Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sagi Baldur's Gate i Icewind Dale w serii eXtra Klasyka Gold!

745 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2007 o 16:16, Hubi Koshi napisał:

Pozostaje liczyć na to że zainteresują się nimi ludzie do tej pory nie znający tych cRPGowych
perełek, bo okazja jest wręcz niepowtarzalna :-]


Z pewnością niepowtarzalna - za 2 lata pewnie obie sagi będzie można dostać za 20zł w jednym zestawie "klasyka crpg" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zacieram ręce :D Ledwo co przeczytałem newsa, a już zamówiłem obydwie sagi ;] Już nie mogę się doczekać, chętnie zagram w nie po raz setny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już wiedziałem wczoraj ale bardzo sie cieszę, ze w końcu będzie Saga Baldur''s Gate na którą czekałem;)
Już nie mogę się doczekać 26 lipca:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe - o nowych grach w jakies serii CD Projektu nie dowiem sie najpierw z serwisu gram.pl tylko z reklamy w czasopismie o grach komputerowych. CD Action numer 07/2007 jest juz od wczoraj w kioskach... A wogole to juz w serwisie gram.pl/na oficjalnej stronie Wiedzmina poinformowali, ze premiera Wiedzmina zostala przelozona z wrzesnia na pazdziernik? Nie, o tym tez najpierw sie dowiedzialem z CDA. To taka mala przesada jest moim zdaniem, bo uwazam, ze powinno byc odwrotnie o nowych istotnych rzeczach dot. gier CD Projektu powinienem sie dowiadywac z serwisu gram.pl, a nie z czasopisma.

A ogolnie to ta Extra Klasyka Gold to tak... moze inaczej - Baldur`s Gate spokojnie mozna by bylo wydac w Extra Klasyce Next. Ale po co, skoro mozna wprowadzic "modyfikacje" i wziac za gre wieksza kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 16:27, Piotrek K. napisał:

Bedzie sie
to bardzo ladnie prezentowac w mojej kolekcji. Nie mowiac juz o wygodzie instalowania/grania
w te gry. Co jedna plyta to jedna plyta ;)...

Fakt Fakt to akurat argument nie do odparcia... z drugiej strony jeśli chodzi o BG to ja sobie kiedyś kupiłem jakiegoś rodzaju wznowienie edycji kolekcjonerskiej (100 zeta za segregatorek z 12 płytkami do tego instrukcje do obu, mapki Amn oraz Wybrzeża Mieczy. Więc jeśli chodzi o BG to akurat ładna prezencja jest u mnie wykluczona :-] Z drugiej strony... jak mam sobie to instalować to te 11 płyt (12 to płytka z bonusami) potrafi przyprawić o mały zawrót głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 16:58, Krasus napisał:

Kiedy będzie Planescape Torment?!


Planescape Torment by się przydał... oj bardzo. Mam jeszcze tą starą oryginalną wersje na 4 CD, ale niestety płyty mi sie już strasznie porysowały po tych 7 latach i nie idzie grać. A szkoda bo to świetna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 16:58, Krasus napisał:

Kiedy będzie Planescape Torment?!

Nie nastawiałbym się. Był już kiedyś w "normalnej" XK, wątpię żeby wydawali go jeszcze raz - i to w droższej serii niż jakieś 3 lata temu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 16:57, Backside napisał:

Z pewnością niepowtarzalna - za 2 lata pewnie obie sagi będzie można dostać za 20zł w jednym
zestawie "klasyka crpg" ;]

Owszem, ale to będzie Za Dwa Lata. 2 lata na rynku gier to ogrom czasu :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 17:03, Hubi Koshi napisał:

Owszem, ale to będzie Za Dwa Lata. 2 lata na rynku gier to ogrom czasu :-]


Hm, ale samo słowo "niepowtarzalność" wskazuje na precedens, coś się nie powtórzy - jak edycje limitowane, rzeczy, które nie były wcześniej powszechnie dostępne w sklepach i na allegro :).

nvm, taki drobiazg mi się rzucił w oczy, bo Twój post figuruje jako pierwszy w spisie pod newsem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 17:06, Backside napisał:

Hm, ale samo słowo "niepowtarzalność" wskazuje na precedens, coś się nie powtórzy - jak edycje
limitowane, rzeczy, które nie były wcześniej powszechnie dostępne w sklepach i na allegro :).

Oj tam czepiasz się szczegółów :-P Z drugiej strony kto wie, może już nigdy Baldursik nie zostanie wydany, to w końcu już dość stareńka gierka, prawdziwa skamieniałość XD (do fanów BG NIE BIĆ! Ja tylko żartuje)

Dnia 11.07.2007 o 17:06, Backside napisał:

nvm, taki drobiazg mi się rzucił w oczy, bo Twój post figuruje jako pierwszy w spisie pod newsem
;)

Już nie :-] Nie no z tego co widzę to po prostu "przewija" posty w dół, i po jakimś czasie tych pierwszych już tam nie widać, są tylko te najnowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och! Ach! Cóż za niespodziewana wiadomość! Przecież reklamy tej serii były do tej pory tylko w dwóch ogólnopolskich czasopismach i o tych tytuał od tygodnia wiedziało może tylko jakieś 200 000 ludzi. Brawo CDP, przynajmniej można się pośmiać czasem. :P

Ale oba tytuły już lądują w moim koszyku. Za jakiś czas może być już je ciężko dostać. Chyba, że CDP wystrzeli z nową bladołososiowo-brunatno-szmaragdową kolekcją klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżanie bardzo starego kotleta... tyle mogę powiedzieć od siebie. Wszystkie tytuły mam, BG nawet w edycji kolekcjonerskiej, w ogromnym pudle, więc nihil nivi, na to się nie dam naciągnąć :P Ja teraz czekam już tylko na jedno, GW:EN. I jeśli ktokolwiek z ekipy CDP to przeczyta, to mam pytanie: co z pre-orderami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inicjatywa bardziej niż słuszna, szczególnie w przypadku BG, które było długo niedostępne. Co ciekawe niedawno znów zacząłem przechodzić "jedynkę". Rozpatruje jednak zakup złotej wersji, bo moje stare płyty (BG posiadam z pierwszej edycji tak samo jak dodatek) szwankują i nierzadko buntują się przy instalacji. Podsumowując, kto nie ma BG I i II oraz obydwu IWD (a w szczególności pierwszego tytułu) niech nie myśli tylko zamawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że te tytuły pojawią się w extra klasyce gold to wszyscy już podejrzewali:) Ja kupię Baldursa, no i nie wiem czy ID, bo mam już 2. Niewiadomo czy ma się pojawić możliwość zakupienia poszczególnych tytułów z tych sag?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że te tytuły pojawią się w extra klasyce gold to wszyscy już podejrzewali:) Ja kupię Baldursa, no i nie wiem czy ID, bo mam już 2. Niewiadomo czy ma się pojawić możliwość zakupienia poszczególnych tytułów z tych sag?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować