Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideo tygodnia gramowego kanału YouTube

74 postów w tym temacie

Jak mam wyrazić opinię to taką, że ten aktor kompletnie nie pasuje do tej roli, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktor średnio pasuje, za to utwór który słychać w trailerze ( i bodajże w Krwawej Forsie ) jest wprost idealny i wiernie oddaje klimat :) Czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wybór aktora pozostawia wiele do życzenia, podejrzewam że twórcy filmu chyba ani razu nie widzieli głównego bohatera gry. Aktor jest po prostu za młody, i to o dobre 10-15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film jest fajny, ale myślę że jakość mogłaby być trochę lepsza. Rozumiem że film jest zrobiony w takiej jakości, z myślą o posiadaczach słabszych łączy, ale odrobinę mogłoby być lepiej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No film może być ciekawy, ale aktor grający Hitman-a...ehm...wygląda trochę za delikatnie. Hitman jeśli chodzi o grę to wygląda zdecydowanie groźniej.Pożyjemy...zobaczymy:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za młody ten koleś, i wygląda jak dzieciak, a nie zabójczy Hitman :/ Mam nadzieje, że chociaż resztą nadrobią i nie będę zawiedziony... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się gość jest po prostu za młody do tej roli.

Ale jeśli scenariusz będzie bardzo inny od standardowego modelu zemsty z wybuchami i wykonanie będzie przyzwoite, to film może okazać się mimo wszystko fajowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tak juz widzialem i musze przyznac ze moze i ziomek jest zamlody nom i nie widac tego wyrazu twarzy tego ducha mordercy ale film zapowiada sie super nom i wkoncu to ekranizacja gry ktorych jak wiadomo jest niewiele ja bardzo czujnie czekam na ten tytuł i moze warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, filmik bardzo klimatyczny :) Ja tam na trailer tygodnia zagłosowałbym na drugi zwiastun Transformers ;) Wymiata, a co dopiero w kinie!!! (byłem ostatnio na Szklanej Pułapce 4.0 to widziałem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Hitmana na bank się wybieram. Fakt, Timothy wygląda trochę za młodo, jednak pamiętajcie, że 47 w pierwszej części gry też nie był aż taki stary, dopiero w Silent Assasin troszeczkę się postarzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu trailera mam złe przeczucia co do przekazania "moralności" Hitmana. Co on robił z tamtą kobietę. Jego stosunek do płci przeciwnej obrazują misje z zabiciem Honga. Po drugie, to co u porzedników- aktor zbyt młody, za mało poważny. Podsumowując, (wygląda na to że) robimy filmy bez zaznajomienia się z grami. Nieładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm może nie tyle za młody co ma mniej ostre rysy twarzy. Tym niemniej macie rację, koledzy gramowicze ;]

Muyzka w tle boska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować