Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gdy jeden PeCet już nie wystarczy...

163 postów w tym temacie

w kazdej nowszej wersji mmo jest mozwliosc dodawania skryptow wiec przykladowo
if player 1-10 ma mniej jak 70% to daje mu czar leczenia b. maly tzn ktory kosztuje mniej many a leczy nawet nawet itd tak samo z dmg warriorem itd bardzo latwo dac komende follow i gdy sie ztrzyma "glowna" postac to dzialaja "skrypty" proste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzialem filmik jak zabil ragnarosa, ale to nie kontrola tylko poprostu makra. Czy zrobil cos w rodzaju botow, ktore walcza za niego. Gratuluje tylko za pomysl i stworzenie tych makr, ale to nie znaczy ze ma podzielnos cuwagi na 40 kont ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieci nie nazywajcie kogoś chorym jak mu zazdrościcie kasy i umiejetności ... a poza tym multiboxer gra mniej niż przecietna osoba grajaca w WoWa bo wszystko mu szybko idzie jak ma 47 postaci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale gdzie jest napisane ile oni dziennie graja? Oj, chyba nigdzie, to jak mozecie to nazwac uzaleznieniem? Moze graja 2 godziny dziennie? I jeszcze niezłe hajsiwko z tego wyciagają.

Tragicznie sie patrzy na komentarze niektórych osob które nawet nie przeczytały pewnie całego newsa i się pluja że ''to chore, złe i wogole masoneria !11!1''. Proponuje przestac zazdrosci tego ze go na to stac i przyzwyczaic sie do tego ze ludzie na swiecie maja rozne hobby/mozliwosci zarabiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juhas grales keidys (czyt raidowales) w mc np ? bo tam trza miec max 2s reakcji oczy w ciagu 1 sek potrafia obrocic sie z 1 pkt do 2giego o max 179stopni wiec 2 konta na 1s max + jego dziewczyna czyli w sumie 4 / 1 s co daje kolejna +1 w lancuchu jezeli liczyc ze robia to recznie to ostatnia 4rka ma 9s opoznienia - nie badz smieszny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytalem ten artykul... i sie zorientowalem, ze sam tak przez pewien czas mialem:P brachol kupil laptopa i w pewnym momencie zaczelismy grac na raz w jednego MMO. ja zaczalem troche wczesniej, brahcol zalozyl drugie konto i rozwijalem mu postac... leczac go zza plecow moja:P to byla dopiero jazda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, mnie by coś takiego nie przyszło do głowy... Więcej, coś takiego (47 boxing) w głowie mi się nie mieści... Pozostaje tylko pytanie, czy czerpią z gry przyjemność, czy raczej pieniądze za przedmioty, postacie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tylko jednego. Jak graczom chce się wydawać na gry mmo pieniądze za sam tytuł i jeszcze za to żeby w ogóle móc w nie grać ;]. A co do artykułu jestem pełen podziwu dla tych ludzi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol ^^ no to nie żle sobie wytrenują mięśnie na palcach lol ^_^ gratulacje takim graczom :P. A ile zajmują przez to slotów na serverach to lepiej nie mówić :P. 1 mnie zastanawia tylko?!, z skąd oni tyle mają kasy!!!??? na pewno to nie Polacy którzy mieszkają w Polsce bo to nie możliwe by było bo w Polsce przecież zarabia się marne grosze :/. No ale takiemu nałogowi nigdy nie podołam lol :P jak ci gracze. Ciekaw jestem co ci ludzie jeszcze wymyślą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbanowac ich wszystkich w /beep/!!! s1ck, a ci wszyscy obroncy to pewnie ich dziewczyny, ktore im pomagaja!

Ech, kiedys nie mialem nic przeciwko sprzedawaniu przedmiotow/kasy z gry. Ale po tym newsie zmienilem zdanie - it''s just too sick.

Brak mi slow (i nadmiar emocji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko ziomki :D buhaha ciekawe czy w countera mozna grac 20 osobami naraz czyli caly sevrer poelny od ciebie muahaha mam pytanko czy bedzie aktualizacja rzeczy za wPln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam granie w sieciówki i MMO traktuję jako rozrywkę. Już samo siedzenie po 10 godzin dziennie to dla mnie coś dziwnego. Nie mówiąc już o 2 postaciach na raz. Jeżeli ci ludzie grają po 23 postacie jednocześnie, dla pieniędzy, to jeszcze zrozumiem. Jednak jeśli to jedynie dla grania, to współczuję zatracenia w virtualu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem dwa kompy, no dobra zdarzają się hardcorowcy (albo to nasz czteroręki kolega Goro z MK ;)
Zobaczyłem pięć kompów - jak można tak grać? O_o
46 kompów użytkowane wraz z dziewczyną? Tak chyba zaczynali kosmici zanim doszli do podboju kosmosu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować