Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Co w "eXtra Klasyka Gold"?

512 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2007 o 08:59, Marko Pele napisał:

Moim zdaniem trzeba sie spodziewać przede wszystkim sag; Baldurs Gate oraz Icewind Dale. A
co dalej, czas pokaże ;)


Mam nadzieję, że ukarze się Saga Worms. BG oraz ID zupełnie mnie nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 18:37, Camelowaty napisał:

A dystrybutorem Tomb aiderów, kto jest? Bo jeśli by sie dało, to proponuję również tę serię
:)


Z tą propozycją musisz się zwrócić do Cenegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 18:47, Inuki napisał:

> A dystrybutorem Tomb aiderów, kto jest? Bo jeśli by sie dało, to proponuję również tę
serię
> :)
>

Z tą propozycją musisz się zwrócić do Cenegi


Osobiście nei przepadam za Cenega, więc uprzejmię odmówie :) Szkoda ze to nie CDP :( A Jedi Knihgt? Saga byłaby mile widziana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje:
Saga Worms
Saga Neverwinter Nights - ta z Diamentowej Edycji
Saga Close Combat
Saga Mechwarrior + MechCommander
Saga Metal Gear Solid
Saga LucasArts Adventure - MI, IJ, FT i inne np.MM
Saga Jedi - stare DF + JK +MoS + JK 2 + JK:JA + KotOR 1&2 (kojarzy ktoś te skróty :P)

Te ostatnie dwie propozycje to oczywiście "marzenia" i to większe chyba niż W3 i D2 od Blizzard :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 18:50, Camelowaty napisał:

Osobiście nei przepadam za Cenega, więc uprzejmię odmówie :) Szkoda ze to nie CDP :( A Jedi
Knihgt? Saga byłaby mile widziana :)


"Jedi Knight" i inne tytuły ze "Star Wars" wydaje LEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 16:59, Shadow SSJ Warrior napisał:

zeby EA wydalo Bullfrog Antology


popieram!!!
tylko, zeby gry byly ''zmodernizowane'' do bezproblemowego uruchamiania pod XP i Vista

najchętniej widziałbym tam:
Dungeon Keeper 1 i 2 (oraz dodatek Deeper Dungeons)
Magic Carpet 1 i 2

chociaz inne PowerMongery i Populousy też mogą dorzucić (wszak to tylko kilka mega :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki CDP... za danie odgzewanych kotletów.. saga Baldurs gate.. jest tak wyeksponowywana.. ze.. bardziej sie juz nie daje... heh co do IWD ... no juz lepiej ale powiedzmy sobie szczerze.... ehh...
dlaczego w Goldzie nie wyszedł.. Flatout 1 + Flatout 2 ? moim zdaniem lepsze gry od tych...
no ok to rpg a to są scigałki.. ok... ehh..
hmm
moglibyście się bardziej postarać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 23:32, Mroku21 napisał:

Ja bym chętnie zobaczył:

- Dungeon Keeper 1 i 2


To to wydało CDP ? Uwielbiam tę grę :) Chciałbym aby była. Zwłaszcza2 ;]

Ja proponowałbym Gothica 2 + NK. Oprócz tego może jeszcze HommIII plus misje dodatkowe ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko co jest lepsze Baldur czy Icewind? I chodzi mi o samą walkę czy są to typowe Halck Slashe coś w rodzaju Diablo czy jakieś torowe nudne gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 19:44, moonman napisał:

popieram!!!
tylko, zeby gry byly ''zmodernizowane'' do bezproblemowego uruchamiania pod XP i Vista

najchętniej widziałbym tam:
Dungeon Keeper 1 i 2 (oraz dodatek Deeper Dungeons)
Magic Carpet 1 i 2

chociaz inne PowerMongery i Populousy też mogą dorzucić (wszak to tylko kilka mega :) )


Piszemy petycje doe EA polska?? A wracając do Extra Klasyki Gold miło by było zobaczyć sage THPS (2-4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 20:05, Carl92 napisał:

Mam takie pytanko co jest lepsze Baldur czy Icewind? I chodzi mi o samą walkę czy są to typowe
Halck Slashe coś w rodzaju Diablo czy jakieś torowe nudne gry?


Oczywiście, że Baldur jest lepszy.
I coś pomiędzy. Akcja wolniejsza niż w Diablo, rąbania jest mniej, ale za to: klimat, muzyka, questy (bardziej skomplikowane niż w Diablo :P). A akcja nie jest wolna, tylko wolniejsza. Ale siekanie wrogów też się znajdzie, tylko wymaga sprawnego umysłu a nie palca nad LPM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha to ja dziękuje bo jeszcze na klawiaturze się położę jak będę w to grał:P Jak coś z takich gier tylko Diablo.
Najbardziej lubię RPG TPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 20:05, Carl92 napisał:

Mam takie pytanko co jest lepsze Baldur czy Icewind? I chodzi mi o samą walkę czy są to typowe
Halck Slashe coś w rodzaju Diablo czy jakieś torowe nudne gry?

Moim zdaniem,
Saga Baldur''s Gate jest lepsza - choć Icewind Dale''y nie są o wiele gorsze.
Chodzi o to, że w IWD jest za dużo wali - tam jest w sumie prawie sama walka tylko. Jest w nich znikoma ilość dodatkowych questów i to jest właśnie największym, ale za to jednym (moim zdaniem) minusem tych gier.

Natomiast BG, to całkiem coś innego. W tych grach jest bardzo dużo dodatkowych questów i przeróżnych zagadek, która bardzo umilają grę.

Ale myślę, że warto wydać te 25 zł ( w sumie 50 zł), żeby posiadać ten 2 sagi kultowych gier.

Szkoda, tylko że zabraknie Planescape Tormenta - choć, może kiedyś jeszcze będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym też dodać, że (oczywiście szanuję każde pieniądze) 25zł za Sagę Baldur''s Gate to jest nic. Jak ktoś jeszcze nie ma Baldura, to powinien to kupić, to po prostu psie pieniądze jak na takie arcydzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować