Zaloguj się, aby obserwować  
CzystyZysk

KFC czy McDonald's? Dyskusja

810 postów w tym temacie

Witam, co wolicie - KFC czy Mc Donald?

Ja osobiście wolę Mc Donald, ponieważ ma większy wybór. Lody, szejki, hamburgery. A KFC to w zasadzie tylko kurczaki.

Czekam na wasze opinie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 23:03, CzystyZysk napisał:

Witam, co wolicie - KFC czy Mc Donald?

Ja osobiście wolę Mc Donald, ponieważ ma większy wybór. Lody, szejki, hamburgery. A KFC to
w zasadzie tylko kurczaki.

Czekam na wasze opinie. ;)


Niestety w moim mieście niema już KFC ale są 2 MC Donaldy :). KFC ma pyszne kurczaki, a MC Donald ma oczywiście większy wybór ale według mnie gorszej jakości ... ALE CHEESBURGERY SĄ SUPER :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 23:03, CzystyZysk napisał:

Witam, co wolicie - KFC czy Mc Donald?

Ja osobiście wolę Mc Donald, ponieważ ma większy wybór. Lody, szejki, hamburgery. A KFC to
w zasadzie tylko kurczaki.

Czekam na wasze opinie. ;)


Kuchnia mojej mamy nie lubię fastfoodów z dużych sieci takich jak wyżej wymienione i jadam je tylko jak muszę. A jeśli mam już wybierać to Mc Donald''s za szejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... kiedyś można było wpaść do maka po 5 "Cheese" i płaciło się dychę, a teraz? 3 zł za strefę niskich cen? Niech to szlag :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 23:03, CzystyZysk napisał:

Witam, co wolicie - KFC czy Mc Donald?

Zalezy co jest blizej mojego polozenia geograficznego :P

Dnia 07.07.2007 o 23:03, CzystyZysk napisał:

Ja osobiście wolę Mc Donald, ponieważ ma większy wybór. Lody, szejki, hamburgery. A KFC to
w zasadzie tylko kurczaki.

No tak kurczaki, ale za to na wysokim poziomie są. A może jesteś weganem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 23:03, CzystyZysk napisał:

Witam, co wolicie - KFC czy Mc Donald?

Proponuję Ci pomidorową i schabowego od mamy :) Nie jem Mc Donalda od jakiś 6 lat i uważam że wyszło mi to na zdrowie. Jak można jeść te dmuchane bułki i mięso które z mięsem ma niewiele wspólnego. Sztuczne to to i paskudnie szkodliwe.
Obejrzyj sobie też film pod tytułem ( chyba ? ) "supersize me". Jest może i tendencyjnie nakręcony i wymierzony w sieć Mc Donalda ale daje do myślenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już jedzenie w mieście to tylko "chinol" przy dawnym PKS Marymont w Warszawie :]
Ale żeby nie był OT, to powiem: McDonalds - z tego prostego powodu, że częściej jest pod ręką a zazwyczaj i tak tylko biorę shake''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 23:22, conradzik napisał:

Ech... kiedyś można było wpaść do maka po 5 "Cheese" i płaciło się dychę, a teraz? 3 zł za
strefę niskich cen? Niech to szlag :)

No to gdzie Ty mieszkasz? Bo wiem, ze nie we wszystkich miastach/restauracjach/ zdjeli strefe niskich cen. A skoro jestesmy juz przy tych "Cheese" za dyche, to moze znasz ten kawal: "Poprosze cheesburgera z serem"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 23:35, el-coyote napisał:

No to gdzie Ty mieszkasz? Bo wiem, ze nie we wszystkich miastach/restauracjach/ zdjeli strefe
niskich cen. A skoro jestesmy juz przy tych "Cheese" za dyche, to moze znasz ten kawal: "Poprosze
cheesburgera z serem"? :)


Hehe... Kawał znam. Mieszkam w Sławie, koło Głogowa. Pewnie Ci to nic nie mówi ;) W każdym razie przez cały rok akademicki odwiedzając moją dziewczynę we Wrocławiu wpadałem przy okazji do Mc po (zazwyczaj) 5 Cheese w cenie 2 zł za sztukę. Ostatnio jednak będąc na praktykach w Zakopanem na Krupówkach patrzę: "Strefa niskich cen - tylko 3 zł", myślę: ale tu zdzierają z tych turystów. Ale w Krakowie w Galerii przy dworcu głównym to samo... Nie wiem jak w pozostałych miastach ale ponoć ceny takie są teraz we wszystkich Mc :(
Acha... Pewnie się nie zrozumieliśmy ;) nigdzie nie napisałem, że zdjęto strefę niskich cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to żadna z powyższych a to za sprawa ich szkodliwości ( czyt. tłuszcze). Osobiście kiedyś chodziłem do tego typu restauracji i to często lecz skończyłem z goszczeniem w tych lokalach .Nie chodzę do nich ok 2-3 lat i jakoś żyje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic, zdrowa żywność przede wszystkim :) Wszystkim którzy kochają fastfoody polecam film SUPER SIZE ME. Kiedyś słyszałem (i to nie od jednej osoby), że w szejku z MCD znaleziono 9 rodzajów spermy (!!!). SORRY to nie dla mnie, ale życzę smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 00:53, MastAlol napisał:

Nic, zdrowa żywność przede wszystkim :) Wszystkim którzy kochają fastfoody polecam film SUPER
SIZE ME. Kiedyś słyszałem (i to nie od jednej osoby), że w szejku z MCD znaleziono 9 rodzajów
spermy (!!!). SORRY to nie dla mnie, ale życzę smacznego :)

Z tą spermą niezłe ;D ale to raczej nie w Polsce. Mam znajomych, którzy tam pracują i aż tak źle chyba nie jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak już w fast foodach jadam baardzo rzadko mimo że moja szkoła znajduje się 100 metrów od McDonalda- wole KFC z dość prostego powodu w KFC dają całe kawałki kurczaka, a w Macu zmieloną papkę. Kiedyś czytałem że w kotletach do Big Maca może znajdować się fragmenty nawet 100 krów !!! Poza tym nie dojrzysz co takiego oprócz tych krów dorzucili do tej papki. Kiedyś oglądałem jeden program na Reality TV o najgorszych kucharzach świata. NIGDY NIE ZAMAWIAJCIE SZEJKÓW!!!!ANI WSZYSTKIEGO CO ZMIELONE!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować