Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka Gold

311 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2007 o 00:02, Taschon napisał:

A gdzie mamy kierować propozycje do XKG? Serio, takie poważne propozycje, a nie tylko "ulubione
gierki", które chciałoby się zobaczyć w elitarnej serii.
(Ja to i tak już nie muszę się ubiegać o takie coś, bo BG to moja ulubiona gra ;))


Zalozymy sobie wkrotce specjalny watek na forum. Na razie mozecie pisac na serie@cdprojekt.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 00:04, Kostka XXL napisał:

> Gry kupię na pewno, ale czy kolorystycznie nie jest to próba odpowiedzi na Kolekcję Klasyki?

> Ja wiem, że "Gold" w nazwie zobowiązuje, ale takie jakieś skojarzenia mam...
> Czekam na "Sagę Worms", mam nadzieję, że ukarze się w serii.
Ja też napewno kupie te gry już tyle na nie czekam, ciekawi mnie tylko ile za tą eXtra Klasyke
Gold będzie wPLN??
Ja też czekam na sage Worms miło by było zobaczyć Wormsy od 1 do 4 w jednym pudełku. Wszystkie
moje płytki z Wormsami są już zjechane na amen:(( Dobrze, że porobiłem kopie orginałów bo tak
to już bym sobie nie zagrał:D


6 wPLN, a co do Wormsów, to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ewentualnei to na jakie dodatki mozna by w tym Tomencie liczyć? W sensie, chodzi mi o to czym by sie różniła ta edycja od tej z 2 edycji XK, w końcu to jak gdyby na to nei patrzeć, 5 więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 00:05, Mroku21 napisał:

> A gdzie mamy kierować propozycje do XKG? Serio, takie poważne propozycje, a nie tylko
"ulubione
> gierki", które chciałoby się zobaczyć w elitarnej serii.

Możesz tutaj http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=25298&u=20 - Co w "eXtra Klasyka Gold"
?

A tak na poważnie to chyba nie da rady.


O i mamy już wątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 00:08, Orteos napisał:

musieli coś wymyślić za "Fajną Cenę"


Kula w płot, wywrotowcu :) eXtra Klasyka Gold nie jest czymś w miejsce FC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 00:09, Mario CDP napisał:

6 wPLN, a co do Wormsów, to czemu nie :)

Dobrze wiedzieć;) Oby się pojawiły te wormsy. Byłby jeszcze za pojawieniem się sagi Saga Toca Race Driver;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś podejrzewam że jednąz gier będzie BS :)
Ale o Tormenta jeszcze chętneij bym zobaczyło bo z grą jeszcze styczności nie miałem a wprodukowało ją jedno z moich ulubinych studiów a poza tym słyszałem o niej wiele dobrego ;)
Także jeśli Planescape: Torment się pojawi to byłbym bardzo mile zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 00:08, Camelowaty napisał:

A ewentualnei to jakie dodatki lby były w ty Tormencie,gdyby wyszedł? W sensie czym by się
różniła ta edycja od tej co bła w XK edycji 2, bo przecież to by bło 5 złoty więcej, nie?


Torment raczej nie wyjdzie sam w XKG. Już był 4 lata temu w Nowej eXtra Klasyce za 20 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 00:14, Mario CDP napisał:

> A ewentualnei to jakie dodatki lby były w ty Tormencie,gdyby wyszedł? W sensie czym by
się
> różniła ta edycja od tej co bła w XK edycji 2, bo przecież to by bło 5 złoty więcej, nie?


Torment raczej nie wyjdzie sam w XKG. Już był 4 lata temu w Nowej eXtra Klasyce za 20 zeta


Toteż o tym napisałem, ale thx za odpowiedź, ciekawe co można do niego dodać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Torment pod względem fabularnym jest istnym arcydziełem, dla mnie NIE MA i NIE BęDZIE gry dorównującej fabularnie Tormentowi :) Świetnie, że CDP zdobyło się na krok stworzenia XKN GOLD. Wreszcie każdy będzie miał coś dla siebie. Niestety, wzrosną przez to także moje wydatki, ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej serii mają być same sagi ? To może wspomniane Wormsy się pojawią niedługo :) Patrząc na cenę to moze ma to być jakaś konkurencja dla KK gdzie często są antologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 00:13, Kostka XXL napisał:

> 6 wPLN, a co do Wormsów, to czemu nie :)
Dobrze wiedzieć;) Oby się pojawiły te wormsy. Byłby jeszcze za pojawieniem się sagi Saga Toca
Race Driver;P


Wormsy raczej nieprędko, na 99% nie w tym roku a na Tocę nie licz, podobnie jak na Colina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 00:14, Mario CDP napisał:

Torment raczej nie wyjdzie sam w XKG. Już był 4 lata temu w Nowej eXtra Klasyce za 20 zeta

A co do niego chcecie wepchnąć?
Dajcie samego Tormenta, prócz ceny jest też prestiż. Ta gra jest w czołówce gier wszechczasów. Jedyne, do czego powinniście "dopchnąć" Tormenta to Saga Infinity, ale ona to będzie raczej droższa niż 24,90zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 00:22, Mario CDP napisał:

Wormsy raczej nieprędko, na 99% nie w tym roku a na Tocę nie licz, podobnie jak na Colina.

Egoistycznie cieszę się, że póki co nie będzie Toci i Colina, bo samochodówek nie lubię ;P
Ale o Wormsy to się postarajcie. Co prawda mój Armageddon i WWP jeszcze działają, ale kto wie, kiedy płytki przestaną czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 23:55, Mario CDP napisał:

Hej,

- zgadza się to już nie tajemnica co będzie, ale małpki nie postawię :)

Why !? Może specjalnie dla pomysłodawcy eine kleine monkey ? ;)

Dnia 10.07.2007 o 23:55, Mario CDP napisał:

- extra klasyka gold to specjalne wydanie XKN a nie seria która ją zastąpi. I tutaj z tytułów
best of the best of the best wybierzemy jedynie the best :)

Ekstra klasyka też z założenia takim czymś była dopóki nie okazało się że wszystko wcześniej czy później tam trafia...Trzymam kciuki by tym razem było innego

Dnia 10.07.2007 o 23:55, Mario CDP napisał:

- o Tormenta walczymy dzielnie

Trzymam kciuki - trochę się boję tylko że kupię BG i IW a wy za 3 m-ce wydacie je z Tormentem w jakiejś Platynie ...

Dnia 10.07.2007 o 23:55, Mario CDP napisał:

- odpowiedź na wydanie Kolekcji Klasyki ?! pod jakim niby względem? :)

Hmm... Cenowym ?
Saga = Analogia ?

Dnia 10.07.2007 o 23:55, Mario CDP napisał:

- na D2 i W3 w Klasyce nie liczcie, może kolejne pokolenia graczy doczekają ... Blizzard to
Blizzard i drogo się cenią, zresztą całkiem słusznie

Warcraft 2 dało radę to może i kiedyś W3 ;)

Dnia 10.07.2007 o 23:55, Mario CDP napisał:

- Asteroidsów, Tetrisów, Pongów, Defenderów, Bombjacków, Space Invaders i innych takich chwilowo
nie ma w planie, ale jak będzie petycja i zebrane 100 K podpisów, to kto wie :)

Ale może jakiś miks 100 retro a''la Eye of Beholder itp ?

Dnia 10.07.2007 o 23:55, Mario CDP napisał:

Pozdrawiam,

Również, EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 00:22, Mario CDP napisał:

Wormsy raczej nieprędko, na 99% nie w tym roku a na Tocę nie licz, podobnie jak na Colina.

Szkoda, lepiej pojde zrobić kopie kopi Wormsów bo mam ochote sobie zagrać;P Colin`ów jakoś nie lubie, bardziej jestem zwolennikiem Toci. Wielka szkoda, że te gry się w tym roku nie ukażą:(
Mam małe pytanie do ciebie czy w eXtra Klasyce Gold będąsię często pojawiać nowe tytuły czy raz na jakiś czas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 00:22, hehe napisał:

Czy w tej serii mają być same sagi ? To może wspomniane Wormsy się pojawią niedługo :) Patrząc
na cenę to moze ma to być jakaś konkurencja dla KK gdzie często są antologie.


Nie same sagi. Może być jedna gierka bardzo szczególna, ale oczywiście sagi, zwlaszcza RPG i strategii najbardziej pasują. XKG nie jest odpowiedzią na KK. Patrząc rok wstecz to KK jest odpowiedzią na XKN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować