Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War PC na E3?

88 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2007 o 15:28, Ryk Niedźwiedzia napisał:

A tak szczerze to wiesz, jaki gatunek najbardziej mi ta gra przypomina? Przykurzone już nieco...
Arcade.


To po prostu strzelanka, ale TPP. Z widokiem z trzeciej osoby. Jasne, że nic specjalnie oryginalnego, ale od FPS-ów trochę się jednak różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co to przenosić? Jakoś nie wydaje mi się by szarża z piłą była tak emocjonująca na klawiaturze. Zresztą na monitorach beznadziejnie się gra w gow. Próbowałem grać w to z kablem vga na monitorze i nic widać nie było. Na mojej plazmie to dopiero jest wypas. Ta krew rozbryzgana po całym telewizorze...
GoW popr0stu nie jest grą na pc przez sterowanie i styl gry. Na pececie dobrze się gra w klasyczne fpsy a nie w gry takie jak ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol btw co za idioci mówią że gow to fps? Tu jest więcej elementów zręcznościowych w czasie walki niż precyzyjnego strzelania. Zresztą kamera nigdy nie zbliża się do fpp,mamy cały czas tpp. GoW to poprostu gra akcji, albo jakiś nextgenowy shooter, z gatunku który wypiera fps i zastępuje je na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nice.
Wymagania sprzętowę - mój up6|24d3 (policzcie sobie moje posty z tym słowem *lol*) je zmiażdży.
Windows Vista Only - tu może być gorzej, bo postanowiłem sobie, że następny system którego będę używał to dopiero następca Visty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 15:13, Domek napisał:

> W 23 sekundzie filmiku wyskakuje coś, co wygląda podobnie jak np. powiadomienie o tym,
że przyjaciel
> jest online na X360 tylko, że zupełnie inaczej (może Windows Live?)

To zdecydowanie jest Achievement, a że wygląda inaczej niż na X360 to kolejny dowód na to,
że to filmik z wersji PC. :)
A że ktoś mógł grać padem na PC to też prawda.


O czym ty mówisz Domek? :P Zobacz sobie na ikonki gdy jest możliwość zmiany broni, albo w czasie chowania się. To te same co na xboxie. Np. w 47 sekundzie koleś ma możliwość zamiany shotguna na hammer burst (^_^) [tak się nazywa taka odmiana Battle Rifle z halo2 używana przez loctus w GoW] i jest ta ikona z X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 15:36, The Hammerburst napisał:

lol btw co za idioci mówią że gow to fps? Tu jest więcej elementów zręcznościowych w czasie
walki niż precyzyjnego strzelania. Zresztą kamera nigdy nie zbliża się do fpp,mamy cały czas
tpp. GoW to poprostu gra akcji, albo jakiś nextgenowy shooter, z gatunku który wypiera fps
i zastępuje je na konsolach.

Bleszinsky mówił, że Gears Of War to gra TPP, w którą się gra jak w FPP. Więc stąd wszyscy nie-konsolowcy piszą, że to jest FPP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji chciałbym poinformować, że skrót GoW jest zarezerwowany dla gry o wiele lepszej niż Gears Of War czyli God Of War :P
All Rights Reserved !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, z tego co pamiętam, to nigdy panowie z Epic nie kryli się tym, że istnieje chodząca wersja na PC. W końcu cały developing był na PCtach i na nich chodziły wszystkie wersje.
Co do nowych elementów, to mogły po prostu nie być umieszczone w wersji finalnej.
Ot i cała tajemnica.
Oczywiście mogę się mylić (bardzo bym tego chciał;]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 16:05, Grz3chu napisał:

Tak przy okazji chciałbym poinformować, że skrót GoW jest zarezerwowany dla gry o wiele lepszej
niż Gears Of War czyli God Of War :P
All Rights Reserved !

Hahaha, zabawne - ale gdziekolwiek w necie napiszesz "GoW" ludzie od razu kojarzą sobie z Gearsami. Wiesz, God of War jest popularny w naszym regionie, w reszcie świata sprzedaje się "tylko" dobrze. A Gearsy ma co czwarty posiadacz X360 :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd GoW był jakby ikoną konsoli, zapewniającą jej, można by rzec, popyt. A co do fanboizmu.. no bez przesady no ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm... skoro Vista Only to nie bedzie zbyt fajnie :/
Bo isty na razie nie warto miec, bo zeby grac w jakies gry co wymagaja normalnie 512 MB RAM, to trzeba mieck ompa z 1 GB RAM :/ (tak mi tlumaczyl kumpel, ale moze sie mylil? :}).
Troche zzenienie pakowac ostro w kompa, zeby chociaz Viste miec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może przy odrobinie szczęścia Gears of War pójdzie na moim kompie [(jeżeli w ogóle wyjdzie na PC i będzie kompatybilny z DirectX 9) w, co wątpię] w rozdzielczości 640*480 na najniższych detalach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 14:17, WorldWar3PL napisał:

W 23 sekundzie filmiku wyskakuje coś, co wygląda podobnie jak np. powiadomienie o tym, że przyjaciel
jest online na X360 tylko, że zupełnie inaczej (może Windows Live?)
Na filmiku widać również przyciski z pada do X360. Mam jeden wielki mętlik... może GoW 2 ?
Również po ruchu celowniczka wyraźnie widać, że do gry został użyty pad.


Przeciez w Lost Planet na PC również widać przyciska z pada, wiec nie wiem o czym mówisz. A o GoWie 2 zapomnij - za wcześnie. O dodatku do GoWa również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 16:05, Grz3chu napisał:

Tak przy okazji chciałbym poinformować, że skrót GoW jest zarezerwowany dla gry o wiele lepszej
niż Gears Of War czyli God Of War :P


wpisz w google.com gow i zobacz ile bedziesz mial wynikow god of war :D
(podpowiedz: pierwszy wynik pojawia sie na 5 stronie... tak gdzies po 40-50 wystapieniach gears of war :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 15:13, Domek napisał:

> W 23 sekundzie filmiku wyskakuje coś, co wygląda podobnie jak np. powiadomienie o tym,
że przyjaciel
> jest online na X360 tylko, że zupełnie inaczej (może Windows Live?)

To zdecydowanie jest Achievement, a że wygląda inaczej niż na X360 to kolejny dowód na to,
że to filmik z wersji PC. :)
A że ktoś mógł grać padem na PC to też prawda.


A może po prostu szykują crossplatformową wersję gearsów? Taki GoW deluxe w wersji x360 z jakimiś dodatkami (dodatkowe miejscówki,bossfighty, zmodyfikowany interfejs) + ta sama wersja na pc. W końcu microsoft musi w jakiś sposób przekonać blacharzy do visty i jej opcji live. Nie wierzę z drugiej strony, że są tacy głupi wydając w jakiś sposób ulepszoną wersję na pc (w końcu to m$ wyłożył kasę Epicowi na ten tytuł i to oni decydują gdzie się pojawi) pokazując środkowy palec właścicielom x''ów- w końcu był to do tej pory największy systemseller ich konsoli i udostępnienie contentu (jaki ukaże się ew. na pc) na markecie za grubą kasę spowodowałby reakcję odwrotnie zamierzoną i jeszcze bardziej obniżyłby nadszarpniętą i to bardzo reputację po aferze z awaryjnością.
Chociaż z drugiej strony wrzesień zbliża się nieubłaganie i być może gearsy przestaną grać jakiejkolwiek rolę w bibliotece "ekskluziwów" na x360 i ich wydanie na pc nie będzie przeszkadzało microsoftowi, który wie w jakiej kondycji prezentuje się Master Chief (po ostatnich szlifach przed premierą). W końcu (imo) Bungie pokazało w becie co to znaczy dopracowany multiplayer i osobiście nie wierzę, że nawet sequel gearsów coś w tej materii zmieni- król może być tylko jeden:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 16:16, Cmq napisał:

> Tak przy okazji chciałbym poinformować, że skrót GoW jest zarezerwowany dla gry o wiele
lepszej
> niż Gears Of War czyli God Of War :P
> All Rights Reserved !
Hahaha, zabawne - ale gdziekolwiek w necie napiszesz "GoW" ludzie od razu kojarzą sobie z Gearsami.
Wiesz, God of War jest popularny w naszym regionie, w reszcie świata sprzedaje się "tylko"
dobrze. A Gearsy ma co czwarty posiadacz X360 :P.


nawet jesli "gearsow" ma co 4 posiadacz x-kloca to i tak mniej niz jak by God Of War posiadal co 15 posiadacz Czarnulki (PS2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować