Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gdy jeden PeCet już nie wystarczy...

163 postów w tym temacie

Zaitsev

Graczy MMO dzielimy na zwyczajnych, niedzielnych i totalnych hardkorowców. Typowy hardkorowiec odznacza się zazwyczaj od pozostałych tylko tym, że po prostu gra więcej. Jednak do tej grupy można dołączyć też dzięki temu, że używa się kilku kont naraz.

Przeczytaj cały tekst "Gdy jeden PeCet już nie wystarczy..." na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie naprawdę mają nasrane w głowach... :|
Nie będę nikomu gratulował podzielności uwagi. Ten człowiek chyba tylko gra... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już nie jest gra dla przyjemności tylko mania, normalnie uzależnienie na miarę alkoholizmu, Takich ludzi powinno się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów. To jest po prostu przykład syndromu no-life.
Poza tym, dual boxing jest zakazany w niektórych grach,
no ale Blizzard na pewno się cieszy, że trzepie 47 razy
większą kasę od jednego kolesia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA najwięcej prowadziłem 3 konta w trakcie rozgrywki.. na 3 kompach i 3 monitorach.. ale tyle.. to fiu fiu.. 23 nie próbowałem i pewnie nie spróbuje :P ale centrum dowodzenia fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że można mieć dwa, trzy konta w grze, ale żeby grać naraz tyloma postaciami - skrzywienie psychiczne :D Ciekawe jaki mają w tym cel? I tyle pieniędzy w sprzęcie utopić, już się mogli z dziewczyną wybrać lepiej na wycieczkę romantyczną ^_^ Bo wspólne granie w WoW to chyba z romantyzmem niewiele wspólnego ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nigdy nie podzielałem manii wielu monitorów"
Ciekawy koleś, nie podzielał manii wielu monitorów... za to inną manię ma ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten `47 boxing` wygląda jak ołtarz. ;D
Co to gry MMO robią z ludźmi. :)

Zastanawiam się nad samym sensem takiego grania. Eh... ja tam bym się interesował jedną postacią, a tu 2x 23. ^^
Totalne szaleństwo, potem nie dziwota, że co niektórzy mają graczy za wariatów, a gry wg nich wypaczają psychikę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choroba, szaleństwo ... jak zwał tak zwał to samo można powiedzieć o każdym bez wyjątku. Ja bym tylko pogratulował samozaparcia w czasie ćwiczenia tego mistrzostwa. A jak kolesia to rajcuje to co, źle? W koncu lepiej niech se gra i sie dobrze bawi ( mózg to ma niesamowicie wyćwiczony ) niz miałby ćpać czy tam kraść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe że też ludzie się chwalą czymś takim :P

btw jak bym miał czas i pieniądze to kto wie :P może i bym do nich dołączył... no ale cóż niektórzy muszą żyć rzeczywistością ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować