Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War PC na E3?

88 postów w tym temacie

@ Domek
"Ale zdeklarowany PeCetowiec tego nie zrozumie. Zgarbi się myszką i klawiaturą przed swoim ekranikiem i będzie napierał profesjonalnie, klnąc pod nosem na frajerskie konsole dla mięczaków. Jego strata. ;) "

10/10 ''_'' :) Muszę powiedzieć, że od czasu zapowiedzi Fallout 3 ( z ang. "Tutaj leży Fallout podstępnie zabity przez Betsy z atomowej katapulty" ) nie czytałem lepszego komentarza. Nice

Ale wracając do tematu.
GoW prędzej czy później wyjdzie na PC i pewnie będzie Vista Only - co zresztą nie jest takie złe bo Halo 2 też jest Vista Only i działa na moim PC z Windows XP. Na necie można zdobyć patcha, który pozwala na zainstalowanie i uruchomienie rzeczonej wyżej gry pod Win XP

a tak btw Halo 2 działa około 15% -25 % szybciej pod win xp niż pod Vistą - ciekawe czemu) ;) Jak zawsze natura pokazała, że nie lubi pustki.

btw 2. pewniekiem GoW wyjdzie też na PS3 i będzie zgoda między Polakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jakaś gra odchodzi z PC i zostaje wydana na konsolę kosolowcy nawet nie pisną ale kiedy ich exclusiwy (wcześniej Lost Planet, a teraz GoW) trafiają również na PC to wielkie ale. Tacy jesteście oświeceni , a przeszkadza wam to, że inni mogą grać w gry z waszych konsol. Banda niedowartościowanych snobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiper602, nie nie wszystkich. Są na szczęście wśród was i normalni gracze (jak wszędzie), których nie interesuje kto na czym gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że tylko ok. 10% ludności świata beżie mogło grac na full detalach. Może nawet mniej.
Ale gdyby twórcom udało się dostatecznie zoptymalizowac silnik UE3 to może "zwykli obywatele" też mogliby pograc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GoW jest tak naprawdę jedynym tytułem z konsol w którego chciałbym zagrać. Cieszę się że będzie taka możliwość,nawet jeśli trzeba będzie upgradować komputer.

A co do tego narzekania konsolowców na temat exclusive... jak gra PC wychodzi na konsole to się cieszą, a jak z konwersje tytułów np. z xboxa 360 zostają wydane na komputery, to wielki krzyk rozpaczy i lament... jakoś Pecetowcy nie płaczą zbytnio jak jakaś gra będzie przeznaczona tylko na nextgeny.

I co wy tak z tymi wymaganiami tutaj straszycie? Crysisa toście widzieli? Ma lepszą grafikę, i pomimo tego obecne konfiguracje nie przerażają tak, jak miały. Z GoW powinno być więc nawet lepiej. No chyba że kod zostanie schrzaniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 17:11, Marco Polo napisał:

jesteście oświeceni , a przeszkadza wam to, że inni mogą grać w gry z waszych konsol. Banda
niedowartościowanych snobów.


Również czuję się urażony, nie rzucaj ogólnikami. Mnie też absolutnie nie przeszkadza, że GoW będzie na PC, bo z jakiej okazji miałoby mi przeszkadzać. Niech się blaszakowcy też pocieszą zeszłorocznym hitem, a co. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

domek masz racje niech sie ciesza zeszlorocznym hitem my (no w sumie za niedlugi czas kiedy konsole kupie) bedziemy sie cieszyc halo 3 i gta 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że jak to jakiś hit z PC przechodzi na konsole to nie ma znaczenia jego wiek (vide Half Life 2). A w drugą stronę nagle ma. No magia jakaś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My, wy...co to za głupie podziały?!?!?! Rynek gier jest JEDEN, a konsole i pc to nic inszego jak bracia i siostry tego przemysłu...A jak komuś przeszkadza, że ma brata bliźniaka, to już jego problem. Ja tam nie mam zamiaru NIKOGO dowartościowywać kosztem własnej osoby. I na odwrót :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra Gow kupiłem 2 dni temu... Ale jak dla mnie to wszystko wygląda na dodatek do GoW, który np. będzie można pobrać z Marketplace z wirtualną kasę M$. Sterowanie, troszkę chaotyczne momentami, tak jak by na konsoli i wszystko jak dla mnie wygląda na dodatek, oprócz tego małego prostokąta co się pojawia na dole, wygląda jak achievement, ale inaczej. Choć kto wie może będzie jakiś update, który pozwala stylom/themom zmieniać wygląd interfejsu w tym okienka achievementów i Epic ten "patch" już ma... Nie wiem zobaczy się, co jak co zły raczej nie będę, troszeczkę jak coś, ale strzelanie na konsoli ma swój urok - jest w tym coś. A teraz ten kto grę skończył: kto ma sposób jakiś skuteczny na tego (chyba) generała RAAM - ostatnia misja... forsuje go już 4 godziny dziś i nie mogę... Wszystko ładnie idzie do póki on nie zaczyna podbiegać, bo załapałem, że on musi wypuszczać te latające żeby być podatnym na strzały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mateusz9214

"domek masz racje niech sie ciesza zeszlorocznym hitem my (no w sumie za niedlugi czas kiedy konsole kupie) bedziemy sie cieszyc halo 3 i gta4"

Cesz się ciesz, gta mnie nigdy nie interesowało, a seria Halo to według mnie zwykły przeciętniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 19:50, Marco Polo napisał:

Cesz się ciesz, gta mnie nigdy nie interesowało, a seria Halo to według mnie zwykły przeciętniak.


Mass Effect...Mass Effect...Mass Effect - sorki zaciąłem się :p Halo jest grą tak banalną że nawet mnie to śmieszy, ale grywalna okropnie i to jest jej ogromny plus. Zresztą GoW to też prosta łupanina, ale jakże grywalna - niektórym grom na PC coraz częściej tego brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 17:11, Marco Polo napisał:

Kiedy jakaś gra odchodzi z PC i zostaje wydana na konsolę kosolowcy nawet nie pisną

bo większość z tych gier to pseudo hity lub też są określane hitami tylko przez PCtowców, a takim grom mówi się "pa pa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 17:37, Domek napisał:

..... Mnie też absolutnie nie przeszkadza, że GoW
będzie na PC, bo z jakiej okazji miałoby mi przeszkadzać. Niech się blaszakowcy też pocieszą
zeszłorocznym hitem, a co. ;)))


(wyczułem ironię i szyderstwo, nieładnie...)
Co by nie mówić to i tak wszystkie gry są pisane na komputerach a to o czymś świadczy...
Nie każdy posiada peceta, czy konsolę i nie to jest ważne.
W grach liczy się sama zabawa a nie to na jakim sprzęcie chodzi gra.
Chyba się wszyscy z tym zgodzą, i Domek też?
Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zdeklarowany PeCetowiec tego nie zrozumie. Zgarbi się myszką i klawiaturą przed swoim ekranikiem i będzie napierał profesjonalnie, klnąc pod nosem na frajerskie konsole dla mięczaków. Jego strata. ;)

Właśnie. Np Ja... :D Swoją drogą, ostatnio jak się wchodziło na filefront.com to była fajna reklama PC VS X360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nie przeszkadza, że gra wyjdzie na peceta. Znajcie moją dobroduszność.
Tym, że nowe mapy i bossowie też bym się nie przejmował, całkiem możliwe, że zostaną udostępnione też dla X360 za pomocą Xbox Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 07.07.2007 o 19:39, syriusz.b napisał:

kto ma sposób jakiś skuteczny na tego (chyba) generała RAAM - ostatnia misja... forsuje go
już 4 godziny dziś i nie mogę... Wszystko ładnie idzie do póki on nie zaczyna podbiegać, bo
załapałem, że on musi wypuszczać te latające żeby być podatnym na strzały...


Jak dla mnie najlepszym na niego sposobem jest snajperką w twarz, kilka strzałów i pada, nawet nie zdąży podejść. Oczywiście musisz strzelać w mordke wtedy kiedy Kryll sobie odlec, żeby ugryźć Marcusa albo Doma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic mówić, ale obejrzałem dopiero teraz ten filmik i mam dziwne wrażenie, że to dodatek do konsolowej wersji. Pa czemu? Pa temu: Popatrzcie sobie na ikony akcji w momencie kiedy Marcus opiera się o ścianę lub stoi nad bronią i ma możliwość podniesienia jej. Zielona ikonka przycisku "A", co by nasz hero skoczył w bok, Niebieska ikonka przycisku "X" co by podniósł nowego gnata. Owszem może i grali padem na PC, ale wtedy imo raczej by te ikonki się nie pojawiały.
Przepraszam najmocniej za 3 post z rzędu, ale po obejrzeniu filmiku nie mogłem się powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować