Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gdy jeden PeCet już nie wystarczy...

163 postów w tym temacie

od razu powaleńcy fakt jest to trochę dziwne ale przecież o Koperniku też tak mówiono gdy odkrył teorie heliocentryczną sam bym chętnie spróbował grać na kilku kątach w l2 :P:P:P ale trza kupę kasy na kompy wydać :]

PS przynajmniej razem kierują 46 postaciami naraz więc sami tworzą silną gildie i sie znają wiec jest 0 prawdopodobieństwo, ze natkniesz sie na pedofila :P:PP:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 13:48, penny napisał:

taki multiboxing pokazuje tylko jak banalne, płytkie i nieangażujące są tego typu gry :/

A czy ktoś kiedyś pisał, że np. WoW jest grą głęboką ? Czy gdzieś kiedyś była mowa, że tam jest boska wielowątkowa fabuła ? Nie, ta gra nie ma ani fabuły, ani wspaniałych postaci, w tej grze masz bić potwory zdobywać itemy i bić potwory (ewentualnie graczy na PvP) a jak by się trochę uprzeć to można by nawet nazważ WoWa H&S, but so f****ng what skoro gra i tak diabelnie wciąga i do dziś jest jednym z najlepszych MMORPGów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny boxing jaki uprawialem to quadboxing w l2..ale to na priv serverze i to wszystko na jednym kompie odpalałem..
ale byla zabawa ;p
ale terz jak gram w wowa to nie moglbm sobie psuc klimatu grania na wiecej niz na jednym koncie...
zreszta nawet bylo by mi szkoda kasy na zakup drugiej gry, kompa i oplacania abonamentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, nieźle :] Najbardziej zaskakuje mnie to, że nie robie tego sam tylko ze swoją dziewczyną :] Ze święcą takiej szukać =D A tak poza tym to jak to możliwe, że się kontroluje kilkadziesiąt postaci np. na 3 monitorach i jedej klawiaturze tak jak jest na tym ostanim screenie ? Albo 5 postaci na 5 monitorach i dwóch klawiaturach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kogo wciąga tego wciąga. nie myl "najlepiej sprzedającego się" produktu z najlepszym. no chyba, że jakość chcesz mierzyć ilością, ale wtedy można by dojść do dość ciekawych wniosków :D
MMORPG mówisz? hmmm... oprócz nabijania leveli ta gra z rpg''ami to chyba nic więcej wspólnego nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na kilku kontach? Jakoś nie teges. Pieniądze na sprzęt też przecież trzeba wyłożyć...przecież sam się nie kupi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 16:47, penny napisał:

kogo wciąga tego wciąga. nie myl "najlepiej sprzedającego się" produktu z najlepszym. no chyba,
że jakość chcesz mierzyć ilością, ale wtedy można by dojść do dość ciekawych wniosków :D
MMORPG mówisz? hmmm... oprócz nabijania leveli ta gra z rpg''ami to chyba nic więcej wspólnego
nie ma :D

Nie mówię o sprzedaży ale o 8 milionach aktywnych kont aktwne to znaczy, że te konta są urzywane i tyle osób nieprzerwanie w to gra. Skoro nie MMORPG to niby jak mamy to nazwać ? Tak się nazywa ten gatunek i tylko nieliczne MMORPGgi mają w sobie coś głębszego poza nabijaniem lvli i zdobywaniem itemów (Eve Online jest inne, i na upartego GW) bo tak ten gatunek wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę mu celu życia: lumpić się w 47 kompówi nabijać, nabijać, ownować, ownować...

Żal lol, zazdroszczę mu po prostu i dlatego piszę, że jest chory... Jak ktoś może powiedzieć, że NIE jest chory?

Co do gatunku: Czemu do cholery nazwali go mmoRPG? Powinno się toto nazywać MMOH''n''S. Stworzenie MMORPG jest poprostu niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 18:06, LowcALowcA napisał:

Zazdroszczę mu celu życia: lumpić się w 47 kompówi nabijać, nabijać, ownować, ownować...

Żal lol, zazdroszczę mu po prostu i dlatego piszę, że jest chory... Jak ktoś może powiedzieć,
że NIE jest chory?

Co do gatunku: Czemu do cholery nazwali go mmoRPG? Powinno się toto nazywać MMOH''n''S. Stworzenie
MMORPG jest poprostu niemożliwe.

To ciągłe powtażanie "żal" już się naprawdę robi dziecinne.
A jak ktoś może powiedzieć, że jest chory nawet go nie znając. Już pare razy było mówione, to, że gra na 47 kompach nie oznacza, że gra non stop i nie ma życia prywatnego. Miał pieniądze, miał marzenie i zrealizował je. Naprawdę mówić o kimś, z góry, że to świr jest jak już pisałem i napiszę jeszcze raz żałosne.
Po pierwsze niby dlaczego nie można zrobić MMORPG ? Po drugie nawet jeśli, to tak się jednak ten gatunek nazywa i można by się do tego jadnak zastosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 17:52, PharauhnMizzrym napisał:

Nie mówię o sprzedaży ale o 8 milionach aktywnych kont aktwne to znaczy, że te konta
są urzywane i tyle osób nieprzerwanie w to gra.

no to jest właśnie sprzedaż (abonamentu). fakt, imponująca, ale to nie znaczy, że gra jest najlepsza, tylko najbardziej popularna. a to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest chore. Na dodatek nie ma to już nic wspólnego z graniem dla przyjemności, czyli zabawą. Rozwalić Gruul''s Lair albo MC samemu? Można, tylko po co? To jest Massive MULTIPLAYER, a nie Massive SINGLEplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 18:53, penny napisał:

no to jest właśnie sprzedaż (abonamentu). fakt, imponująca, ale to nie znaczy, że gra jest
najlepsza, tylko najbardziej popularna. a to nie to samo.


Nie napisałem, że WoW jest najlepszy ale jest jednym z najlepszyc MMORPGów a to też rużnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>sam bym chętnie spróbował grać na kilku kątach w l2

Nie wiem jak w l2, ale w M4 na pewno możesz się pobawić z kilkoma kątami (jak ci rodzice pozwolą) - w każdym pomieszczeniu masz średnio cztery i możesz się w nich nawet postawić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm , ktos tu napisal ze EvE Online nie jest plytkie , moze i tak , ale czy ktorys z grajacych w ta gre moglby mi powiedziec gdzie sie ja kupuje gre i pre-paidy do niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem niektorych komentarzy.
Jest kasa, jest czas, jest ochota, to czemu nie? Lepsze takie hobby niz przyszpilanie martwych motylkow do styropianu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się tutaj z Tobą w 100% =D
A i mam pytanie. Czy możesz mi wytłumaczyć na czym to pologa, że kontorulje się kolka kont przy pomocy jedengo czy dwóch moniotórw i jeden klawiatury ?? Bo to interesująca sprawa =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 23:46, roos- napisał:

Nie rozumiem niektorych komentarzy.
Jest kasa, jest czas, jest ochota, to czemu nie? Lepsze takie hobby niz przyszpilanie martwych
motylkow do styropianu :D


Bo to nietypowe (tak samo jak motylki, tyle, że te akurat są bardziej akceptowane społecznie :P) - a jak coś jest nietypowe, to jest głupie, bez sęsu (mientowego) i w ogóle be - wiem, mi też trudno się przyzwyczaić do tekiego podejścia otaczających mnie ludzi, ale cóż poradzić mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG... ludzie tutaj nie chodzi o to ze graja i ze tyle kasy na to wydaja... dla nich to jest praca... odpalaja 46 botow i tyle... siedza sobie na fotelach i nie wiadomo co robia... a przelaczniki sa po to aby kontrolowac co jakis czas czy GM sie nie odezwal... pogadasz z nim i wracasz do grindu... blizzard nie moze zbanowac bo nie moze udowodnic ze to bot poniewaz zywa osoba odpowiada.

Glupio wam pewnie jak ten koles co ma 46 kompow zarabia ponad 2500$ na glowe ze sprzedawania golda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować