Zaloguj się, aby obserwować  
CzystyZysk

KFC czy McDonald's? Dyskusja

810 postów w tym temacie

Jak dla mnie KFC chociaż rzadko i z umiarem. W MCDonald''s nie ma mięsa tylko smażony mus mięsny (bleee....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 21:09, mroczny mrok napisał:

Jest nawet reklama w telewizji :)

Ta, Qurrito :P
Ja oczywiście wolę KFC, jeden Twister i jestem syty :P W Macu jest drogo, i dużo bardziej niezdrowo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie KFC

Dlaczego:

1. Jedzenie wygląda na robione bardziej starannie niż w MC
2. Kurczaki, kurczaki, kurczaki :)
3. Do picia Pepsi, a nie jakaś tam Cola :)
4. Można wybrać szybko, a to dzięki kubełkom ;)
5. Ketchup do frytek lepszy niż w MC

Tylko jest jedna wada: Czasem dadzą za małe kurczaki i trzeba prosić o większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani jedno, ani drugie – wolę zjeść w Sphinxie. McDonald''s i KFC jest dla mnie zdecydowanie za drogi, a jakość serwowanych potraw pozostawia wiele do życzenia. Moja ulubiona potrawa w Sphinxie, czyli shaorma z kurczaka z frytkami, surówką, bułką pitą i trzema sosami (i sztućcami, nie trzeba jeść palcami.) kosztuje 15.90. Mniej więcej tyle samo (może trochę mniej) w Mc kosztuje byle jaki zestaw z gumiastymi i często zimnymi frytkami i małym burgerem, który tylko leżał obok mięsa. Różnice widać również w wielkości dania – przeciętny zestaw z Mc starcza mi na powrót do domu, natomiast shaormą mogę najeść się na pół dnia. Krzesła są też wygodniejsze i potrawy mają bardziej apetyczny wygląd i równie dobrze smakują. Menu oczywiście jak to powinno być w restauracji podawane jest do każdego stolika, a nie tylko wisi przy kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 21:14, Wrug lódó napisał:

Ja jak większość tutaj piszących wolę McDonald''a


WIĘKSZOŚĆ?! Gdzie ty tu masz większość?? Połowa sama nie wie co woli a reszta po równo na KFC i McD... A idź ty, już wiem że cie nie lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawy temat.

Nie wiem czy można porównywać KFC do McDonald''s, bo to jednak inne jedzenie. Osobiście wole jednak McDonald''s. gdyż stamtąd zawsze wychodzę najedzony i nie boli mnie brzuch, jak w przypadku KFC. Najbardziej lubie McNuggets''y. Muszę jednak przyznać, ze w KFC maja super kurczaki, lecz jak wspomniałem po zjedzeniu ich dużej ilości boli mnie brzuch (jest mi strasznie ciężko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z fastfoodow tylko i wylacznie Longery + Pepsi z KFC :P ale to i tak niezmiernie rzadko bo w mojej miescinie nie ma jeszcze KFC :P a jesli juz musze kupowac obiad to wole gyros albo kotlet dewolaj z restauracji :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast chodzić do fast foodów epiej wydać 8 zł na knysze z gyrosem i jest sie bardziej najedzonym, niz po wydatku 20 zoli w takim Mcdonaldzie. Sama nazwa fast food sugeruje, że żarcie bedzie szybko zrobione, mało odrzywce i przedewszystkim tanie! A u nas tylk dwie pierwsze opcje sie zgadzają. Do KFC nie chodzę, kurczaka to ja sobie w domu mogę zjeść. A jak zobaczyłem tam ile kosztuje kolba kukurydzy to niewiedizęłm czy sieśmiać czy płakać. Longery, wcale nie sa long - za tącenewolałbym kpić coś normalniejszego. Jednak nie znaczy to wszystko, że nielubie zjeść sobie czisa z mcdonalda czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o to zeby sobie cos przegyzc gdy nie jest sie umierajacym z glodu to polecam McDonald natomiast gdy sie jest umierajacym z glodu to wtedy poecam KFC:) jak dla mnie to tu i tu jest cos dobrego wiec czesto zagladam do obu miejsc:)no ale wszystko z umiarem bo gdy sie stoluje tylko w takich restauracjach to po jakims czasie mozna nie moc wstac z krzesla...<LOL2> pozdro for all!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno: MCDONALD!
Owszem, w KFC jest świetne żarcie, ale cóż z tego, jak tam jest tak drogo i do tego wszystko podawane jest niestarannie. Chciałem Sprite (nie pamiętam dokładnie napoju) dali mi chyba pepsi, rozwalone jedzenie i w ogóle. Ale tak to smaczniej jest w KFC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż...trudny wybór, bo wszystko zależy od tego na co mam danego dnia ochotę.
Ale myślę, że KFC będzie moim wyborem.

Wczoraj na przykład, będąc w Galerii Krakowskiej zauważyłem że o wiele więcej ludzi stało w kolejce do KFC niż do oddalonego o 20 metrów McDonald''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie bardziej pasowało by porównanie McDonald czy Burger King. A z tych dwóch porównywanych w tym temacie to wolę Kfc ponieważ zdecydowanie wolę kurczaka w panierce od hamburgerów lecz nie ma żadnego Kfc i jem częściej w McD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KFC ponieważ

1. Stripsy xD!
2. Lepsi pija Pepsi
3. Kubełek ^^
4. Więcej i taniej niż w McDonaldzie >.>
5. No.. mniej trujące :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

McDonald''s - od jakiegoś czasu tam nie jadam i się z tego bardzo cieszę.
KFC - w moim mieście dopiero będą otwierali, jak otworzą to pójdę, zjem, ocenię ;)

Osobiście bardzo często jadam w zwykłych restauracjach, gdzie serwują porządne, domowe obiady, bądź w różnych pizzeriach (ale nie takich jak TelePizza). Aha, jadam też w Orient Express - ich kebaby po prostu wymiatają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować