Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gdy jeden PeCet już nie wystarczy...

163 postów w tym temacie

To chyba jakiś żart... Policzcie: 47 razy comiesięczny abonament (bodaj 60/120 zł - nie pamiętam dokładnie) = fortuna... Skąd on bierze na to kasę?! Poza tym taka gra może prowadzić do rozdwojenia jaźni ;P

- Cześć Marian!
- Czekaj, teraz jestem Paweł - muszę się przelogować

Tak, wiem - kiepski żart. Ale jakże trafnie oddający tą sytuację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 18:22, ShadoWi napisał:

47 x World of Warcraft + 47 x 50 PLN co miesiąc. Mnie nie stać nawet na jednego :(



Wiesz, to jest chyba amerykanin (oni chyba pod każdym względem sa stuknięci...), no ale tam mają większe średnie zarobki niż u nas, więc dla nich to jest taniej... Tak jakbyś płącił z 12zł miesiąc... CHoć i tka suma będzie robiła wrażenie...

Nie napisał może skąd ma kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boty boty boty panowie i panie, taka korzyść z tylu gier jednocześnie przy braku tylu monitorów/klawiatur/myszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już jest po prostu uzależnienie, to już się leczy. Hobby to może być np. 2 - 3 godziny dziennie na jednym koncie, a nie 47 X_X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, że to jacyś Azjaci - oni mają smykałkę to przehardkorowywania wszystkiego ;) Poza tym to i tak bez sensu - zmusza człowieka do życia żeby grać a chyba nie o to tu chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O K***a!! Ten człowiek mi teraz zmiażdżył system... 47 kompów na raz o.O a ile to prądu musi żreć?? ja bym nie wydolił, a chłop chyba na pieniądzach śpi. A i jeszcze jedno to jest legalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mania, manią, uzależnienie uzależniemiem, ale podzielności uwagi należy pogratulować. Poza tym, czy nigdy nie marzyliście (mówię do WoW-owców) o pokonaniu Onyxi samemu, czy chociażby nie szukaniu 4 osób do grupy? Oni to mogą... Ale po co 47 kont? Można rozegrać cały battleground przeciwko sobie samemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować