Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gdy jeden PeCet już nie wystarczy...

163 postów w tym temacie

Albo to jacyś mutanci genetycznie przystosowani do symbiozy z komputerem, albo całkiem niedługo trafią do czubków (jak będą mieli szczęście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubie gry komputerowe niemożliwie ale to już jest przesada :/ To jest choroba.
Nie znam sensu grania w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie będę mieszał z błotem tej dwójki :)
Powiem tylko, że to "centrum dowodzenia" jest przeurocze - sam chciałbym takie mieć :] Choć sądzę, że wystarczyłoby mi raptem jedno stanowisko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, rozum,iem zamiłowanie, ale to już jest nie do końca normalne, graniczy z głupotą i już na pewno nie graniczy z uzależnieniem... Ta granica została chyba już dawno przekroczona przez tego typu "user''ów". Nie, zebym coś do nich mniał, ale to po prostu śmieszne... a może tragiczne...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na jednym monitorze (rozdziałka 1600x1200 21 cali) to spokojnie da sie grać na 4 kontach, ciekawe czy coś takiego da się zrobić w warhammerze 40k przydały by sie z 3-4 ekrany od razu lepiej by sie zarządzało wszystkim, no ale 47 kont to już przegina 8-16 max wiecej to mozna pokręcenia mózgu dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 18:24, Lamb3rt napisał:

To chyba jakiś żart... Policzcie: 47 razy comiesięczny abonament (bodaj 60/120 zł - nie pamiętam
dokładnie) = fortuna... Skąd on bierze na to kasę?!


Podejrzewam, ze sprzedaje swoje wymaksowane konta i zaklada nowe. Majac takie zaplecze postaci jest mu duzo latwiej. Niektore osoby kreca na tym calkiem niezly biznes. Zestaw nr.2 jest ekstra. Sam chcialbym taki miec, meczy mnie przeskakiwanie pomiedzy okienkami w windowsie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a później co niektórzy się oburzają, jak lekarze i naukowcy toczą dyskusje o uzależniającym wpływie gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA odpadam... Przecież to kretyństwo, debilizm i maniactwo.
A poza tym to cholernie wyniszcza człowieka... Myślicie, że tylko psychicznie? >.<
Niestety, guzik. Raz, że właśnie psychicznie. Dwa, że towarzysko (ten kieruje z dziewczyną, czyli innych ludzi już na oczy nie widzi, tak? >.> ). Trzy, że fizycznie , bo i ręce zaczynają szwankować (po pewnym czasie), że o oczach już nie wspomnę... No i przecież coś takiego, jak pisaliście, osłabia organizm... Przecież na 100% nie odchodzą od monitora, ba , może czasem nie śpią... No i wreszcie, cztery, finansowo...
Ludzie, każdy dobry PC kosztuje dajmy na to 3k zł . 3k x 46 = 138k zł + 5k za serwer (musi być lepszy, nie? Żeby to wszystko udźwignąć...) = ok. 143 k. Dalej jedziemy, 46 x 100 zł x 6 (za rok przykładowo...) = 27600 zł
W sumie mamy już ok. 170600 zł... Dajmy na to koszty za prąd, jakieś żarcie , wizyty u lekarza, jakieś środki na ręce, oprogramowanie i 180 tysięcy złotych na rok (nielicząc 143k za PC to będzie ok. 38000k) ... Nieźle, nie?
Ciekawe, czy i tak dobrze policzyłem (szybkie rachunki...) ... >.> No o kiedy koleś ma pracować, jak przyjdzie do domu i haruje może gorzej niż w pracy? >.< Załamać ręce....

Czyli się opłaca tak nawalać, nie? >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja radze temu co tlumaczyl neich idzie studiowac angielski na raidy w poczatkowych wersjach wow''a trza bylo min 20 osob wiec 10 postaci na 1 osobe abhuaehuaheueahuae jasne nawet pro healer atm moze tylko trzymac max 2-3 osoby przy ciaglym leczeniu w karazhanie czy bt

@ Lamb3rt

jak nie gralem w wowa to nie wiesz... za item w raidach sie bierze min 300g w PL chodzi to w zaleznoci od serwera 9-15 pln wiec policz sobie ze np z mc kiedys itemy chodzily po 400g a ten ziomek ze swoja dziewczyna mieli juz wszystkie jakie chcieli czyli masz po 2 itemy z bosa minimalnie czyli min 600g czyli te 18zl x 10 = 180zl a to tylko jeden raid potem mozna np bwl zg aq20/40 dorzucic ony i tak wyjdzie z podstawowej wersji ok przy dobrym dropie 80-100 itemow czyli 80x300=24000golda zalozmy ze 300g chodzi po 9 zl czyli 24k / 300 = 80 i te 80*9 = 720zl abonament na ok 15 kont :P jedne instance''e raidowe resetuja sie co 3 inne co 5-6 inne co 7 dni wiec kasy jezeli ten ziom mowi ze raidy sam prowadzi to wiesz dorzucic jeszcze do tego ze jest np majetnym czlowiekiem i sie tego dorobil to wiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał wiedzieć ile średnio wyciągają na miesiąc sprzedając na aukcjach to co zdobyli na tych kontach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować