Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gdy jeden PeCet już nie wystarczy...

163 postów w tym temacie

Ehh ludzie, jest dokladnie jak szczota6 mowi.
Nie jest to jakis dziwny koles co jest ''no life'' ani jakis hobbysta - jest to cheater, ktory uzywa nielegalnego programu glide do sterowania 46 kontami - a kvm i przelaczanie jest po to, zeby kontrolowac grind i gadac z GM jak sie doczepia (lub inni gracze - zeby nie raportowali).
Dla koleszki jest to normalna praca pewnie - kosi na luzaku 100g / h na 1 koncie - 4600g na godzine
Szybki look na pierwsza lepsza www gdzie sprzedaja zloto i mam cene 30$ za 1000g - czyli koleszka ma 138$ na godzine. Zakladajac ze grinduje 12h dziennie: 1656$ za dzien (szybki look na nbp.pl - dolar jest po 2,75).
Czyli na PLN ma 4554 zlotych dziennie.
Czy jest debilem?
Watpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wątpię, żeby ktoś wytrzymał aż tyle godzin grając regularnie ale też nigdy nie sądziłem, że można grać 23 postaciami naraz :]
istnieją już przecież firmy w chinach, które sprzedaja wirtualne złoto za $$, czemu więc samemu nie prowadzic takiej działalnosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te 46 kompów to jest dokładnie tak jak mówi Piw, czysty biznes nic więcej.
Podobnie robiłem w grze Silkroad Online, tylko tam na 1 dość dobrym kompie można odpalić do 10 klientów gry razem z botem.
Niestety fakt faktem, że tacy ludzi niszczą gry. Dlaczego ? To jest tak jakby grało 46 innych osób po to tylko żeby oddać wszystko 1 osobie a one w ogóle nie interesują się grą.
MMO tak jak zauważyli poprzednicy to Massive Multiplayer a nie Massive Singleplayer.
Oczywiście gdybym chciał zarabiać w taki sposób i miał możliwość pewnie bym się skusił, na szczęście nie mam i cieszę się grą w inne gry.

Może kiedyś twórcy gier wpadną na pomysł jak to wyeleminować (a jest to możliwe dzięki dokładnemu badaniu pakietów przysyłanych od klienta) i wtedy gry będą bardziej wyrównane i grywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować