Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy S.T.A.L.K.E.R. będzie prequelem

60 postów w tym temacie

A dla mnie Stalker był miłym zaskoczeniem bo jeszcze nigdy chyba w podobno do tej gry fabuły nie grałem. Przeszedł bym całą tylko że byłem już pod koniec i rzuciłem granat w swojej bazie i zaczęli do mnie moi ludzie strzelac a wczesniejszych save''ów nie miałem. Ale gdy następna część wyjdzie to będzie co robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu do gierek, które mocno wbiły się na rynek, to zawsze się dorabia dodatki czy sequele, a tym razem robi się prequel. W końcu STALKER zdobył dużą popularność, więc interes się kręci. A swoją drogą, to myślę, ze gra będzie równie ciekawa jak STALKER cień Czarnobyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, jeszcze nie zdąrzyłem zagrać w "Cień Czernobyla", a tu następną część wydają za rok. Eh... ciekawe ile obsuw zaliczy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie najbardziej podoba kawalek "użytkownik zostanie wrzucony w jej wir. Zadecyduje on, do którego z ośmiu ugrupowań dołączyć.". I znowu bedziemy mieli kupe zakonczen do wyboru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie najbardziej podoba kawalek "użytkownik zostanie wrzucony w jej wir. Zadecyduje on, do którego z ośmiu ugrupowań dołączyć.". I znowu bedziemy mieli kupe zakonczen do wyboru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stalker Czyste Niebo-pierwszy ekologiczny fps:), a poważnie o ile nie zmienią tytułu jak to było przy pierwszej części ,to mam nadzieję, że nasi nie będą tłumaczyć tytułu dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że gra zachowa swój klimat i jeszcze że wymagania nie będą zbytnio wygórowane. Cień Czarnobyla to naprawdę kawał dobrej roboty, szkoda tylko, że w wersji finalnej tyle wycięto (pojazdy, część terenu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no, widać że z dobrych wzorców czerpią, naprawdę :)
To takie Opposing Force - Dodatek do Halfa w którym polowało się na Freemana, ale w końcu oczywiście uwikłaliśmy się w coś poważniejszego, czego w zasadzie spodziewam się i tutaj, a nie że będziemy zwykłym stalkerem.
Ciekawe czy po tym zrobią coś w stylu Blue Shift, czyli stalker z przyjaznego obozu :)
Cóż, mam nadzieję że im to wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro na pierwszego S.T.A.L.K.E.R.-a czekalimy 6 lat, to może na część drugą poczekamy drugie tyle. :p

Widać, że gra zmierza bardziej w stronę RPG, ale zbytnio mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

STALKER:CS wyjdzie w 2011, z zapowiedzi pozostaną trzy frakcje i 15% terenu gry więcej. Mark my words boy, and mark them well.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować