-mail do DOK i w przeciągu 10 godzin odpisali i zmienili zamówienie z powrotem na 199,00. Z czego 10 wPLN na przesyłkę. A miałem waluty dość, bo ponad 200.

No to byle do października... Ciekawe jak to pogodzę ze szkołą i kursem na prawo jazdy. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 18:29, grzesioo napisał:

Haha! Jestem na liście! Numer 1920! Całkiem ciekawa... data. A dopiero wczoraj w nocy dostałem
e-mail, że udało mi się wskoczyć na czyjeś miejsce! Czyli ludzie! Zapisujcie się na listę rezerwową,
bo to się naprawdę opłaca! xD

A co do tej opłaty za przesyłkę, to napisałem e-mail do DOK i w przeciągu 10 godzin odpisali
i zmienili zamówienie z powrotem na 199,00. Z czego 10 wPLN na przesyłkę. A miałem waluty dość,
bo ponad 200.

No to byle do października... Ciekawe jak to pogodzę ze szkołą i kursem na prawo jazdy. xD


HEHE, Gratulacje ! No cóż , najwyżej nie zdasz prawka , oby nie maturę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 18:39, grzesioo napisał:

Luz, matura dopiero w przyszłym sezonie. Jestem ze stycznia, więc kurs na prawko mogę rozpocząć
wcześniej niż w trzeciej klasie szkoły średniej. ;)

Dobry wybór sam tak zrobiłem 10 lat temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować