Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gdy jeden PeCet już nie wystarczy...

163 postów w tym temacie

Omg... to już jest po prostu chore i wielkie przegięcie :| Chyba trzeba mieć totalnie nasrane w bani żeby coś takiego robić... Normalnie żal.pl i tyle. Do lekarza z takimi rzeczami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. To jest SICK! DualBoxing rozumiem, znam kogoś kto uprawia Tripleboxing w L2 (zaniedługo zacznie QuadBoxing ale ciiiiii ;p) ale grać na 46 kompów to nieźle dużo czasu musiało zająć mu programowanie botów. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno: O KU#%^ Ten typ ma naprawde zryty mózg. Rozumiem grać kilkadziesiąt godzin dziennie, ale to O_o niezły z niego lol, zastanawia mnie tylko jak bierze kase na abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne zdjęcia, fajne sprzęty, fajne koszty, tylko głupota ludzka... ;)
P.s A tak przy okazji kiedy robiliście zdjęcia w mojej chacie, bo jakoś nie przypominam sobie ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej wy sie ludzi czepiacie, a ja sam chetnie chciałbym mieć taką serverownio/pracownie w domu :P
Z tym wyjątkiem że w życiu nie zainstalował bym tam WoW''a ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasa na abonament to już majątek, a ile musiał wydać na sprzęt. Ale gra np. 2h dziennie a to jak granie przez 23 na jednym koncie (oszczędza czas, zdrowie dzięki czemu może zarabiać na abonament) chyba że gra ze 12-16 to pozostał już wrak, a nie człowiek. Ja po tygodniu grania po 16-18h dziennie musiałem odstawić kompa na 2 tygodnie bo lekarz powiedział, że jeszcze trochę i będę miał zapalenie spojówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

This is terible! ! !
Żeby człowiek prowadził 20 postaci na raz!.!.!
Ja rozumiem jedna,chociaż i tak się mówi że jak się gra nawet jedną postacią w WoW to i tak jest chore.
A co dopiero 20.Ciekawe czy mają jakieś zyski.
Polecam wejśc na allegro-dźiał gry i MMO.
Tam ktoś po 9 zł sprzedaje Lv70 WoW''a.Może to oni.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdrościcie i im od psycholi wytykacie ;p
Ja gratuluje podzielnej uwagi,w moim łbie coś takiego jak gra na 2 kontach jednocześnie sie nie mieści a 23to już lekki szok... No i rachunki za prąd też muszą być kosmiczne,chyba że maja własną mini-elektrownie,no i sprzęt sam w sobie coś kosztować musiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować