Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka Gold

311 postów w tym temacie

Wtedy najwyzej opchne te edycje i kupie nowa ;] Zawsze tak "aktualizuje" kolekcje i wychodzi bardzo fajnie bo wiele starych gier jest juz na dvd np :} Najchetniej bym kupil Diablo 2 na dvd and Blizzard cos chyba sie sprzeciwia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DVD mniej miejsca + brak zonglerki = same plusy.

Saga BG1 to 10cd jak wiec wcisna to na DVD? Chyba, ze sposob pakowania danych na plyty ulegl poprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DVD zajmuja mniej miejsca(1 zamiast 6) no i nie trzeba zonglowac plytkami.

Saga BG to 10cd. Ciekawe jak wepchna to + materialy dodatkowe na 1 DVD. Chyba, ze sposob upychania danych ulegl poprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 23:15, Lailonn napisał:

Zawsze tak "aktualizuje" kolekcje i wychodzi bardzo fajnie bo wiele starych gier jest juz na dvd np :} Najchetniej bym kupil Diablo 2 na dvd and Blizzard cos chyba sie sprzeciwia ;/


Hack n'' slash to nie dla mnie. Co do aktualizacji kolekcji, to jest to jakiś sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 23:18, Lailonn napisał:

DVD zajmuja mniej miejsca(1 zamiast 6) no i nie trzeba zonglowac plytkami.

Saga BG to 10cd. Ciekawe jak wepchna to + materialy dodatkowe na 1 DVD. Chyba, ze sposob upychania
danych ulegl poprawie...


A tamm, jeśli an początku, tj. przy instaliacji, wybierzesz opcje wyboru składników do instalacji, to możn uniknąć żonglerkę. A BG2 mam na 4 płytach(z dodatkiem) i żonglerki żadnej nie ma po wszysto smo odrazu się instaluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 23:33, Camelowaty napisał:

A tamm, jeśli an początku, tj. przy instaliacji, wybierzesz opcje wyboru składników do instalacji,
to możn uniknąć żonglerkę. A BG2 mam na 4 płytach(z dodatkiem) i żonglerki żadnej nie ma po
wszysto smo odrazu się instaluje :)


Ale żonglerki przy instalacji przy takiej opcji już nie ominiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 23:36, Mistic napisał:

> A tamm, jeśli an początku, tj. przy instaliacji, wybierzesz opcje wyboru składników do
instalacji,
> to możn uniknąć żonglerkę. A BG2 mam na 4 płytach(z dodatkiem) i żonglerki żadnej nie
ma po
> wszysto samo odrazu się instaluje :)

Ale żonglerki przy instalacji przy takiej opcji już nie ominiesz....


No dobra, tu mnie masz. Przyzanam, akurat ta kwestia jest dość irytująca, chociaż... Jesli masz łatwo przekupnego brata, który zrobi to za Ciebie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 23:18, Lailonn napisał:

DVD zajmuja mniej miejsca(1 zamiast 6) no i nie trzeba zonglowac plytkami.

Saga BG to 10cd. Ciekawe jak wepchna to + materialy dodatkowe na 1 DVD. Chyba, ze sposob upychania
danych ulegl poprawie...

Tego to ja już nie wiem. Co za problem dać to na dwóch płytach DVD? Wtedy mogliby wcisnąć więcej dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no skoro jest napisane, ze 1 DVD to jak widac jakos im sie udalo. Na pewno sposob kompresji ulegl poprawie zwlaszcza, ze kompy sa lepsze i nie maja problemow z rozpakowywaniem plikow. A co do dodatkow to ciekawe co to bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

- zgadza się to już nie tajemnica co będzie, ale małpki nie postawię :)

- extra klasyka gold to specjalne wydanie XKN a nie seria która ją zastąpi. I tutaj z tytułów best of the best of the best wybierzemy jedynie the best :)

- 10 CD = 10 x 650 co spokojne włazi na taki wynalazek jak DVD DL :)

- o Tormenta walczymy dzielnie

- odpowiedź na wydanie Kolekcji Klasyki ?! pod jakim niby względem? :)

- na D2 i W3 w Klasyce nie liczcie, może kolejne pokolenia graczy doczekają ... Blizzard to Blizzard i drogo się cenią, zresztą całkiem słusznie

- Asteroidsów, Tetrisów, Pongów, Defenderów, Bombjacków, Space Invaders i innych takich chwilowo nie ma w planie, ale jak będzie petycja i zebrane 100 K podpisów, to kto wie :)

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 23:55, Mario CDP napisał:

- o Tormenta walczymy dzielnie


Ale bardziej do przodu jest z tym Tormentem czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mamy kierować propozycje do XKG? Serio, takie poważne propozycje, a nie tylko "ulubione gierki", które chciałoby się zobaczyć w elitarnej serii.
(Ja to i tak już nie muszę się ubiegać o takie coś, bo BG to moja ulubiona gra ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 22:21, Arclight napisał:

Gry kupię na pewno, ale czy kolorystycznie nie jest to próba odpowiedzi na Kolekcję Klasyki?
Ja wiem, że "Gold" w nazwie zobowiązuje, ale takie jakieś skojarzenia mam...
Czekam na "Sagę Worms", mam nadzieję, że ukarze się w serii.

Ja też napewno kupie te gry już tyle na nie czekam, ciekawi mnie tylko ile za tą eXtra Klasyke Gold będzie wPLN??
Ja też czekam na sage Worms miło by było zobaczyć Wormsy od 1 do 4 w jednym pudełku. Wszystkie moje płytki z Wormsami są już zjechane na amen:(( Dobrze, że porobiłem kopie orginałów bo tak to już bym sobie nie zagrał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 00:02, Taschon napisał:

A gdzie mamy kierować propozycje do XKG? Serio, takie poważne propozycje, a nie tylko "ulubione
gierki", które chciałoby się zobaczyć w elitarnej serii.


Możesz tutaj http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=25298&u=20 - Co w "eXtra Klasyka Gold" ?
A tak na poważnie to chyba nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 00:00, heyboy napisał:

> - o Tormenta walczymy dzielnie

Ale bardziej do przodu jest z tym Tormentem czy nie?


Walczymy, na razie nic konkretnego nie zostalo ustalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 00:06, Mario CDP napisał:

Walczymy, na razie nic konkretnego nie zostalo ustalone.


A szkoda, szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować