Zaloguj się, aby obserwować  
spooll

OMG Ale nagrody w konkursie Mikołajkowym

45 postów w tym temacie

Załamka
CDP dał ciała jak sto diabłów.
Ja rozumiem, że nagrodą jest gra niespodzianka, no ale żeby dawać CONSTANTINE, to już spora kicha.
Ciekawe czy wszyscy dostali tą lipę, chyba tak. Ciężko mi znaleść bardziej gównianą grę w ofercie CDP. Nawet Driver3 był lepsz]y. Zamiast posać nagroda niespodzianka, powinii napisać "do wygrania 30 gier Constantine", ale wtedy to by 30 prac nie dostali :].
Ogólnie straszna crapa, wysyłać ludziom to co im zalega na magazynie.
I jeszcze wierszyk.

"Poszedł dziadek do empiku, i kupił CONSTATINA
wraca do domu i mówi MASZ WNUKU, ale wnuk już nie słyszy bo popełnił sepuku"


Kto znajdzie bardziej g******* grę w ofercie CDP ma u mnie gratisowy uścisk dłoni prezesa (Driw3r sie nie liczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale o co ci chodzi chłopie ?? to jest konkurs i to wygrania są różne rzeczy ... ty akurat dostałeś tą gre... a jeśli ci się nie podoba to po co bierzesz udział ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no co za człowiek! Wygrał i jeszcze narzeka. Nie pasuje to odeślij. Ocena gier jest czysto subiektywna. A to ,ze CDP nie trafił w Twoje gusta to wybacz, ale pewnie wizjonerów nie mają na liście płac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TY jak ci sie nie podoba to daj mi, js chetnie sobie pogram Zreszta nastepnym razem nie bierz w udzialu w konkursach, bo raz ze marudzisz ze zwyciezlyes, a dwa jestes wybrdny jak cholera. Osmieszyles sie czlowieku, zamiast za gry wez sie jeszcze za zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj Constantina w używakach albo na allegro, albo spraw komuś prezent. Wygrałeś i jeszcze narzkesz

A co do tej najbardziej <kiepskiej> gry, to masz Barbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.12.2005 o 11:05, spooll napisał:

Kto znajdzie bardziej gównianą grę w ofercie CDP ma u mnie gratisowy uścisk dłoni prezesa (Driw3r
sie nie liczy)


Dostałeś tyle rad że masz chyba kłopot z głowy. A na drugi raz nie zakładaj głupich tematów i zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz w tym stylu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz na maila... Podam ci adres domowy i mi wyślesz jak ci nie pasuje ;)
Albo dodaj chociaż do używek za symboliczną złotówkę jak to takie beznadziejne ;P

Dostał grę za darmo i jeszcze marudzi...

Poza tym niektórzy dostali podobno warcrafta... Ja mam akurat Children of the Nile... Mogłoby być lepiej ale co tam... W zimowe wieczory będę miał w co grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 11:44, Budo napisał:

Dostałeś tyle rad że masz chyba kłopot z głowy. A na drugi raz nie zakładaj głupich tematów
i zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz w tym stylu :/


Tu musze stanąć w jego obronie. Otóż nie jest to wcale głupi temat. Ma prawo wyrazić swoje odczucia w różnych kwestiach, bynajmniej jest to bardziej sensowne niż temat o papierze toaletowym czy paście do zębów.
Oczywiście postąpił nietaktownie, jeśli nawet gra się nie podoba to i tak trzeba być wdzięcznym za to. No cóż on wolał taki sposób ( pewnie CDP już nie zrobi go zwycięzcą :P ) ale temat nie jest godny potępienia, skoro tak myśli to niech napisze nikt mu nie zabroni.

I żeby nie było że czasem ja jestem niezadowolony, jestem zadowolony dostałem Warcrafta 3 ze złotej edycji i jest git :) poprostu on nie złamał regulaminu tutaj, chyba że odbieranie innym przyjemności w tym przypadku nagonka na Constantine''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 11:51, Modest-Vermin napisał:

poprostu on nie złamał regulaminu tutaj, chyba że odbieranie innym
przyjemności w tym przypadku nagonka na Constantine''a :)


Nie trzeba łamać regulaminu żeby wyjść na człowieka z nienachalną inteligencją. Skakania z dziesiątego piętra na beton nikt ci nie zabroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



>Kto znajdzie bardziej gównianą grę w ofercie CDP ma u mnie gratisowy uścisk dłoni prezesa (Driw3r

Dnia 18.12.2005 o 11:05, spooll napisał:

sie nie liczy)

Proszę bardzo- Soldner chociażby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie autor tego tematu ma nieco racji. Chyba była by to różnica gdyby np. zamiast Constantine dostał np. Age of Empires 3 :P Na pewno lepiej by było gdyby w konkursie rozdawali nowości, ale chyba nikt nie ma złudzeń, że po prostu rozdali to, co im się nie sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować