Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft - i po konferencji

107 postów w tym temacie

Do szcześcia brakuje mi jeszcze nowinki, że Mass Effect ukaże się również na PC (a jak tak, to żeby nie po 2 latach, jak w przypadku Jade''a). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 09:57, FlankerD napisał:

Mam nadzieję, że CDP wyda Gow i Pinate na PC :) No co? Pinate sprezentuje młodszemu bratu :P
Nie rozumiem tylko jednego: BioShock i Splinter Cell jako exclusivy dla XBOXa??


Chodzi o to, że nie ukażą się na inne konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja najbardziej czekam na .......... Viva pinata!! I mówcie co chcecie, ale jesli nawet Hiv ja chwalił ( w wersji na x360) to jesli bedzie dobra konwersjia to gra bedzie cud, móid i poziomki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 10:15, kiper602 napisał:

A ja najbardziej czekam na .......... Viva pinata!! I mówcie co chcecie, ale jesli nawet Hiv
ja chwalił ( w wersji na x360) to jesli bedzie dobra konwersjia to gra bedzie cud, móid i poziomki


oj Pinata jest genialna :D Tylko ma piękną grafikę, więc ogromne wymagania, tak jak w GoW mnie nie zdziwią, ale mówcie sobie co chcecie na padzie w strzelanki gra się wyśmienicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek do Age''a pisze sie The Asian Dyniasties :). Albo to GoW. Wychodzi na PC. Tak samo będzie z GTA IV. To jest pewne na nie wiem co :). Kiedys sobie przypomnicie to co napisałem, jak zobaczycie na swoim pulpicie skrót do GTA IV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haahahah, teraz się konsolowcy mają. Niedość, że GoW na PC to jeszcze z dodatkami :D (W sumie to podobna sprawa ma się z Dark Messiah, tylko na odwrót :P) Yes!!! I jeszcze na XP... Widać, że Microsoft w końcu postawił na zysk a nie na przyciągnięcie do swoich nowym systemów :) I dobrze, bo Visty nie lubię, chociaż ładnie wygląda (mam jej skórki do XP i tyle :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko zaznaczyć, że nie wszyscy myślą tak jak niektórzy myślą. ;)

Ja np. nie mam nic przeciwko temu, żeby gry z X360 ukazywały się na PC i snu mi to z powiek nie spędza. Nie rozumiem też w jaki sposób świadczy to niby o niższości X360.

Nie utożsamiajcie więc proszę pewnych ekstremalnych poglądów ze wszystkimi konsolowcami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chyba nigdy nie mysleli o prO graniu w FPS.Nie ma mowy o wygodniejszym graniu w strzelanki na padzie niz na klawirce i myszce.I prosze mi nie zazucac ze ktytykuje konsole,bron boze zawsze xpudlo chcilaem miec ale wydaje sie ze dobra myszka 1600dpi deklasuje chocby najdokladniejaszego analogowego pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, jak niedawno M$ wypromował konsolę - najlepsiejsza, wszystko może się schować, super grafa i te de i te de... Gears of War wyjdą na PC, z pewnością posiadacze mocnych sprzętów (tak, wiem, drogie toto, ale wielu takowe ma) będą mieli lepszą grafikę od tych iksowych, no i będzie fe ;-)
Dziwi mnie, że będą achievmenty - czyżby chcieli upodobnić Windows Live do Xbox Live? Konsola będzie wtedy wyglądać jak słabszy PC (podobnie jak to było z pierwszym iksem). Taka moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 10:27, Full Wypas napisał:

Haahahah, teraz się konsolowcy mają. Niedość, że GoW na PC to jeszcze z dodatkami :D (W sumie
to podobna sprawa ma się z Dark Messiah, tylko na odwrót :P) Yes!!! I jeszcze na XP... Widać,
że Microsoft w końcu postawił na zysk a nie na przyciągnięcie do swoich nowym systemów :) I
dobrze, bo Visty nie lubię, chociaż ładnie wygląda (mam jej skórki do XP i tyle :P).


to że M$ stawia na zysk to jest dobre? zostawię to bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2007 o 10:39, syriusz.b napisał:

to że M$ stawia na zysk to jest dobre? zostawię to bez komentarza...


Gdyby nie stawiało na zysk, to by stawiało na zareklamowanie swojego nowego systemu. Tzn. wszystkie gry pod Games for Windows tylko na Vistę. Rozumiesz? Oczywiście, lepiej by było, gdyby postawili na kreatywność, ale mi wystarczy już GoW na PC :D Jednak nie ma to jak klawiatura i mysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie bardzo ciesze ze Gears wychodzi na PC jeszcze pod XP.Ale z drugiej strony nie denerwuje mnie jak exclusivy z Pc wychodza na konsole.Wydaje mi sie ze glowna ideą developerow jest zjednoczenie wszystkich graczy bez wzgledu na platforme.A co do wymagan GoW to mysle ze beda podobne do Lost Planet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 10:39, WorldWar3PL napisał:

Chodzi mi o to, jak niedawno M$ wypromował konsolę - najlepsiejsza, wszystko może się schować,
super grafa i te de i te de... Gears of War wyjdą na PC, z pewnością posiadacze mocnych sprzętów
(tak, wiem, drogie toto, ale wielu takowe ma) będą mieli lepszą grafikę od tych iksowych, no
i będzie fe ;-)


Ale to oczywiste, że PC wyprzedzi w końcu konsole pod względem grafiki, tak było przecież zawsze i każdy o tym wiedział. Czemu tu się dziwić? :) Ale akurat jakiejś specjalnie lepszej grafy w samych Gearsach na PC bym się nie spodziewał.

Dnia 11.07.2007 o 10:39, WorldWar3PL napisał:

Dziwi mnie, że będą achievmenty - czyżby chcieli upodobnić Windows Live do Xbox Live? Konsola
będzie wtedy wyglądać jak słabszy PC (podobnie jak to było z pierwszym iksem). Taka moja opinia.


Przecież o achievementach w Games for Windows Live też mówili od samego początku. Nie wiem czym się tu bulwersować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 10:39, syriusz.b napisał:

to że M$ stawia na zysk to jest dobre? zostawię to bez komentarza...


Oczywiście, że to jest dobre, że stawiają na zysk. Jakby zaczęli stawiać na straty, to dopiero by się musieli gracze zacząć martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 10:47, Domek napisał:

Przecież o achievementach w Games for Windows Live też mówili od samego początku. Nie wiem
czym się tu bulwersować.

No ja miałem tego pecha, że o tym niestety nie słyszałem.
Chodzi głównie o to, że iksa 360 czeka los pierwszego iksa chyba ciut szybciej, niż przypuszczałem - i będzie to raczej przez M$ jeżeli dalej będzie postępował w podobny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować