Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka Gold

311 postów w tym temacie

A co się w takim razie dzieje z Planescape Torment? Już nie dacie rady załatwić czy dopiero w późniejszym terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 21:04, akne napisał:

To, że reklamy do prasy są wysyłane wcześniej, to nie żadna tajemnica. Taki jest cykl produkcyjny
gazety - parę tygodni przed datą publikacji w przypadku miesięczników. Między dostarczeniem
reklamy a jej opublikowaniem może się wydarzyć mnóstwo różnych rzeczy... Zwróćcie np. uwagę,
że na reklamach nie ma Moto GP 3. Oficjalne ujawnianie tytułów na gram.pl i w innych serwisach
traktujcie jako potwierdzenie, że tytuły ukażą się faktycznie.


W takim razie po co ta cała maskarada? IMHO, zamiast podkręcać atmosferę, tylko ją podburzacie pisząc newsy typu ten, nie podając o jakie tytuły chodzi. Po co komu takie newsy? Gracze chcą konkretów! Zawsze uważałem CDP za poważną firmę, a tu takie ceregiele...

No i co z innymi grami? Wielu nadal czeka na re-edycję Planescape: Torment i Worms World Party, w tym i ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 21:11, Mistic napisał:

A co się w takim razie dzieje z Planescape Torment? Już nie dacie rady załatwić czy dopiero
w późniejszym terminie?


Ja ci mogę odsprzedać P:T, jak chcesz :) z tego co wiem CDP ma problem z licencją. Nie mniej jednak pozostaje nam czekać. Dziwi mnie tylko fakt, że wszyscy wiedzą co to będzie, a tutaj jakieś insynuacje odchodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 21:22, greg_f napisał:

Ja ci mogę odsprzedać P:T, jak chcesz :)


Ja PT mam premierowe wydanie :]
A jak oni załatwią PT to urzeczywistnić się może moje marzenie Sagi Infinity w porządnym wydaniu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 18:51, Taschon napisał:

> A czy w Sadze BG będzie bonus z płyty z Wydania Kolekcjonerskiego? Chodzi mi o dwóch dodatkowych

> sprzedawców w Athkatli.
Raczej tak, bo nie dość, że ma być to pełna Saga, to jeszcze ma mieć "bogate materiały dodatkowe".
A poza tym tych sprzedawców dorzuca chyba ToB.

Nie wiem jak ToB, ale na pewno są dokładani z dodatkowej płytki dołączanej do BG2 premierowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, kilka lat temu (już sam dokładnie nie wiem kiedy ;< ) kupiłem sobie z Extra Klasyki Icewind Dale I Złota Edycja (czy jakoś tak) i pograłem, przeszłem i dodatki też. A teraz w eXtra Klasyka Gold będzie ale jeszcze z II... tera mam dylemat.
No i nareszcie Baldur''s Gate I + II + all dodatki!! Wypas!! Zaraz jak się ukaże to to kupuje :DDD
Oj, rozpieszczacie miłośników Zapomnianych Krain ^^
A P:T też bym baaardzo chętnie kupił i pograł.
Co do WWP to miałem go aż 2 sztuki - jedną dostałem na ostatnie urodziny (sprzedałem) a drugie ponoć se kupiłem ale to było chyba ze 3 lata wcześniej...
W każdym razie, na eXtra Klasykę Gold czekam z zapartym tchem!! Jakiś sensowny sposób na sezon ogórkowy!!(...oprócz 2 tyg. na Majorce i CDA ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 21:33, Quatre napisał:

> > A czy w Sadze BG będzie bonus z płyty z Wydania Kolekcjonerskiego? Chodzi mi o dwóch
dodatkowych sprzedawców w Athkatli.
> Raczej tak, bo nie dość, że ma być to pełna Saga, to jeszcze ma mieć "bogate materiały dodatkowe".
> A poza tym tych sprzedawców dorzuca chyba ToB.
Nie wiem jak ToB, ale na pewno są dokładani z dodatkowej płytki dołączanej do BG2 premierowej.

Tak, oczywiście. Sprzedawcy są chyba główną atrakcją dodatkowej CD, ale ToB też ich dorzucał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję od razu jak tylko wyjdą,albo jak bedą u mnie w sklepie bo moje miasto to troche małe i jakiś lipny sklep media...expert,podróba medii markt,nie które tytuły są ale większośto z cenegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry kupię na pewno, ale czy kolorystycznie nie jest to próba odpowiedzi na Kolekcję Klasyki? Ja wiem, że "Gold" w nazwie zobowiązuje, ale takie jakieś skojarzenia mam...
Czekam na "Sagę Worms", mam nadzieję, że ukarze się w serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 23:03, Lailonn napisał:

Kupie tylko p oto by miec na DVD bo teraz mam na wielu CD...


A ja poczekam na Sagę Infinity i mam nadzieję, że się doczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

; OOOOOO za taką kase to całkiem nieźle a nwet bardzo nieźle :D zalezy tez pewnie od tytułów jakie będą za te pieniądze ;] bo to już zupełnie inna sprawa jakby w nowej kalsyce klasyce był Dark Crusade xDDDD ahh pomarzyć dobra rzecz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 23:03, Lailonn napisał:

Kupie tylko p oto by miec na DVD bo teraz mam na wielu CD...


Osobiście wolę cd, ale trz kupić ze względu na niewiadomego pochodzenia pęknięcie na płycie BG2 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw była Extra Klasyka potem Extra Klesyka Next czyli Extra Klasyka Gold jest kontynuacją i wszystkie gry z Extra Klasyki Next będą w Goldzie czy to będzie tak jakby osobno i nie które gry będą w Extra Klasyce Gold?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować