Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bioshock - wymagania znane

115 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2007 o 13:54, Elf The Silvos napisał:

Przyznam się bez bicia, że swoją przygodę z Thiefem zakończyłem na części drugiej...Ale skoro
twierdzisz, że nie warto, to może i lepiej ;) Oby Bioshock miał chociaż w połowie tak dobry
klimat jak SShock 2...marzenie :)


Chyba nic nie straciłeś...no, może przesadzam - straciłeś jedną misję, przy której naprawdę można było wykorkować (klimat). Nawet na, mimo iż T1 i T2 przechodziłam na expercie z uśmiechem na ustach i bez problemów nieźle się wystraszyłam...bardziej niż nieźle.

W shocka grałam tylko demo, ale tak mnie klimat wystraszył, że wolałam się do tego nie dotykać :D haha. Ale chyba to było jakoś strasznie dawno temu i mała byłam i mnie jakiś mutant napadł czy coś :D. Ale teraz może jest shock w jakiejś wersji platynowej czy coś...oj kusi kusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupno konsoli + telewizora HD to jednorazowy wydatek. Macie sprzęt na granie przez kolejne 3-5 lat. Z kolei modernizacja kompa by grać na max detalach to pakowanie kasy w studnię bez dna. Upgrade kompa co rok a może i częściej, nowy sprzęt wychodzi coraz częściej a gry nie wykorzystują pełnego potencjału Gf 7x. Przykład God of War 2 na PS2 pokazuje co można zrobić z konsolą pięcioletnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój to przecierz niesą powarzne wymagania. Takie cóś to mi napewno pójdzie ( o ile w ogóle kupie;D) jak takie gr jak Command & Conquer3: TW i demo (jeszcze niegrywalne) Crysis''a z DX10 oraz Gothic 3 z pathem od DX10 , to to napewno mi pójdzie bez żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 14:32, xbit71 napisał:

No ta, ale nie wszystkich stać na sprzęt za 5000 złotych, nie?
PS. Pisze się "przecież", "poważne", i "na pewno"...

Za ile!?
Taki sprzęt kupisz za 2500zł góra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 12:43, hallas napisał:

> wymagania - to obecna norma, jak dla mnie oczywiście, pasują!!!

O których wymaganiach mówisz - zalecane to zdecydowanie nie jest norma.


niech będą minimalne ale te zalecane też nie są z kosmosu, 7900GT można kupić za 900zł a 8600 od 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System Operacyjny: Windows XP lub Vista
Minimalne wymagania:
CPU: Pentium 4 2,4GHz pojedynczy rdzeń
RAM: 1GB
Karta grafiki: z obsługą Direct X 9.0c i 128MB RAM (NVIDIA 6600 lub lepsza/ATI X1300 lub lepsza, oprócz ATI X1550).
Karta dźwiękowa: w pełni zgodna z DirectX 9.0c
Dysk twardy: 8GB wolnego miejsca

Bioshock
Zalecane wymagania:
CPU: Intel Core 2 Duo
RAM: 2GB
Karta grafiki:
DX9: z obsługą Direct X 9.0c i 512MB RAM (NVIDIA GeForce 7900 GT lub lepsza)
DX10: NVIDIA GeForce 8600 lub lepsza
Karta dźwiękowa: z rodziny Sound Blaster X-Fi (zoptymalizowane do użytku z Creative Labs EAX ADVANCED HD 4.0 lub karta kompatybilna z EAX ADVANCED HD 5.0)

Ważna uwaga: do aktywacji gry wymagane jest połączenie internetowe.

Tak to już jest z tymi grami PeCetowymi. Wymagania rzeźnickie, żeby fani danego tytułu biegali do sklepu po kolejny upgrade za kilka tysięcy złotych. Tylko u nielicznych zdrowy rozsądek podpowiada "kup konsolę"...

teraz zauwazylem wymagania , ale jak zwykle pdoaja C2D ale nie podaja jaki model czy jaka ma miec szybkossc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 14:46, Emillo2 napisał:

> > wymagania - to obecna norma, jak dla mnie oczywiście, pasują!!!
>
> O których wymaganiach mówisz - zalecane to zdecydowanie nie jest norma.

niech będą minimalne ale te zalecane też nie są z kosmosu, 7900GT można kupić za 900zł a 8600
od 500zł


I właśnie. Wymagania są coraz wieksze, ludzie nawet średni maniacy maja wydawac te 1000-1500 zł na gry za pare stów zeby zmarnowac kilkadziesiąt godzin w domu.
Nie mowie, że nie mozna w ogole grac, tylko że wydawanie takiej kasy na gry to kompletny idiotyzm.
Jeśli ktos dostal takiego kompa od babci, to gratuluje, a jak sam se kupił to niech idzie się lepiej leczyc. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 14:48, Pitkin napisał:

> > > wymagania - to obecna norma, jak dla mnie oczywiście, pasują!!!
> >
> > O których wymaganiach mówisz - zalecane to zdecydowanie nie jest norma.
>
> niech będą minimalne ale te zalecane też nie są z kosmosu, 7900GT można kupić za 900zł
a 8600
> od 500zł

I właśnie. Wymagania są coraz wieksze, ludzie nawet średni maniacy maja wydawac te 1000-1500
zł na gry za pare stów zeby zmarnowac kilkadziesiąt godzin w domu.
Nie mowie, że nie mozna w ogole grac, tylko że wydawanie takiej kasy na gry to kompletny idiotyzm.


dobrze, że pozwalasz grać, dobiero byśmy mieli IV Rzeczpospolitą
jak ktoś ma kasę niech wydaje ale żeby od razu idiotyzm

Dnia 10.07.2007 o 14:48, Pitkin napisał:

Jeśli ktos dostal takiego kompa od babci, to gratuluje, a jak sam se kupił to niech idzie się
lepiej leczyc. Naprawdę.


myślisz, że nasze babcie emerytki i rencistki są takie bogate, słyszałem o bogatym wujku ale o babci nie.
z tym leczeniem to się zastanów kto to ma robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że 8600 to g***o. Ja już wolałem sobie kupić GeForca 7950 GT za 900 zł i wszystkie gry pod DX9.0 idą na maxie, a jak bym miał 8600 to gra pod DX10 chodziła by na niskich/średnich detalach (oczywiście nie chodzi mi teraz o Bioshoka...

A te wymagania to są rzeczywiście kosmiczne, ale że kupowałem kompa miesiąc temu to spokojnie pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimalne nie są całkiem tragiczne, ale oczywiście, nie ma żadnej pewności czy w grę będzie się dało nawet na niskich detalach grać przyzwoicie, a biorąc to pod uwagę, to rzeczywiście nie jest za ciekawie. Zalecane już wymiatają, a i tak pewnie nie będzie się dało na nich grać w pełni płynnie na pełnych detalach. Zaczynają się sprawdzać wymagania z żartów, jakie mówiło się w okolicach 2002 roku. A później się dziwią, że gra się kiepsko sprzedaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować