Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gdy jeden PeCet już nie wystarczy...

163 postów w tym temacie

a ja myślałem że byłem uzależniony od wow''a :) grałem 2 lata (od premiery) łącznie w świecie gry ok 40 dni (fakt że dużo mi nabiło czytanie książki podczas kolejek w pvp;)) Ci ludzie powinni się leczyć ... chociaż z drugiej strony przynajmniej mają wspólną pasje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smieszne sa te wasze komentarze. Przeciez oni nie robia tego dla przyjemnosci grania (bo jaka moze byc w tym przyjemnosc) tylko dla pieniedzy. Jest to coraz bardziej popularna forma zarobkowania i nie wiem czemu sie tu dziwic. Gosc mial pomysl, zrealizowal go i teraz pewnie spi na gorze kasy. Niektorzy tyraja na kasie w tesco a inny graja w gry w domowym zaciszu siedzac w wygodnym fotelu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można być aż tak uzależnionym?a potem gracze sie burzą,ze naukowyc uwarzaja ich za dewiatów i narkomanów.Oni są popieprzeni na ryju,chyba ze tak grają ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwne. Ciekawe, jak on na to zarobił? No rozumiem w chacie 2 kompy, max 3 ale 47... oj, coś za dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co będzie jak zostaną małżeństwem (lub nie) i urodzi się im w przyszłości dziecko?
Przypuszczam iż dokupią jeszcze 23 kompy i będą ich mieć 70 !!!
A co jak to będzie liczna rodzinka? Pewnie Blizzard będzie musiał nowy serwer specjalnie dla nich uruchomić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gdyby nie sprawiało im to przyjemności to by tak nie grali. Poza tym, oni wcale nie muszą grać strasznie dużo, jak gra się tak w dwie osoby każda po 20 postaci to Raid leci o wiele szybciej, bo nikt nie pójdzie nagle afk, jak już się wprawili to i wipow nie mieli. Moim zdaniem to nie jest chore, to jest godne podziwu bo wątpię czy ktokolwiek tutaj na jakimkolwiek rajdzie dałby radę pociągnąć choćby 3 albo 4 postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem chore, ludziom to już naprawdę zaczyna odpier***ać, najlepiej niech nie wychodzą z domu tylko uprawiają setnotysięcznopięćsetno boxingsroxing....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 20:58, oOreVenOo napisał:

Jednym słowem chore, ludziom to już naprawdę zaczyna odpier***ać, najlepiej niech nie wychodzą
z domu tylko uprawiają setnotysięcznopięćsetno boxingsroxing....


Tia a ty jak i wielu ludzi w tym temacie pokazaliście właśnie jak wygląda nasza polska tolerancja. Tak jak Muchacho powiedział, gość miał niezły pomysł, miał na to fundusze i miał umjejętności, żeby to zrealizować a zaraz połowa bluzga jacy to oni porąbani i zaraz, że do czubków z nimi... pff żenua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto mówił, że nie można samemu raidować w WoWie ? :-D
Choć szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie takiego grania, szczególnie podczas raidowych bossów, gdzie każdy musi być skupiony do granic możliwości. :-)
Jedyna pociecha to taka, ze w razie wipe''u gość może miec pretensje jedynie do siebie, albo do swojej dziewczyny. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci Panowie powinni się mocno zastanowić nad swoim życiem - jeżeli jakiekolwiek mają oprócz siedzenia przed taką ilością sprzętu?!:))) Gram w WOW''a na dobrym sprzęcie ale bez przesady!:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakas niechce mi sie wierzyc, ze tak robi. Jak moze obslugiwac tyle kont naraz na 6 monitorach i trzech klawiaturach. Chyba, ze caly zas sie przelacza, a tak napeno nie moze prowadzic raidu. Farmic moze , ale nie raid ;] I jeszcze jedno. Na drugim screenie jest 5 monitorow , ale 4 monitory wysietlaja to smao konto ;]
Ja raczje mysle ze koles ma poprostu duzo kasy i zrobil zdjecia tego jak kupil te 40 warcraftow i 40 kompow. Niehc mi pokaze filmik jak prowadzi jakikolwiek raid (moze instancie ale napewno nie 40 osobowke ;;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój osobisty rekord to trzy konta na EVE, ale jedno służyło tylko do zmiany skilla w tamtym momencie. A poza tym, norma jest ciągła zabawa na dwóch postaciach, choć na jednym kompie;) Szczerze powiedziawszy nie wiem po co dwa PC poniżej poziomu quad - dobrze zarządzany system potrafi uciągnąć i trzy klienty gry.
Gratuluje temu panu multitaskingu, no i znalezienia kobiety która to toleruje. Aha i jeszcze świetnie płatnej pracy (chociaż pewnie na farmie zarabia).

A co do ostatniego akapitu newsa i teorii zaitseva na temat uzależnień - po raz kolejny pokorna prośba, byś nie wypowiadał się na temat zagadnień, o których najwyraźniej za mało wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować