Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gdy jeden PeCet już nie wystarczy...

163 postów w tym temacie

yyy.... to tak sie da wogole? 23 kompy na raz?... kurcze ale chcialbym miec taka moc obliczeniowa w domku.. tyle, ze zrobilbym cos bardziej uzytecznego z tym niz granie w gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To najwieksza sciema jaka czytalem o wowie. Zdjecia ktore zostaly umieszczone na dual-boxing.com duzo wczesniej widzial swiat na mmoglider.com. Wystarczy wejsc i momentalnie widac o co chodzi.
@Graffis - skoro uwazasz ze Zaitsev nie ma racji cos jest z toba nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na 40 kompach autobot aktywny, może na kilku kontach max. grają. Chce zobaczyć jak oni naraz na 20 klawiaturach zasuwają. Przecież to jest fizycznie niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tam się system podoba sam w sumie z taktowrgo korzystam, brat przerzucił sie na konsole więc jego komputer jest prawie zawsze mi dostępny. szczególnie pomaga przy pracy. jeśli chodzii o samo granie to bardzo ciekawa sprawa, urozmaica rozgrywkę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 02:33, Magadragon napisał:

Tak na 40 kompach autobot aktywny, może na kilku kontach max. grają. Chce zobaczyć jak oni
naraz na 20 klawiaturach zasuwają. Przecież to jest fizycznie niemożliwe.


Nie grają na dwudziestu klawiaturach, tylko najwyżej na jednej, co widać na załączonym zdjęciu. Można też to wyczytać z tekstu. Używają KVM, czyli urządzenia pozwalającego do jednej klawiatury podłączyć kilka komputerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dualboxing zostanie wkrótce okrzyknięty chorobą, a pan Romek wprowadzi cenzurę na wszelkie gry MMO. Tak to skończy w najgorszym przypadku. A moim zdaniem granie w WoW-a po 6-7 godzin dziennie to już choroba i skrajne maniactwo, a co dopiero na kilku kontach...szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gw tak się teraz gra jak dropy zmniejszyli. Tylko że tam wcale nie trzeba grać 2 postaciami. 1 wystarczy. 2. po prostu stoi i czeka, bo jak są dwie postaci to łączna jakość dropów znacznie wzrasta, tak że dla 1. gracza wynosi 75% tego, co wyfarmił by solo. Po zakończeniu farmu 2. postać poprostu leavuje, a 1. zbiera wszystkie itemy i ma dla siebie 150% tego, co na solo. No ale dla ułatwienia 2. postać może być bonderem i by ułatwić farm. Znacznie szybciej też wypadają tome''y i złote/zielone itemy. Anet suck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 21:02, PharauhnMizzrym napisał:

Tia a ty jak i wielu ludzi w tym temacie pokazaliście właśnie jak wygląda nasza polska tolerancja.
Tak jak Muchacho powiedział, gość miał niezły pomysł, miał na to fundusze i miał umjejętności,
żeby to zrealizować a zaraz połowa bluzga jacy to oni porąbani i zaraz, że do czubków z nimi...
pff żenua.


Ja jestem tolerancyjny, jak chcą niech się bawią w boxing, ale dla mnie rozrywka komputerowa "uprawiana" przez niektórych przypomina chory nałóg, uzależnienie. Kiedyś był program w telewizji jak człowiek uprawiający boxing chodził do pracy na 7 rano, wracał o 17, siadał przed komputerami kład się spać o 5 rano a później znów praca i do tego miał żonę, którą nie chcący bił ponieważ lunatykował i wydawało mu się że gra w Resident Evil więc lał żonę bo to zombie przecież, ja naprawdę jestem tolerancyjny ale wszystkie ma swoje granicę, część ludzi już świata nie ma oprócz komputera, to jest żenua mój drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, dobre, to prawda, w wowie pełno jest takich ćwierć-inteligentów...super para, na pewno do parku i na kolacje też wybijają w wowie :P

6-7 godzin grania w wowa dziennie da się przejść i normalnie łączyć z innymi obowiązkami (np. szkoła)...tylko, że to jest za mało. Najlepiej sprawdzają się kilkudniowe maratony 20h grania 4h spania i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym "żal" wiem ,ze jet taka gildia w GW . Dodalbym jeszcze NOOB to slowo w guildwars w kregu malolatow do 18 lat pojawia sie na kazdym kroku a najwiecej na arenach. Najlepsze jak mu potem avatara poslesz i zobaczy ze masz rank przynajmniej 9 , siedzi juz cicho do konca gry. Wystarczy ,ze wyskoczysz z innym buildem niz wszystkie oklepane dla danej postaci. Nie beda mnie malolaty uczyc jak sie gra , przez 2 lata zeby zjadlemm na tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuje ludziom tak uzależnionym od mmorpg. Mój kolega który gram w tibię obsługuje na jednym monitorze 3 konta + strona internetowa(nienawidzę tibi!) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już jest totalnie bez sensu, bo przecież nie zdążyłby tak szybko przerzucać się na inny komputer i zorientować w sytuacji, także prawdopodobnie i tak korzysta z maks. 3 równocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zagina jak gram na dualu wiecxej niz 10 godz -.- mzoe dlatego ze mma 2 client odpalone na 1 compie?;-p Ale Dualbox na dwoch kompach to nawet fajna rzecz ;-) chcoiaz quadro i wiecej boxy to juz przesada ;-p btw pvp na quadro jest fajne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować