Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy S.T.A.L.K.E.R. będzie prequelem

60 postów w tym temacie

Zapowiada się nieźle. Oby tylko ta gra nie była kolejnym "Vista Only" lub "DX10 Only" bo to byłoby napradę bezczelne :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No środowisko dużo bardziej wrogie, i większy obszar działania. To chyba najlepsze zmiany. A co do pojazdów to one zdaje sie w Stalkerze były zrobione trzeba było je tylko odblokować. Problem polega na tym żeby zrobić dla nich jakieś trasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna wiadomość w stalkera gram już 3 tygodnie a tu niejaki preguel ciekawe kiedy wyjdzie oby na czas miejmy nadzieje :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom fajnie sie gierka zapowiada oby nie przedłużyli daty jak ze zwykłym stalkerem ;] swoją droga z tego co wiem to stalker jest na podstawie książki "piknik na skraju drogi" i nie wiem (może jest ale pamiętam bądż nie doszedłem do momentu gdzię były owe elementy) dlaczego nie nie było takich elementów jak "wyrzymaczka" "łysica" czy"czarci pudding" ;] jednak co jak co twórcy zaczerpneli strefę ale nie chieli zrobić z tego "alien shootera" i musieli dac katastrofę w czarnobylu no nic trochęszkoda klimatu strefy :D

(jeśli pomyliłem się z zaczerpnieciem strefy z tejze książki to wybaczcie mi ale tak ie informacje syszałem :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 22:28, shadow2100 napisał:

ciekawe czy będą samochody bo nie bende znowu chodził po całej planszy.!!!


Nigdy w to niegralem ale mowia ze super giera!!!Wiec chyba jednak sobie zkombinuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ludzie z GSC nawrzucają tam pomysłów, które nie zdążyły trafić do Cienia Czarnobyla. Nie mogę się doczekać, byle tylko ta część nie miała tylu robali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie :D aż łza u oku się kręci ... Boże niech jak najszybciej wyjdzie S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky !! - i niech to nie potrwa 5 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Clear Sky??? Jakoś nie pasuje mi ten tytuł do S.T.A.L.K.E.R.''a...zupełnie.

BTW od pewnego czasu mam problemy z logowaniem tzn. muszę co najmniej kilka razy się zalogować aby w końcu się udało:/ Czy ktoś ma podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie jest na co czekac ale niestety jezeli bedzie tak jak w przypadku pierwszego STALKER-a to miejmy nadzieje ze tym razem beda mierzyc sily na zamiary a nie odwrotnie bo znowu poczekamy i nibedzie wszystkiego co obiecywali i czym robili smaka!!! Ale czas leci dalej i czekanie niebedzie takie trudne bo wkoncu mozna dalej bawic sie z cieniem czarnobyla no i wieloma ulwpszeniami bo ludzie sie dalej bawia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę niepokoi mnie ta fabuła - przyłączenie się do którejś z frakcji i walka z pozostałymi. Mam nadzieję, że główny wątek będzie bardzo ciekawy i rozbudowany, ponieważ w innym wypadku gra mogłaby być tylko zwykłym FPS. A "Cień Czarnobyla", mimo iż na pierwszy rzut oka wydaje się zwykłym FPS, ma klimat - zniszczone budynki, pojazdy, ogólna szarość, ciągłe poczucie zagrożenia.
Wprawdzie przygodę ze S.T.A.L.K.E.R.em zacząłem niedawno, to z nadzieją czekam na Clear Sky. Choć widzę pewne nieścisłości - skoro nowy S.T.A.L.K.E.R. dzieje się przed Cieniem Czarnobyla, to skąd tam większe zagrożenie? W końcu to dopiero po wybuchu zaczęło się piekło.
A co do EK. Czy da się wymyślić coś lepszego niż EK "Cień Czarnobyla"? Wątpię. No, chyba, że CDP dodałoby gratis licznik Geigera ;-) Ale wtedy koszt takiej edycji byłby na pewno duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować