Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina - lista zamówień cz. 3

76 postów w tym temacie

Dziękujemy za zainteresowanie edycją kolekcjonerską gry Wiedźmin. Utworzyliśmy dla Ciebie domyślne zamówienie na grę (1 sztuka, wysyłka za pobraniem). Po zalogowaniu na konto gram.pl w moich zamówieniach masz możliwość jego edycji (wybór formy płatności, rozmiar koszulki). Ewentualne rozbieżności lub brak możliwości edycji prosimy zgłaszać bezpośrednio do nas na adres: dok@gram.pl.pozdrawiamy,zespół gram.plę na liste rezerwową na tą pierwszą i dostałem emaila z taką wiadomością .

WPISAŁEM SIE NA LISTĘ REZERWOWĄ i dostałem wiadomość taką jak widać wyżej i na liście zamówiń mam zamówienie na ek czy to znaczy że mam zarezerwowany 1 egzemplarz ek wiedzmina????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezły numer EK - 1318. Po zsumowaniu cyfr wychodzi 13, no cóż... Jak na zamówienie złożone po godzinie 23 to i tak nieźle. Dobrze, że na wakacje wziąłem ze sobą laptopa z bezprzewodowym internetem, bo tkwiłbym w niewiedzy o swoim numerku EK Wiedźmina przez 2 tygodnie jeszcze (ale ta gra w koszta wbija - EK 200 zł, saga Wiedźmina - 7 książek - 300 zł...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na liste rezerwową nr 1479 - to dość niski numer. Chyba musiał być naprawdę "bajzel" z tymi zamówieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buhahahhaha. Znalazłem. Nie zauważyłem wcześniej :) Mam numer 1131 (na innym koncie zamawiałem) Może ktoś anuluje to wskoczy o wyżej i będę miał 1130 :P

Sorki za ten podwójny post. Coś mi sie zepsuło i myślałem że sie nie zapisał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 21:05, Irc100 napisał:

buhahahhaha. Znalazłem. Nie zauważyłem wcześniej :) Mam numer 1131 (na innym koncie zamawiałem)
Może ktoś anuluje to wskoczy o wyżej i będę miał 1130 :P

Sorki za ten podwójny post. Coś mi sie zepsuło i myślałem że sie nie zapisał :)


Raczej nie bo lista się nie przesuwa, tylko osoby z rezerwowej wskakują na anulowane miejsce. Nie po to ujawnia się listę na 3 miechy przed premierą, żeby potem ją zmieniać na całej linii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, ja to już nie wiem co się stało z tą listą, ja anulowałem zamówienie ale tylko to drugie które utworzył mi sklep, zaglądam teraz o olaboga,
ale na szczęście moje zamówienie nadal istnieje...ufff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawajcie części listy szybciej a dogonicie Modę na Sukces :D Gwarantuję, że będzie się cieszyła taką samą popularnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyyy??? Dziwne! Od kiedy zamawiałem 2 sztuki LEK Wiedźmina? No bo jak inaczej wytłumaczyć to że zostały mi przydzielone dwa numerki, 1071 i 1180. A może mam sobowtóra??? Hmmm. Cóż tu zrobić. Ma ktoś może e-mail do DOK''u???

pafluk -> O masz numer taki jaki ja chciałem mieć :) . Wymienisz się, bo ma 1 sztukę LEK na zbyciu ;-P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh...na liscie siebie nie znalazlam ale pewnie dlatego ze w polowie listy zaczyna byc to za przeproszeniem ,, oczojebne,, ;D.... jstem pewny ze zalapalem sie na zamowienie wiec pewnie gdzies tam moj nick sobie ,,wisi,, ;D ...

Pozdrawiam

PS: w ogole mogloby to byc alfabetycznie :F :D ... is it good idea? ;D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować