Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy gry Medieval II: Total War - Królestwa odpowiadają na prośbę fanów

78 postów w tym temacie

CD Projekt

W porozumieniu z polską sceną gry Medieval II: Total War, CD Projekt wysłał do firmy Creative Assembly prośbę o możliwość urealnienia polskich jednostek wojskowych w dodatku do tego głośnego tytułu i szereg innych drobnych zmian. Twórcy odpowiedzieli na te prośby.

Przeczytaj cały tekst "Twórcy gry Medieval II: Total War - Królestwa odpowiadają na prośbę fanów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze! Czemu realne mają być tylko wojska francuskie czy angielskie? A Polska to nie ma swojej historii? Niech poczytają se trochę "Bolesława Chrobrego". :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z czego się cieszyć? O ile dobrze zrozumiałem newsa CA odpowiedziało fanom czymś w stylu "w dodatku będzie edytor więc jak chcecie historycznej Polski to ją sami sobie zróbcie bo nam ta kwestia zwisa koło pyty" i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miły gest ze strony Creative Assembly. Firma w dobitnym stopniu potwierdza powiedzenia "klient nasz pan". ;)
Swoją drogą bardzo miło jest zobaczyć jakiś Polski akcent w Medieval II: Total War ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Bardzo miły gest ze strony Creative Assembly. Firma w dobitnym stopniu potwierdza powiedzenia "klient nasz pan". ;)

>WOW!!! Swieto lasu, ktos posluchal polskich graczy ;)

Wydanie narzędzi do modowania nie jest moim zdaniem czymś nadzwyczajnym... W zasadzie, jeżeli chodzi o większość strategii, to takie zasoby udostępniane są graczom w momencie startu gry...

Czyli, tak jak napisał dark master, bardziej nas zlali niż posłuchali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 15:38, dark master napisał:

Z czego się cieszyć? O ile dobrze zrozumiałem newsa CA odpowiedziało fanom czymś w stylu "w
dodatku będzie edytor więc jak chcecie historycznej Polski to ją sami sobie zróbcie bo nam
ta kwestia zwisa koło pyty" i tyle.

Też tak to odebrałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z przedmowca... Nie ma wielkiego powodu do radosci. Edytor zostal dodany na ''odwal sie'' tylko po to, zeby uciszyc fanow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 15:54, Kafar napisał:

Czyli nie tylko ja tak zrozumiałem.. zbyli i tyle.. więc akcja z naszej strony nieudana a szkoda.


Dobre i to. Z drugiej strony historia tej części Europy poza właśnie tą częścią jest tak znana, że pewnie i tak by coś sknocili i do nestępnego ew. dodatku potrzebna by była kolejna petycja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również zrozumiałem tę odpowiedź w stylu: "zróbcie se sami i się odczepcie, nie mamy czasu na wasze żale". W tym kontekście nie widzę szans na skorygowanie poważnych błędów technicznych "jedynki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seqiu
Bardzo miły gest ze strony Creative Assembly. Firma w dobitnym stopniu potwierdza powiedzenia "klient nasz pan". ;)
Swoją drogą bardzo miło jest zobaczyć jakiś Polski akcent w Medieval II: Total War ...;)

W jakim dobitny stopniu? Jaki "klient nasz pan"? Człowieku obudź się, CA zrobiła to na odwal się, i pokazali, że "kliencie mamy cię w dupie, a teraz dawaj kase" :|

stuki2
No wreszcie. Będzie HUSARIA!!! Medievala mam, no ale najlepszej jazdy w tamtym okresie jakoś nie widziałem...

A to może dlatego, że w średniowieczu nie było husarii... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem, że sami coś tym z zrobią. Uznali, że lepiej, żebyśmy się sami namęczyli. I udostępnili edytor, ależ łaskawcy.

Choćby tego moda sami mogliby zrobić. Od razu byłby to jakiś gest. Ale oczywiście, po co się trudzić? <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gaah, niech się lepiej zajmą grami o kangurach... I niech się eukaliptusem udławią...

Pewnie i tak kupię dodatek ;), bo lepszy rydz niż nic xD

Przydałby się jakiś konkurencyjny tytuł dla TW, to może by się CA obudziło trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Innymi slowy wypieli sie na nas. Nie zrealizuja zadnego z postulatow naszych, a Polska tak jak byla w M2 cienka z najslabsza piechota i syfnymi miotaczami, takaz pozostaje w Kingdoms. Ze co, ze niby jakis edytor? Zadnego edytora jednostek nie bedzie! Gre mozna bedzie modowac... bedzie? Mozna to robic od ''zawsze''! CA nie zrobilo dla nas absolutnie nic. Bo czym jest modowanie? Samemu wszystko trzeba. Zeby dodac jednostke trzeba miec Milkshape oraz PS, oba platne (i to suto) programy, ktorych uzytkowanie wymaga sporych umiejetnosci. Prawda jest taka, ze choc mozna dodawac zupelnie nowe modele do M2, to de facto po dzis dzien nikt tego w Polsce nie zrobil jeszcze. Po prostu nie ma ludzi z opowiednimi umiejetnosciami i zapalem do tego. Poza tym nawet jesli ktos zmoduje jednostki, to ile osob bedzie nimi grac? Ile osob gra na modach? Mniej niz 10% - cala reszta bedzie sobie musiala pluc w morde, ze tez CA nie moglo zrobic godnego Krolestwa Polski. A nawet tych 10% bedzie moglo grac tymi jednostkami tylko w modach - na GSie Polska bedzie tak cienka, jak byla. Niestety, odpowiedz CA to kpina z polskich graczy. Jako wspoltworca petycji przyznaje, ze liczylem na wiecej. Pociecha jest taka, ze zostalismy zauwazni i przy okazji kolejneogo dodatku, tudziez 3 odslony Medievala, Polska bedzie potraktowana lepiej. Poki co - zenada panowie. CA nas zgasilo tandetnym prezentem ''niby edytora''. Wszyscy ktorzy poparli petycje - poleglismy, ale z honorem. Ja osobiscie choc dodatkiem Kingdoms jako takim zafascynowany, nie kupie go. Po prostu nie moge zniesc mysli, ze tworcy gry zignorowali glos rozsadku tysiecy polskich graczy. Nie bylbym w stanie zniesc widoku Polski w Kampani Krzyzackiej, gdzie taka Litwa opancerzonymi w plyty i zbrojnymi w mloty jednostkami ciezkiej piechoty rozbija w pyl polskich wiesniakow w czapkach krasnali. Faktem jest, ze polska konnica jest swietna, ale piechota zwyczajnie zalosna. Nie moge na takie przeklamania patrzec i godzic sie na nie. Dodatku nie kupie, bo sumienie mi na to nie pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować