Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka Gold

311 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2007 o 19:23, moonman napisał:

hmm....

w sumie z obecnej oferty sklep.gram.pl to interesuje mnie
dark messiah
total war''y
bitwy o srodziemie...

wiec cos z powyzszych mogliby rzucic za 25 zyka ;P


Po pierwsze, to nie ma być alternatywa dla KK Cenegi. Po drugie, Total Wary raczej nie, może innym razem, Dark Messiah nie jest legendarny a Bitwa o Śródziemie nie jest wydane przez CDP (Czy wy wszyscy jesteście jacyś niedoinformowani???! Prasy nie czytacie, internetu???!)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się cieszył, gdyby do tej serii doszło Diablo 2. Przydałby się drugi CD KEY, samemu był sobie robił taxi i przerzucał itemki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 19:22, Kafar napisał:

Ty kompletnie chyba nie wiesz co piszesz :) albo po prostu nie zrozumiałeś zażaleń i problemów.
No ale już temat tego nudny jest już..


To co czytałem, a szczególnie post na który odpowiadałem rozumiem. Zażalenia są, że CDP robi podchody i od razu nie ujawnia co to będą za gry, szczególnie, że w prasie już ujawniło. Więc odpowiedziałem dlaczego robi podchody i daje dwa newsy zamiast jednego pełnego.
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 18:31, Luke Shadow napisał:

Hmm, a o czym w ogóle mówisz? :P Wiadomo jakie gry zostaną wydane jako pierwsze, chyba że chodzi
ci o następne tytuły, które ukażą się pod szyldem eXtra Klasyka Gold.

A o czym jest ten temat ??!!
O Gold jak wskazuje tytuł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no to już jest śmiech na sali. Tytuły pojawiają się na jednej ze stron clicka już dawno, do tego jest skan w temacie "26 lipca". Co więcej, w dzisiejszym CDA również na drugiej stronie jest ta informacja, tak więc trudno nie zauważyć. Ale polityka CDP mnie nadal zadziwia... patrząc w dzisiejszy news myślałem, że gram.pl wreszcie sięgnęło po rozum do głowy i wyjawiło tytuły. Proszę o wyrozumiałość, ale nie mogę patrzeć jak jedni są w niewiedzy chociaż mają dostęp do informacji. Ja będę taki miły i wymienię wszystko jak leci:

1. SAGA ICEWIND DALE

*Gra Icewind Dale
*Dodatek Icewind Dale: Heart of Winter
*Dodatek Icewind Dale: Trials of The Luremaster
*Grę Icewind Dale 2
*Bogate Materiały dodatkowe

2. SAGA BALDUR''S GATE

*Gra Baldur''s Gate
*Dodatek Baldur''s Gate: Opowieści z Wybrzeża Mieczy
*Gra Baldur''s Gate: Cienie Amn
*Dodatek Baldur''s Gate: Tron Bhaala
*Bogate Materiały dodatkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja liczyłem na Pac Many, Kings Bounty, Tetrisy, lub inne :P Ani Ice''a, ani Baldura nie kupię. Ale fajny pomysł, cena taka sama jak w Kolekcji Klasyki, mam nadzieje, że kolejne tytuły mnie przyciągną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja liczyłem na Pac Many, Kings Bounty, Tetrisy, lub inne :P Ani Ice''a, ani Baldura nie kupię. Ale fajny pomysł, cena taka sama jak w Kolekcji Klasyki, mam nadzieje, że kolejne tytuły mnie przyciągną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 20:43, Czajnik12 napisał:

Mam nadzieje że to Planescae i Baldury ewentulane seria MoH


1 - Nie (może kiedyś).
2 - Tak (jeden z tytułów XKG to Saga Baldur''s Gate).
3 - wykluczone (bo chyba o Medal of Honor chodziło, producentem tej gry jest Electronic Arts a więc jej dystrybutor to EA Polska i właśnie przez to cena tego tytułu nie spadnie nigdy poniżej 50 złotych).
4 - Drugim tytułem w XKG będzie Saga Icewind Dale).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 18:29, Luke Shadow napisał:

Akne w innym temacie ujawniła tę tajemnicę, że ogłoszenia do prasy wysyłane są wcześniej i
jest to tym bardziej irytujące, że można wszystkiego dowiedzieć się z czasopism, a na gram.pl
są prowadzone jakieś wielkie tajemnice...
@!!!

To, że reklamy do prasy są wysyłane wcześniej, to nie żadna tajemnica. Taki jest cykl produkcyjny gazety - parę tygodni przed datą publikacji w przypadku miesięczników. Między dostarczeniem reklamy a jej opublikowaniem może się wydarzyć mnóstwo różnych rzeczy... Zwróćcie np. uwagę, że na reklamach nie ma Moto GP 3. Oficjalne ujawnianie tytułów na gram.pl i w innych serwisach traktujcie jako potwierdzenie, że tytuły ukażą się faktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować