Zaloguj się, aby obserwować  
CzystyZysk

KFC czy McDonald's? Dyskusja

810 postów w tym temacie

Zdecydowanie KFC. Zawsze jak tam jestem, zamawiam minimum jeden pikantny kubełek Classic, nie moge sie oprzeć :) Co do McDonalda, to tam to jest robionie bez większego przyłożenia. Nieraz miałem tak, że dali mi zimnego Cheesburgera, albo przesolone i twarde frytki, a już o McNuggetsach sie wspomne. Przepłacanie kasy za jakieś małe kawąłki kurczaka, 20 takich kawałeczków tam chyba za 14-16 złotych, a w KFC za 19 złtych masz 4 polędwiczki pikantne, 4 nóżki kurczaka, 2 porcje frytek. Bez porównania lepiej. Czyli, jest pysznie w KFC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 23:03, CzystyZysk napisał:

A KFC to w zasadzie tylko kurczaki.

Oo może dla tego że w nazwie występuje słowo kurczak...

Najczęściej gdy jestem w Galerii Mokotów/sadybie lub Arkadii zamawiam w Mac Donalda - wprawdzie kolejki do kas są takie same;>, ale maca szybciej zjadam i się nie brudzę:P w przeciwieństwie do kurczaczków, które wymagają poświęcenia im więcej czasu...
Zwykle zamawiam: 3 hamburgery bez ogórka i cebuli, 6 McNuggets, 2 sosy słodko kwaśne, średnia coca cola, trzy ketchupy + muffin czekoladowy:)

Heh kiedy jednak siedzę w domu[albo u znajomego] zamawiam zawsze KFC - kubełek classic;) kurczaczki są znacznie lepsze od żarcia w macu... szczególnie ketchup:) mój ulubiony heinz(sam go kupuje:>)
Zwykle zamawiam: kubełek classic, duże frytki, duże pepsi + 8/10 darmowych ketchupów
stanlee---> oh nie! najlepsze frytki są w kfc
KFC rządzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

McDonald rządzi! :D Ileż oni teraz mają limitowanych kanapek. Najbardziej podkręcił mnie ten limitowany Tasty z dwoma plastrami bekonu. I jeszcze lubię jak dają pluszaki do Happy Meal''a, wtedy sobie kupuję nie zważając na swą pełnoletność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Mcdonald. Ja preferuję te cheesburgery itp. czego raczej w KFC nie ma (ale nie jest źle). Jednakże teraz wejdzie Burger King do Polski to może się coś zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 07:48, Maker3 napisał:

Słyszałem, że do Polski ponownie wchodzi Burger King

Wiesz moze kiedy dokladnie wchodzi?:P bede tylko i wylacznie tam jadal;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę KFC, ponieważ McDonalds jest w mieście w którym mieszkam, więc w KFC, którego nie ma jeszcze w moim mieście, żadziej jadam i dla tego wolę tam zjeść, ponieważ kurczaczki mi się jescze nie znudziły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 23:40, Riverex napisał:

KFC ma dobre longery, a McDonald''s Bic Maci. Proste :P

Wiesz, KFC ma Zingery... nie wiem czy nie tańsze - ale na pewno lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jadnak KFC.. lobię coś chrupiącego i pikantnego natomiast.. MCDonald też dobry sh.. jedzenie. Czekam aż w Opolu otworzą KFC a że to takiego typu restauracji :P mam zniżki więc czasami w nich jadam. Jednak stara i dobra zupka chińska jest najlepsza.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wolę tak samo KFC niż McDonald. Czemu? Ponieważ w Macu nie dają zawsze swieże mięso. Na przykład byłem kiedyś z kumplem na hamburgerach (uprał się, że do maca nie do KFC) kupiliśmy każdy po 3 i co się okazało w jego 2 hamburgerze? Krowia warga....fujjj..do tej pory jak sobie o tym pomyślę to mi nie dobrze....leeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie lubie tego ani tego. Przeciez zapychanie się fast foodem moze prowadzić do wielu chorób układu krążenia. Oczywiście jak ktoś je tam okazyjnie to raczej mu się nic nie stanie, ale... A tak a propo wyszedł ostatnio (nie wiem czy do kin czy na DVD) film na teamt fast foodów "Fast food nation". Dośc ciekawy film na temat tego jak amerykańskie potęgi fast foodów trują swoich klientów. Miłego oglądania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

McDonald nie jest taki zły, tylko te ceny... Nie każdy może wyda 6zł na jakąś nową bułeczkę. Z kolei KFC też mi smakuje, całkiem dobry kurczak i Twister. Ale jednak od tych dwóch wolę Burger Kinga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KFC!!! Uwielbiam wpieprzać stripsy :D... I podoba mi sie to że żarcie jest ostre :)... A w McDonalds lubie tylko frytki i McFlurry... Nic poza tym... Głównie dlatego że ładują tam pełno sosów... Raz jadłem jakąś bułke. Potem poszedł pawik... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KFC w miarę tanie, syte jedzenie którym zawsze mogę się najeść najlepszy jest Longer i Twist:)

McDonald żeby się najeść trzeba kupić 10 hamburgerów. 1 tylko daje ci jeszcze większy apetyt. Jeszcze nigdy się nie najadłem jedzeniem w MCDonald. To kitu mi z takim jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować