Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka Gold

311 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2007 o 20:33, akne napisał:

Qrcze, poprawiać 600 stron instrukcji, żeby wylądowały tylko na płycie - no way! :-)

Ale możecie poprawić kilka byków w instrukcji do BG2:SoA. Np. były nieodpowiednie zdjęcia Cernda i Jana (chyba, nie chce mi się wyjmować instrukcji) oraz legendarny błąd (qrcze, nawet błąd w instrukcji do BG2 stał się pewną legendą) - że źli kapłani mogą zamieniać się w paladynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 21:08, Taschon napisał:

Ale możecie poprawić kilka byków w instrukcji do BG2:SoA. Np. były nieodpowiednie zdjęcia Cernda
i Jana (chyba, nie chce mi się wyjmować instrukcji) oraz legendarny błąd (qrcze, nawet błąd
w instrukcji do BG2 stał się pewną legendą) - że źli kapłani mogą zamieniać się w paladynów.

Legendarny został poprawiony. Co do 1, to nie jestem pewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 21:08, Taschon napisał:

> Qrcze, poprawiać 600 stron instrukcji, żeby wylądowały tylko na płycie - no way! :-)
Ale możecie poprawić kilka byków w instrukcji do BG2:SoA. Np. były nieodpowiednie zdjęcia Cernda
i Jana (chyba, nie chce mi się wyjmować instrukcji)

nie jestem pewna, czy zostało poprawione, nie mam pod ręką finalnej instrukcji.
>oraz legendarny błąd (qrcze, nawet błąd

Dnia 11.07.2007 o 21:08, Taschon napisał:

w instrukcji do BG2 stał się pewną legendą) - że źli kapłani mogą zamieniać się w paladynów.

Zmieniliśmy, to doskonale pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 21:08, Taschon napisał:

/.../


W zasadzie to byk polegał na tym, że nie dali portretu Keldorna i na jego miejsce dali portret Jana, to znaczy Jan Jansen x2. :D (BTW najlepsza postać gry, zawsze go miałem w drużynie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 14:04, Kostka XXL napisał:

> Saga worms wszystkie części w 2D to by bylo fajne tak na 1 DVD by sie chyba zmiescily

Dlaczego wszystkie częsci w 2D, nie lepiej całą sage odrazu wszystkie częsci od 1 do 4. To
by było o wiele lepsze bo fani wormsów dzielą się na 3 grupy ci którzy wolą Wormsy w 2D, ci
którzy wolą wormsy w 3D i ostatnia 3 grupa ci którzy lubie Wormsy w 2D oraz 3D. Ale niestety
ta saga na 99% nie ukaże się w tym roku, tak napisał Mario:(


no o 3d nie pomyślałem bo już mam wszystkie części 3D oprócz oblężenia ale te zamierzam sobie kupić w markecie dziś albo jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 22:21, akne napisał:

Tak, Cienie Amn będą. Na gram jeszcze nieostateczna wersja okładki wisi.


Pewnie są na to małe szanse, ale moglibyście coś zrobić, żeby zamiast Sarevoka na okładce były loga wszystkich część BG (tak jak na okładce do IW). Obecna wersja niezbyt mi się podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię mimo, że mam EK BG2: SOA i BG2: TB. Szykują się kolejne tygodnie wyrwane z życiorysu. "BG Trilogy" - modzik łączący 1 z 2, zmieniający zasady z BG1 na te z BG2 + "Unfinished Business" przywracający kilka aspektów, które są w grze zaszyte w kodzie ale niedostępne w pierwotnej wersji + jeszcze kilka innych dodatków i świat zapomina o moim istnieniu ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 23:30, Marco Polo napisał:

Kupię mimo, że mam EK BG2: SOA i BG2: TB.

Masz Edycję Kolekcjonerską BG2+ToB? Możesz wrzucić fotkę? Błagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować