Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bioshock - wymagania znane

115 postów w tym temacie

Emillo, wiem co mowie. Przynajmniej w czesci ;P
Kolega dostal (albo raczej wywalczył) kompa 3GHz, 2GB RAM-u. Bez przerwy siedzi przed kompem, a mnie zapraszał już pare razy abyśmy sobie pograli.. Juhuu, zabawa co nie?

I to 14-15 latek. Napewno wiesz jakie oddziaływanie ma komp na młodych ludzi. Niektórzy sie tylko w tym zakopują.
Dobra, nvm, Bioshock bedzie napewno ładną i świetną grą, i o to tutaj chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimalne wymaganie sprzętowe nie są takie duże ale te zalecane to już większe ,gry napewno bym nieodpalił na obecnym komputerze dobrze że za miech , bedzie nowy bo bym chyba nie przezył wszystkie najlepsze gry bi mi nie weszły xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 15:16, Sarafan_Knight napisał:

Minimalne nie są całkiem tragiczne, ale oczywiście, nie ma żadnej pewności czy w grę będzie
się dało nawet na niskich detalach grać przyzwoicie, a biorąc to pod uwagę, to rzeczywiście
nie jest za ciekawie.


Nie ma żadnej pewności czy na sprzęcie spełniającym minimalne wymagania będzie się dało grać przyzwoicie na niskich detalach, bo na jakimś na pewno będzie się dało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania mówią mi zrób upgrade tego swojego starego rzęcha. Nie ma co, małe to one nie są. Ciekawe jakiej maszyny trzeba aby odpalić grę na very high detalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no racja albo się kupi X360 + TV LCD 32 cale + gra co daję nam jakieś 3500 zł i będzie to nam służyło przez 5 lat albo i więcej i BioSchock będzie działał na max detalach. Albo kupi się PC ja wiem...za 5000 zł który starczy na 2 lata i będzie się grało zgarbionym na jakimś małym monitorku 20 calowym ;P no i pewnie Windows będzie się wieszał.

Ja i tak nie zagram bo nie będzie tej gry na PS3 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy takich wymaganiach to chyba trzeba pomyslec nad konsola, ew. wygrac w totka.....
Bo normalnemu polakowi, troche ciezko bedzie dorobic na taki sprzet :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemiejcie pretensji do konsol że są takie potężne i tanie a ofertą doskonałych gier pokonuja pecety jakieś 7:1 tylko do takiego przecietnego japończyka albo amerykanina bo to podnich układany jest rynek gier a oni mają zdrowy rozsądek tak jak ja i dokonują słusznego wybory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Mnie też się na śmiech zbierało jak to czytałem. Zmodernizowałem sobie właśnie kompa (motherboard, ram, cpu, gpu, zasilacz) za jakieś 500-600PLN i nie dość, że Bioshock na full detalach bez zająknięcia, to i nowe tytuły (Fallout 3, CoD:WaW, C&C3) bez mrugnięcia śmigają. Nadrobię tytuły z 4 lat a i pewnie przez następny rok, dwa, a nawet 3 i 4 po małych modernizacjach będzie spokój. Ja nie neguję potęgi konsoli, ale są dwa zasadnicze ale. Granie w FPSy i RTSy na konsoli, to nie dla mnie - do tego potrzebna myszka, WSAD i biurko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować