Zaloguj się, aby obserwować  
spooll

OMG Ale nagrody w konkursie Mikołajkowym

45 postów w tym temacie

jejq kochany ja bym się cieszył autentycznie z jakiejkolwiek GRY!! a wy tu coś chrzanicie.....płaciłeś za nią czy co?? nie narysowałeś jakieś bazgroły cdp Ci dał zdarma a Ty kurde coś chcesz.......jak nie chcesz to wyślij mi ja się uciesze bo mam naprawde niewiele gier ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RadexMaster-> Jeszcze pół roku temu mówiłem to samo. A teraz mi się wszedzie walają płytki z wygranymi grami wprost od naszego ulubionego dystrybutora- hurtowni Play.

Przynajmniej siostra mojego kolegi wreszczie dowiedziała się kto to jest Kajko i Kokosz. Ale raczej nie będzie chcieć komiksu z nimi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 16:09, Czedwik napisał:

ale chyba nikt nie ma złudzeń, że po prostu rozdali to, co im się nie sprzedaje.


Tak, Warcraft III to przecież znany na całym świecie zalegacz na półkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 16:19, tzs napisał:

A teraz mi się wszedzie walają płytki


Jak masz ich tak dużo to sobię zrób zbroję płytową (ja jestem w trakcie tworzenia) przynajmniej będziesz się czuł bezpiecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 16:28, Matteos napisał:

Tak, Warcraft III to przecież znany na całym świecie zalegacz na półkach.

Autor tego tematu dostał przecież Constantine, a nie Wara III. Czytaj uważniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 18:25, Czedwik napisał:

> Tak, Warcraft III to przecież znany na całym świecie zalegacz na półkach.
>
Autor tego tematu dostał przecież Constantine, a nie Wara III. Czytaj uważniej.

Ty też czytaj uważnie ;)

Autor tematu i kilka innych osób narzekało na ogół nagród... To akurat był komentarz do posta mówiącego, że "CDP rozdał to co się nie sprzedaje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 11:05, spooll napisał:

Załamka CDP dał ciała jak sto diabłów.
Ja rozumiem, że nagrodą jest gra niespodzianka, no ale żeby dawać CONSTANTINE, to już
spora kicha.


Narysowałeś takie coś: http://www.gram.pl/upl/artykul/120051206165215.jpg
jak na moje oko 15 sekund w paincie. Dostałes za to ZA DARMO grę Constantine. I narzekasz.

no fuc***g comments.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 16:28, michal19 napisał:

> A teraz mi się wszedzie walają płytki

Jak masz ich tak dużo to sobię zrób zbroję płytową (ja jestem w trakcie tworzenia) przynajmniej
będziesz się czuł bezpiecznie :D



Z płytek bezużytecznych w swoim czasie robiłem shurikeny. Teraz je zbieram aby pewnego dnia udekorować nimi cały pokuj. Już mam coś koło 200 bezużytecznych płytek typu "sklepowy atlas warszawy" lub demo programu "rozliczenia PPIT 2002" :D

A teraz by mi się przydał ten Constantine ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście, narysowałeś jedno wielkie g**** i narzekasz żże dostałeś słabą grę...przecież CDP nie dawałby ci za taki szit jakiejś porządnej gry. Ja dostałem za ten konkurs Worms Forts Oblężenia i....no pierwsze wrażenie było podobne do Twojego, ale po chwili zeszło i teraz to próbuję opchnąć na allegro.
Chłopie ciesz się że coś masz a nie płacz, wiele ludzi było wściekłych że nic nie wygrało, a Ty z marną pracę dostałeś grę za darmo i narzekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy nie powiecie. Naprawde narysowałem to w panitcie???? OMG niemożebyć!!!! Co to ma do rzeczy co i w czym narysowałem. Wygrałem i to sie liczy. Gra niespodzianka to szajs. Jestem ciekaw kto z osób atakujących mnie kupił Conastantine. Hop Hop jest tam kto.
Nie oszukujmy się 15 sek na to w panicie to i tak troszku za dużo ale przecież nie o to chodzi!!!
Chodzi o to, że dumne CDP lider na rynku bla bla bla pozbywa się szajsu wszelakiej maści organizując "dla was" konkursy. I będę narzekał bo dla Constantine to bym nawet z kibla nie wyszedł :] (no i macie się do czego przypieprzać). Mam nadzieję, że w przyszłości CDP przestanie organizować "konkursy z niespodzianką" tylko żetelnie napisze, że to spust shitu z magazynu.
Dla tych co radzili Constatine sprzedać na Allegro mam linka

Wszystko o Constantine na Allegro:
http://www.allegro.pl/search.php?string=constantine&p=0&p=0&sourceid=Mozilla-search

Oraz gra Constantine na Allegro (schodzi jak ciepłe bułeczki ;]):
http://www.allegro.pl/search.php?string=constantine&sourceid=Mozilla-search&category=5915

Z poważaniem
Spooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 22:21, spooll napisał:

Co wy nie powiecie. Naprawde narysowałem to w panitcie???? OMG niemożebyć!!!! Co to
ma do rzeczy co i w czym narysowałem. Wygrałem i to sie liczy. Gra niespodzianka to szajs.
Jestem ciekaw kto z osób atakujących mnie kupił Conastantine. Hop Hop jest tam kto.
Nie oszukujmy się 15 sek na to w panicie to i tak troszku za dużo ale przecież nie o to chodzi!!!
Chodzi o to, że dumne CDP lider na rynku bla bla bla pozbywa się szajsu wszelakiej maści organizując
"dla was" konkursy. I będę narzekał bo dla Constantine to bym nawet z kibla nie wyszedł :]
(no i macie się do czego przypieprzać). Mam nadzieję, że w przyszłości CDP przestanie organizować
"konkursy z niespodzianką" tylko żetelnie napisze, że to spust shitu z magazynu.
Dla tych co radzili Constatine sprzedać na Allegro mam linka

Wszystko o Constantine na Allegro:
http://www.allegro.pl/search.php?string=constantine&p=0&p=0&sourceid=Mozilla-search

Oraz gra Constantine na Allegro (schodzi jak ciepłe bułeczki ;]):
http://www.allegro.pl/search.php?string=constantine&sourceid=Mozilla-search&category=5915

Z poważaniem
Spooll




Niektórym nigdy nie dogodzisz...

A jak dostalbys ta gre od cioci, to tez bys chodzil i nazekal jaka to ciocia wredna bo nie wie w co grasz???

Moim zdaniem nie wypada nie cieszyc sie z prezentow jakiekolwiek one by nie byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 11:05, spooll napisał:

Załamka
CDP dał ciała jak sto diabłów.
Ja rozumiem, że nagrodą jest gra niespodzianka, no ale żeby dawać CONSTANTINE, to już
spora kicha.
Ciekawe czy wszyscy dostali tą lipę, chyba tak. Ciężko mi znaleść bardziej gównianą grę w ofercie
CDP. Nawet Driver3 był lepsz]y. Zamiast posać nagroda niespodzianka, powinii napisać "do wygrania
30 gier Constantine", ale wtedy to by 30 prac nie dostali :].
Ogólnie straszna crapa, wysyłać ludziom to co im zalega na magazynie.
I jeszcze wierszyk.

"Poszedł dziadek do empiku, i kupił CONSTATINA
wraca do domu i mówi MASZ WNUKU, ale wnuk już nie słyszy bo popełnił sepuku"


Kto znajdzie bardziej gównianą grę w ofercie CDP ma u mnie gratisowy uścisk dłoni prezesa (Driw3r
sie nie liczy)


Jesli ci się nie podoba tak bardzo ta gra możesz mi ją dać (zapłace za przeszyłkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gry ktore wygrales jest prosta rada, instalujesz, sprawdzasz czy działa ewentualnie grasz a potem na allegro z tym :P chociaz ja mojego enter the matrix nie moge ani na allegro ani tutaj opyic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 22:42, Krejt napisał:

Z chęcią pogram w Constantine''a. Ponieważ i tak tej gry nie chcesz, możesz mi ją podesłać.
Żaden problem.

Byłem pierwszy :D niesety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dajcie panu spokój - przecież takie dzieło narysował http://www.gram.pl/upl/artykul/120051206165215.jpg że normalnie ferrari enzo prezesa powinien dostać. albo dwa.

nie mogę patrzeć jak ta zła niedobra firma uciska tak utalentowanych artystów jak pan spooll. toć to przecież hamuje rozwój artystyczny młodych Polaków. Powinno się machnąć pare tysiaczków i wspomóc ten wybitny talent a nie jakieś żałosne gieerki rozdawać... gierki są dla plebsu a nie "wybitnych tfurców"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować