Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_Grzesiak

Hosting stron - Do Szanownego Pana Włodzimierza Piątka

2 posty w tym temacie

Nie dawno, bo 2 miesiące temu, mój kolega (założyciel strony) wysłał pytanie do firmy CDProjekt o hosting strony gothic.games.pl. Pan Włodzimierz orzedstawił regulamin hostingu etc. Oczywiście wszystko szło w dobrym kierunku. Niestety, któregoś dnia Pan Piątek poprosił (o ile mi wiadomo) o bazę danych strony. Kiedy takowa baza została przesłana, kontakt się urwał. Po dwóch tygodniach właściciel strony - Isaac, napisał emaila z zapytaniem, czy coś z tego będzie. Reakcji nie było. Minęło już ok. 5 tygodni. Wiem, że firma CDProjekt otrzymuje codzien kilkaset emaili, ale bez przesady... Pan Włodzimierz odpisywał zawsze w przeciągu 4-6 dni. Czujemy sie bardzo zawiedzeni. I tu następuje pytanie, czy strona dostanie hosting czy też nie? Jak minemam, Pan Piątek przynajmniej powinien napisac emaila, że nie wyraża zgody, a nie zostawiać pytania bez odpowiedzi. Temat przypisałem do kategorii "na każdy temat", bowiem do innych kategorii raczej nie pasuję. Liczę przynajmniej tu na odpowiedź.


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,

Opisana przez Pana sytuacja jest nieporozumieniem, ktore zdecydowanie powinno zostać wyjasnione między stronami - w tym przypadku Pana kolegą i firmą CD Projekt. Na pewno jednak, forum nie jest najlepszym miejscem do wyjasniania takich kwestii, tak samo jak powolywanie sie na korespondencję wyłącznie z wybranym z pracowników CD Projekt, bez posiadania szczegółowych informacji.
Bardzo proszę o przekazanie koledze, aby napisal na adres marketing@cdprojekt.com.

dziękuję,
temat zakonczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować