Zaloguj się, aby obserwować  
Darkstar181

Dobra gra do multiplayera

36 postów w tym temacie

Podobnie jak kilku kolegów wyżej, polecam Wolfenstein: Enemy Territory. A dlaczego? Bo jest zupełnie za darmo i oferuje naprawdę świetną rozrywkę.
Jeśli preferujesz MMORPG, możesz spróbować Silkroad Online. Takie Lineage II bez abonamentu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield2 jak chcesz grac zespolowo(najlepiej w klanie) jak chcesz po prostu postrzelac to bf2 tez sie nadaje ale tam ejdnostka nie znaczy tyle co oddzial ;] Wiec polecam tez cs itp gierki ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 15:28, Krejt napisał:

Jeśli preferujesz MMORPG, możesz spróbować Silkroad Online. Takie Lineage II bez abonamentu.
:)


Calkiem niedawno gierka ta zawitala na moim dysku. Wszystkiego najlepszego tworcom, niechaj rozwijaja swoje dzielo (tym bardziej, ze to darmowa pozycja), ale przyznam szczerze, ze nie przypadlismy sobie specjalnie z Silkroad''em do gustu. Odpychaja mnie powtarzajace sie co chwile questy typu: zabij 40 zielonych mobkow, zabij 30 czerwonych mobkow... Poza tym, wielkim sukcesem jest sie wbic na serwer i to bez znaczenia jaka godzina jest aktualnie na zegarze.


Ze swojej strony moge polecic Alien vs Predator 2. Chyba kazdy slyszal o tym FPS''ie, prawda? Dajcie mu szanse w multi, a nie pozalujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm w Battlefielda 2 to nawet planowałem grać ale ma coś do mojego Radeona.karta oczywiście ma shadery i w ogole komp spełnia ZALECANE wymagania ale nie chce się nawet włączyć.Tak to jest gdy wszystkie gry są teraz robione pod tą cholerną Nvidę.Grę planuje kupić wtedy kiedy nową kartę czyli w czerwcu albo na początku sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 13:56, nitz napisał:

guild war - wymaga zakupu aboanemntu juz nie xD

Widziałem screeny i nawet mi się podoba.Czy to MMORPG? Do ilu graczy maksymalnie się gra? Ciekawe że gra nie wymaga abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 10:52, Darkstar181 napisał:

Możecie mi polecić jakąś grę z dobrym trybem multiplayer? Obojętnie jaki to gra,czy to Rpg
,Fps,czy Rts.Ważne żeby miała grywalny tryb dla wielu graczy.Jest tylko jeden warunek: gra
ma nie wymagać płacenia abonamentu. Czyli taka gra jak WoW odpada.


Pedź do sklepu po Battlefield 2. A z RTS to w tej chwili moim zdaniem najlepiej Warhammer 40.000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 16:15, mikim napisał:

Ja polecam Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy

SRY ale nieweim czy wiesz ze te dwie gry razem do siebie wziete niemaja szans z Kotorem 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 14:55, krystas napisał:

WoW - graj na prywatnych serwerach tom nie bedziesz placil

Sorry koles chyba sie pomylies to nie sa prywatne servery tylko pirackie i mozna tam grac za darmo ale duzo bledow jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Znam grę, która się nadaje TYLKO na multi... Jest to Die by the sword :) Fajna nawalanka z kumplami w trybie areny... To symulacja walki na miecze

Poza tym:
HoMM
Warcraft
CS
Wormsy :D Fajnie się gra
Diablo
KotOR
Jedi Knight

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować