Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Dobra gra do multiplayera

36 postów w tym temacie

Możecie mi polecić jakąś grę z dobrym trybem multiplayer? Obojętnie jaki to gra,czy to Rpg ,Fps,czy Rts.Ważne żeby miała grywalny tryb dla wielu graczy.Jest tylko jeden warunek: gra ma nie wymagać płacenia abonamentu. Czyli taka gra jak WoW odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z FPS''ów to Counter-Strike:Source, Battlefield 2 (jeżeli masz tak około 1,5GB RAM''u oczywiście;) ) , Splinter Cell Pandora Tommorow; z RPG to niezapomniany BG2 (bardzo przyjemnie przechodzi się storyline z przyjaciółmi), NWN , który w sumie był programowany pod rozgrywkę sieciową ;A z RTS to Age of Empires III:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 11:00, Eseis napisał:

Call of Duty
Call of Duty 2
Wolfenstein - Enemy Territory - mozna sciagnac darmowa wersje na multiplayer z neta

Call of duty to faktycznie dobry pomysł.Wiem bo gram. Co do Wolfensteina... mam nadzieje że nie wymaga Retun to castle Wolfenstein bo jeśli tak to nie ma sensu ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Co do Wolfensteina... mam nadzieje że

Dnia 18.12.2005 o 11:04, Darkstar181 napisał:

nie wymaga Retun to castle Wolfenstein bo jeśli tak to nie ma sensu ściągać.


Nie, nie wymaga. Podalbym Ci linka do sciagniecia ale zapomnialem jaki byl. Poszukaj na google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 11:08, Eseis napisał:

>Co do Wolfensteina... mam nadzieje że
> nie wymaga Retun to castle Wolfenstein bo jeśli tak to nie ma sensu ściągać.

Nie, nie wymaga. Podalbym Ci linka do sciagniecia ale zapomnialem jaki byl. Poszukaj na google.

Już sciągam,dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ofkorz Counter-Strike, niezły jest również Day of Defeat i Team Fortress. Z RPG polecam Neverwinter Nights oraz Guild Wars. Jednak CS-a nic nie przebije (no może CS:Source, ale nie mam HL2 więc w niego nie gram...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecił bym gierke Tribies:Zemsta.Jest bardzo tania i zarąbista.Jest to sieciowy shoter,akcja dzieje się w przyszłości.W tej grze jest pełno akcj i jest bardzo szybka rozgrywka POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 10:52, Darkstar181 napisał:

Możecie mi polecić jakąś grę z dobrym trybem multiplayer? Obojętnie jaki to gra,czy to Rpg
,Fps,czy Rts.Ważne żeby miała grywalny tryb dla wielu graczy.Jest tylko jeden warunek: gra
ma nie wymagać płacenia abonamentu. Czyli taka gra jak WoW odpada.


Battlefield 2 rządzi :) Kup I podstawkę i dodatek Jednostki Specjalne i masz zajęcie na najbliższe kilka lat! Naprawdę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować