Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sagi Baldur's Gate i Icewind Dale w serii eXtra Klasyka Gold!

745 postów w tym temacie

Jest!
Gratulacje CD Projekt!
Bardzo dobry krok - czekamy na inne kultowe Sagi, Antologie, itp.
Mam nadzieję, że nie będziecie tu (tj. do XKG) wrzucać "klasyków" pokroju Stubbs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten news to przecież formalność, bo od dawna było wiadomo jakie dwie wielkie gry trafią do eXtra Klasyki Gold. Ja już zaraz zamawiam, takie gry trzeba mieć w domu na półce w ładnej złotej okładce, i to do tego w sadze. ;)
Myślę że i tak 18,90 zł ( przy wykorzystaniu wirtualnych pieniędzy) za tak wysokiej jakości grę to i tak bardzo mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko do CDP:
Patrząc na pudełko Sagi Baldura widzę napis "1DVD" Czyżby znaczyło to upchnięcie obydwu gier wraz z dodatkami na nośnik typu DVD9??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super! Ech... wrócić Faerunu... i to nie w nowych udziwnionych klimatach, ale właśnie na falach Infinity. Chlip, chlip... jakie to były (i widać SĄ:D ) piękne czasy. Idę powspominać, czekając na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, żę nie będzie modów tak jak z Sagą Fallout, ale có, nie można mieć wszysktiego. Sagi kupuję obydwie, odrazu. Zbyt długo na nie czekałem, żeby przepuścić taką okazję ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, faktycznie trzeba to powiedzieć...BARDZO OCZEKIWANE TYTUŁY...Można nawet pokusić się o stwierdzenie, iż jest to ŚWIATOWA PREMIERA i NIGDY WCZEŚNIEJ NIE BYŁY PUBLIKOWANE...Kochani, to GOLD to swoista zrzynka z serii KolekcjiKlasyki (nawet cena podobna). Żeby nieco "ostudzić" mój cyniczny wywód - CDP, kupuję Wasze gry jestem bardzo zadowolony z jakości polonizacji, dodatków etc. ale na litość boską...dajcie już spokój z "odkurzaniem" starszych (cóż z tego, że "ponadczasowych"-->kto chciał zakupić zakupił już z 10 edycji jakie były w Polsce przez Was wydane)...
Druga sprawa-nazewnictwo:
Platynowa Kolekcja - ZŁOTA EDYCJA SWAT4...ileż tych nazw jeszcze przewinie się w przyszłości?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 16:46, Toshi650 napisał:

Platynowa Kolekcja - ZŁOTA EDYCJA SWAT4...ileż tych nazw jeszcze przewinie się w przyszłości?...

Paleta kolorów jest bardzo bogata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czemu sie niektorzy czepiaja - ja na przyklad chetnie kupie obydwie gierki, i podejrzewam, ze nie jestem w tym osamotniony; wystarczy spojrzec na przebieg dyskusji w watku o otwarciu nowej serii, gdy tytuly jeszcze nie byly znane.


CDP - keep up the good work!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pierwsze częśći tych serii, ale na Baldura to się chyba skusze, bo jeszcze nie grałem w drugą część, poza tym nie lubie żąglować 6 płytkami podczas grania w jedynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiesz co mówisz Toshi, BG nadal ma wzięcie, więc bardzo dobrze, że jest wznowienie :-)
Zresztą popatrz sobie na różne fora, ludziska masowo pytają gdzie można jeszcze kupić BG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 16:53, com5 napisał:

Mam pierwsze częśći tych serii, ale na Baldura to się chyba skusze, bo jeszcze nie grałem w
drugą część, poza tym nie lubie żąglować 6 płytkami podczas grania w jedynke.

5 plyt ma BG, chyba ze chodzi ci jeszcze o dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować