Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sagi Baldur's Gate i Icewind Dale w serii eXtra Klasyka Gold!

745 postów w tym temacie

Boże, co za zaskoczenie?! Niemożliwe! Nie mogę uwierzyć!

Wcale nie wiedzieliśmy o tym już ze 4 dni temu, prawda? <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeden miesiąc temu polowałem na BS...Ale już zdobyłem i teraz chcę Planescape: Torment...
Mam nadzieję że CDP dalej bedzie o nia walczyć z jak najlepszymi rezultatmi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<wzdycha> News takowy wywołał by u mnie niesamowitą radość, poruszenie i sięganie do portfela, ale... ale ja te gry już od dawna mam :-]
Pozostaje liczyć na to że zainteresują się nimi ludzie do tej pory nie znający tych cRPGowych perełek, bo okazja jest wręcz niepowtarzalna :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to dopiero niespodzianka!!! Newsy na gram.pl powinny wreszcie być skoordynowane z pojawiającymi się w prasie reklamami. Teraz pozostaje jeszcze czekać na Planescape: Torment :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, ale czy będą też wydane osobno? Bo mam np. Baldura II z dodatkiem, ale chciałbym tylko pierwszą część. Zdaje się, że kiedy zaczęły pojawiać się pierwsze pogłoski o sagach to wspomniane było również o wydaniu sag osobno.

Więc jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież wczoraj pisali że ujawnią 2 gry. Tak samo nie będzie też Diablo bo CDP ma umowę z Blizzardem że ich gry nie spadną poniżej 40 zeta czy jakoś tak. Jak źle gadam niech mnie ktoś poprawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za niespodzianka, wczoraj przeczytałem o tym w CDA :] Ale co do samych gier to super, na sagę Baldur''s Gate miałem chrapkę od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko skąd ten problem? Pomyśl sobie, że drugą część masz tak jakby w bonusie, 25 zł za samego I Baldurs Gate to niezbyt wygórowana cena. <;

Ale jak chcesz, ja mam pierwszą częśc Baldursa. Mogę Ci odstąpić, ale za taką opłatą, że będziesz wolał całą Sagę. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować