Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bioshock - wymagania znane

115 postów w tym temacie

Oł jea, mi też nie pójdzie... :P Co ciekawe, jak ktos z was ma karte graficzna GeForce 8400 lub 8500 to mu i tak pod DirectX10 nie pójdzie, teraz widac jak to nVidia próbuje od nas wyciagnac kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heheh i to są właśnie uroki PC-ów jak będe chciał pograć w najnowsze gry to trzeba bedzie kupić sprzęt za kupe kasy a za 1.5 roku bede mógł go sobie wsadzić bo wyjdą kolejne gry które mi już nie pójdą na tym sprzęcie ale na szczęscie są konsole pozdro:DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EHhe a jak myślicie pójdzie mi na moim GF 5200 Sempronie 2300+ 512 ram??? xDDD Bo bardzo czekam na ta gre !!
A tak na serio niedługo za jakieś 4 miech szykuje sie upgrade wiec gra poczeka na zaszczyt w postaci mojej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzęt spełnia wszelkie wymagania aby to pociągnąć na full detalach - X360;P
Zastanawia mnie ilu z Was kupi nową kartę/procka i więcej ramu dla tej gry, nie lepiej kupić w końcu konsole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 11:56, Max Damagee napisał:

Ufff... zmieściłem się w minimalnych xD
A zalecane to już niezła liga, 2 GB ramu ? No, noo...


Ten RAM to akurat najmniejszy problem jak ktoś ma odpowiednią liść gniazd na płycie głównej - akurat to jest najtańsze.

Ale karta grafiki... jak znam życie by tą grę uruchomić na maxa nawet GF8800 Ultra nie wydoli.

Wiecie - Xpudło niby nie ma takeigo problemu ale grafikę raczej gorszą od pecetowej zaprezentuje. Takich rzeczy się nie robi ale chciałbym mieć informacje o tym jakim ustawieniom z PC będzie odpowiadała grafika na Xpudle - taki zabieg pozwoliłby na rzeczywiste porównanie możliwości tych dwóch platform.

Ide po CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 12:38, Emillo2 napisał:

wymagania - to obecna norma, jak dla mnie oczywiście, pasują!!!


O których wymaganiach mówisz - zalecane to zdecydowanie nie jest norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha... jesteście spóźnieni. Spójrzcie do tematu o Bioshocku i zobaczcie kto was wyprzedził... forumowicz był pierwszy. Do tego screena także umieścił, nie tego samego a podobnego. Ja tam się wymaganiami nie przejąłem bo miałem okazje obejrzeć kilka trailerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe Kupcie konsole co nie ;] W sumie to tak tylko fajnie by bylo jakby mi sie ten X360 choziaż po miesiącu nie popsuł ;] no cóż kupuje drugiego;] mówili ze ten mial jakąs wade z samego poczatku no cóż ale i tak bardziej sie oplaca xklocka niż upgrade do PieCa ;] Bioshock napewno zakupie na konsolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować