Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sagi Baldur's Gate i Icewind Dale w serii eXtra Klasyka Gold!

745 postów w tym temacie

Icewind Gate od dość dawna nie jest już supportowany, wersja beta zawiera dużo bugów, odradzam, chyba, że jesteś wielkim entuzjastą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj Boże, żeby egzemplarzy starczyło, bo na razie jestem spłukany, a czekam na tytuł, który PRAWDZIWIE mnie przykuje do kompa grywalnością, nie oprawą, a wykonaniem i fabułą... Ehh, taki był tylko HoMM III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 00:00, migem napisał:

> Już w ogóle tragedią jest platynowa kolekcja, gdzie z boku gry są ponumerowane :/

A co jest nie tak z tym numerkiem ?


No właśnie to, że kupując dajmy na to Diablo 2, chciałbym czuć, że kupiłem Diablo 2, a nie powiedzmy 11 grę z serii Platynowa kolekcja :)

Wyrzucić numerki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. tak zgadza się, normalny zagrawka... kwestionuje "klasyczność" tych tytułów które w biedronce wylądowały, a wyszły w EKNG wg. mojej oceny obniżając jakość wydawanych gier w tej serii. wg. mnie w EK powinny gry wychodzi prezentujące poziom conajmniej wysoki!!! i dlatego BG i wD jak najbardziej na wielki plus w takim wydaniu!!
w ogóle wydawanie starych gier "kompletnych" to świetna sprawa.

natomiast te tytuły CMR, DeltaForce,TH które wycodzą co roku w EXNG jeśli już mają wychodzi w kolekcjach klasyki to, jako antologia,gold etc. bo przy konkurencji KK, wydawanie w tej formie jak obecnie mnie osobiście nie przekonuje, i skłania do zdania, że w EXNG laduje każdy Wasz tytuł ze względu wysoka "sprzedajność|" tej serii(dawniej swietne tytuły etc.)
pozdRawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HoMM III to było ( i jest :D) coś. Grałem w niego przez kilka lat i mi się nie znudził :) ale wracając do tematu to polecam Sagę IWD. "Jedynka" przykuła mnie na dłuuugie godziny do monitora. Jeśli więc lubisz RPG nie powinieneś się zawieść bo gra na prawdę wciąga. A o to czy wystarczy się nie martw, bo to nie Limitowana Edycja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry na Infinity (Baldury, Icewindy i Planescape) to świetne gry. :) Na pewno klasyki. Mistrzostwo w gatunku "taktycznych crpg''ów". No i gry (PS:T na pewno! IWD niezbyt :P) które mocno opierają się na dialogach. Dodasz do tego np. żywych NPCów (w Baldurze szczególnie).. tak, to jest Klasyk Gold :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 11:35, Revenant napisał:

> > Już w ogóle tragedią jest platynowa kolekcja, gdzie z boku gry są ponumerowane :/

>
> A co jest nie tak z tym numerkiem ?

No właśnie to, że kupując dajmy na to Diablo 2, chciałbym czuć, że kupiłem Diablo 2, a nie
powiedzmy 11 grę z serii Platynowa kolekcja :)

Wyrzucić numerki :]

Kupiłeś Diablo II, a nie numerek, nie rozumiem o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 22:35, Sieter napisał:

Kto miał to kupić i w to zagrać, zrobił to niecałe 10 lat temu, faktycznie super pomysł, samemu
wbijać sobie nóż w plecy,nie wiem jak bardzo się staracie ale dzięki temu cenega tylko zyskuje.

Gówno, prawda. Ostatnie wydanie Baldura i IWD jakie widziałem to drugie części obu tych gier, a teraz masz dodatkowo części pierwsze z dodatkami, mody i całość na DVD. To jest rozwój, którego twemu mózgowi widać zabrakło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, jak można się denerwować na jakąkolwiek firmę, w tym przypadku CD-Projekt, że wydaje reedycję starych produktów w ładnym opakowaniu, za dużo niższą niż pierwotnie cenę i to w dodatku na aktualnym, nośniku. Jeśli za 5 lat pojawi się edycja Całe BG + Całe ID + Planescape + Całe Neverwinter na jednej płycie supernowoczesego nośnika ultra-nowej generacji to będziecie się denerwować, że óśmy raz wydają to samo, czy cieszyć, że macie wszystko tanio na jednej płycie. Poza tym nikt nie każe Wam tego kupować bez względu na to, czy lubicie RPG-i i przeszliście obie sagi kilka razy, czy nie zbliżacie się nawet do takich gier. Ja np. nie lubię wyścigów, i nie denerwuję się na nikogo, że Colin czy inne samochodówki są wydawane w Extra Klasyce. A wręcz przeciwnie. Wieksza różnorodność o tylko zaleta firmy. Tak trzymać CD-Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 18:16, Nero0007 napisał:

Ludzie, jak można się denerwować na jakąkolwiek firmę, w tym przypadku CD-Projekt, że wydaje
reedycję starych produktów w ładnym opakowaniu, za dużo niższą niż pierwotnie cenę i to w dodatku
na aktualnym, nośniku.


Wytłumaczę ci: to są fanboye, coś jak tacy typowi "kibole" - oni nie myślą, tylko próbują wszczynać awantury :) Mi to kompletnie wisi co kto wydaje, niech se robią ile chcą re-edycji :) Kto kupuje oryginały, ten na pewno to doceni, bo wie że nie zawsze da się jakąś grę kupić po latach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mnie nie wisi co kto wydaje, bo pomyśl tak: CDP dostaje licencję Mortyra 3 i przygotowuje wielka, cholernie drogą kampanię promocyjną, produkuje 5 tysiecy EK, każda warta netto 175 zł. Niestety, z NIEWIADOMYCH przyczyn gra się nie sprzedaje, i tak CDP jest zmuszony podnieść wszystkie ceny o 30-40%, cofnąć obniżki, usunąć XKN i gram.pl, by zmniejszyć straty. Z powodu tego niespodziewanego zdarzenia CDP ląduje za PLAY.

Lepiej się interesować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 19:23, Bartold-1991 napisał:

No mnie nie wisi co kto wydaje, bo pomyśl tak: CDP dostaje licencję Mortyra 3 i przygotowuje
wielka, cholernie drogą kampanię promocyjną, produkuje 5 tysiecy EK, każda warta netto 175
zł. Niestety, z NIEWIADOMYCH przyczyn gra się nie sprzedaje, i tak CDP jest zmuszony podnieść
wszystkie ceny o 30-40%, cofnąć obniżki, usunąć XKN i gram.pl, by zmniejszyć straty. Z powodu
tego niespodziewanego zdarzenia CDP ląduje za PLAY.

Lepiej się interesować:)



??? Naprawdę uważasz że przez tę edycje CD-P upadnie ? ;D Ja sam zamówiłem tę edycje już teraz by mieć wszystkie te cudowne gry (mowa tu o BG ;)) na jednej płytce z modami, mimo że mam obie części w premierowych wydaniach ;)

Warto też pomyśleć o nowym pokoleniu graczy którzy nie mieli szansy kupić/zagrać w te gry bo są za młodzi ;) nie można odbierać im możliwości przeżycia tak cudownej przygody, jaką jest BG bo urodzili się trochę później niż np. ja. Ludzie pomyślcie też o innych, nie tylko o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie zamówiłem BG :] mimo że wszystkie te części mam:P razem zajmują one 12 CD wygodniej jest mieć wszystko na 1 DVD^^Zastanawiam się jescze nad IC ale chyba narazie sobie odpuszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 00:12, migem napisał:

Jak najbardziej, niestety jednak moja realna ocena sytuacji jest taka ze Torment bedzie barzdo
ciezko odkopac.

A jak sprawa wygląda z fenomenalnym Arcanum? Da coś rade zrobić, by ta gra pojawiła się w EKN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 20:20, Be-Yacz napisał:

> Jak najbardziej, niestety jednak moja realna ocena sytuacji jest taka ze Torment bedzie
barzdo
> ciezko odkopac.
A jak sprawa wygląda z fenomenalnym Arcanum? Da coś rade zrobić, by ta gra pojawiła się w EKN
?

Pogadaj z Play-it, które w tej chwili jest zawieszone w dziłalności (czyt. nakręcili walków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 20:40, hans olo napisał:

Pogadaj z Play-it, które w tej chwili jest zawieszone w dziłalności (czyt. nakręcili walków).

Play-It nie istnieje już długo, jak już powiedziałeś, a przecież w EKN są takie tytuły jak Painkiller itp. więc moje pytanie jest na miejscu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować