Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideo tygodnia gramowego kanału YouTube

74 postów w tym temacie

Na role HITMANA o wiele bardziej masował by mi Jascom statham znay głównie z roli w takich filmach jak "Transporter", "Adrealina", czy "Komórka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gol Galad byłby Vin Diesel tyle że petycja kochanych fanów serii zmieniła aktora. I wyszło co wyszło. Gratuluję wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz - aktor dobrany tragicznie... czy oni nie widzieli Transportera albo "Crank". Ten aktor powinien zawitać na miejscy Hitmana.
Dwa - co to za wyraz twarzy gdy trzyma dwie spluwy... Agent47 raczej nie robił minek

I trzy - Gdzie oni dali znak kreskowy!! Był o wiele niżej!

pa pa filmowy Hitmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bądźmy konserwastystami ;) ... ale mam mieszane uczucia, nigdy nie widziałem dobrze nakręconego filmu na podstawie gry i może mam dość wybaczoną opinie już na starcie (Pierwsze zlecenie dla "filmowego" hitmana ;] - wyeliminować Bolla ...).

Aktor nie jest dobrany odpowiednio, no ale nie jest to przecież tragedia ;) ... ja liczę najbardziej na klimat i fabułę. Aktora jakoś przeżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za produkcje odpowiada Luc Besson twórca takich hitów jak nikita czy leon zawodowiec.. czy to nam coś gwarantuje?.. .. .. NIC ale zawsze kredyt zaufania trochę rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, trailer. Jakieś dwa tygodnie temu dyskutowałem o nim na innym forum z kumplami. Moim zdaniem, film jest już stracony. Po pierwsze, jakieś dziecko próbuje udawać tak charyzmatyczną postać jaką jest Hitman. Poza tym zdecydowanie zbyt wiele akcji, a fabuła ograniczona. Oczekiwałem po TAKIM filmie raczej przesłania, filozoficznych rozmyślań na temat życia i śmierci - zrozumiałbym, jeśli twórcy ograniczyliby film tylko do zleceń Hitmana - ale komentarze na temat przeznaczenia Hitmana i ratowania świata przez niego? Darujcie... I te wybuchy... Typowo amerykański mainstream się szykuje :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasonowi Stathamowi trzeba było dać tę rolę dodam jeszcze filmy:Cellular, Snatch, Lock Stock and Two Smoking Barrels, Revolver....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie, nie, nie, nie, nie i jeszcze raz olbrzymie NIE! ten facet sie totalnie do tego nie nadaje! Czy oni nie widzieli Jasona Stathama (The Italian Job 2003, Transporter, a ostatnio War)!? Statham byłby milion razy lepszy w roli Agenta 47... Mieli dać Vina Diesla, ale on ze względu na nazwisko i wzrost tez powinien być zdyskwalifikowany. Napiszę wyraźnie: wywalić tego matołka, który gra teraz i wrzucić tam Stathama. NATYCHMIAST!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie te wszystkie komentarze denerwują...
Zobaczyliście trailer i już wszyscy z całą stanowczością orzekacie, że film będzie dnem totalnym dnem.

Co z tego, że aktor jest młody? 47 też kiedyś był młody!
To że nie wygląda jak pierwowzór? Zauważcie, że model nie wyglądał zbyt realistycznie, nie widziałem jeszcze żeby prawdziwy człowiek miał tak "masywną" głowę...
Wątek miłosny? Zobaczyliście kobietę przy Hitmanie i od razu tragizujecie, zauważcie, że miał zdziwioną minę i wcale się do niej nie dobierał... Może w filmie ją odtrąca albo zbyje jakimś tekkstem?

Dajcie temu filmowi chociaż szansę... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 02:16, mlaskus napisał:

... Może w filmie ją odtrąca albo zbyje jakimś tekkstem?

Albo poczęstuję kulką w oczy?... ta jasne
Z ekranizacjami gier jest tak że jeszcze żadna nie wyszła na porządnym poziomie.
I co na końcu robią glock-i budując literę T ? - mr.47 używał zawsze AMT Hardballer''s, Glock będzie teraz wyróżnikiem serii ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy ten trailer CoD''a 4. BAR to BAR, Thompson to Tommygun, ale karabinek szturmowy to już jednak inna jakość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vin Diesel był by o wiele lepszy na pewno chyba od tego jak mu tam... a nie wiem no ale ten tak jak ktoś wspomniał jest za mało Hitmanowaty i za młody... a ta muzyka to co żart ?Może oni nie chcą zrobić hitmana tylko parodie... coś mi się zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować