Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideo tygodnia gramowego kanału YouTube

74 postów w tym temacie

obejrzałem ten zwiastun w HD uważnie i również zgadzam się w poprzednikami, aktor jest za młody, brak mu jakieś takiej powagi prawdziwego Hitmana, muzyczka super, oddaje klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktor ok tylko jeśli w filmie mielibyśmy przedstawiony sam początek kariery numeru 47, bo w innym wypadku wygląda zdecydowanie za młodo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym aktorem na Agenta nr. 47 bylby Vin Diesel, chociaz on zrezygnowal z oferty :/
Ale film bedzie pewnie spoko, bo Uwe Boll nie ma z nim stycznosci :P

Ciekawe ktore video bedzie najlepsze w nastepnym tygodniu, mozliwe, ze o SarcraftII ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na nr 47, gość wydaje się na młodego. Ale tak czy inaczej ma zimne spojrzenie i kompletny brak emocji na twarzy. Może być nieźle, jestem nastawiony w tym wypadku baardzo optymistycznie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... trzy tygodnie mnie nie było i proszę jakie zmiany... Wideo tygodnia gramowego kanału YouTube, doszło. Jutro będzie trzeba się cofnąć w czasie i poczytać wcześniejsze INFORMACJE... I zobaczyć co nowego na Gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ten aktor :/ powinien mieć troszeczke bardziej "zimny" wygląd, ten zdaje się mówić "...nie zabije cie, bo... bo będe miał wyrzuty sumienia ;((" ehhh a miał to być Szybki i wściekły Vinn Diesel:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...
Główny bohater jest troche zamłody ja na 47.
W jedynce (gry)był no troche młodszy niż teraz no cóż czas leci...
Ale w krwawej forsie już się postarzał.
Jednak po twarzy aktora nic nie można poznac.
Zapowiada się na (interesujący:/ )film akcji.
Na pewno pójde na tę ekranizację.
Dał bym +4/6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik stary jak świat! Już się wcześniej wypowiadałem na temat tego filmiku, ale powtórzę bo trzeba - ten aktor jest do bani!!!! W ogóle nie pasuje do tej roli!:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, trailer robi wrazenie, ale aktor już nie.... mogli lepiej wybrać, jest za młody, za ''energiczny'' i zachowuje sie nieprofesjonalnie, niespokojnie... film na pewnmo obejrze, mam nadzieje ze nie zepsuli filmu przez aktora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować