Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sagi Baldur's Gate i Icewind Dale w serii eXtra Klasyka Gold!

745 postów w tym temacie

A ja tam będę bronił Icewinda.:) co tego że liniwa fabyła...co z tego że raz przejdziesz i juz wszytsko wiesz...icewind (szczególnie jedynka) ma ten swój super "mrozny" kilmat który ja uwielbiam:) są tam detale (niby błache ale toważyszące do końca gry) lepsze niz w balurach chociażby portrety postaci, ktore sa super szczególnie w drugiej części:) generalnie Icewind i jego mrożny klilmat dla mnei The Beast:] PzDr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nero0007 ni emów o tych grach o czasie przeszłym one CIĄGLE ŻYJĄ ciągle sie w nie gra :) a widac to zwłaszcza po ilości komantarzy tutaj zawartych:) baldur nie miał kilmatu on MA klimat. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 21:52, mathes napisał:

nie mozna by bylo jeszcze nwn z dodatkami dolaczyc do tej extra klasyki gold>> to tez
"wyjątkowy, legendarny tytuł" :D


Na to musimy jeszcze poczekać, bo od nie dwana jest cały "zestaw" w platynie za 59 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Na to musimy jeszcze poczekać, bo od nie dwana jest cały "zestaw" w platynie za 59 zł."
Też się przyłączam, z drobną goryczą w głosie - niektóre świetne gry są nadal po wysokich cenach. Przyznam się, że w Fable grałem nielegalnie :( Przydałaby się opcja z kupnem tej gierki za 20 zł, bo naprawdę chętnie bym oddał CDP to com ukradł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko. Czy w piątek też mogę się spodziewać baldursa w empiku i innych sklepach? bo mam takich parę obok siebie i wole tam kupić niż tracić 10zł więcej kupując tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja napisze tu coś od siebie, bo w końcu saga BG to moja ulubiona gra, gra przy której inne pokroju GTA czy nawet te erpego-podobne twory wydają się mi innym rodzajem rozrywki, dla zupełnie innych odbiorców. BG to gra która wprost wessała mnie i zauroczyła swoją magią. Nadal mam wspaniałe wspomnienia z czasów gdy pierwszy raz przechodziło się BG. Zresztą nie tylko pierwszy raz, za każdym razem gdy od nowa zaczynam przygodę na Wybrzeżu Mieczy czuję że czaka mnie wspaniała przygoda. Szkoda że ta przygoda dzieje się w wirtualnym świecie, ale dzięki BG można poczuć namiastkę prawdziwej przygody ;] Lubię porównywać BG do książki, której kolejne stronice czytamy poznając losy naszych bohaterów, na które sami mamy wpływ.

Trochę się rozpisałem, może zbyt patetycznie :P ale mówiąc o tej grze potrafię wyrażać się tylko w samych superlatywach.

Co do porównania PT z BG. Uważam że nie ma co porównywać tych gier. Tzn. ogólnie pod względem fabularnym myślę że minimalnie wygrywa PT, to całe szukanie prawdy o sobie.... PT jest nawet chyba bardziej jak książka ;] Ale pod względem klimatu... zależy jak leży ;] ja tam np. wole Magia i Miecz, mroczne elfy, smoki, trolle, po prostu kocham to więc BG jest mi bliższe.

Oczywiście sagę BG zamówiłem, nawet już zapłaciłem. Fajnie będzie mieć wszystko na jednym DVD wraz z modami i soundtrackiem.
Tylko żałuje że nie mam kasy na IWD ta gra to też klasyka sama w sobie. Ale jak przejdę już BG zacznę się rozglądać za IWD i mam nadzieje, że zostanie kilka egzemplarzy gdzieś w empikach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze pytanko - czy saga będzie też dostępna 26-ego w Empikach, sklepach z grami czy szybciej będzie zamówić przez sklep.gram.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm.. nie siedzę w tym bezpośrednio, ale wydaje mi się, że lepsze będzie gram.pl - zamiawiasz pre-ordera i 26 będzie już raczej w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 17:21, Gnilson napisał:

Hm.. nie siedzę w tym bezpośrednio, ale wydaje mi się, że lepsze będzie gram.pl - zamiawiasz
pre-ordera i 26 będzie już raczej w domu.


coś mi się wydaje że nie będzie tak pięknie i że gre wyślą w najlepszym przypadku właśnie 26...no a jak nie to wyślą 27 potem sobota,niedziela paczka nie przyjdzie i gry można spodziewać się w poniedziałek(o ile mastelink,z którym już wielu gramowiczow miało problem, nie zawiedzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 18:04, mikolajmix napisał:

> Hm.. nie siedzę w tym bezpośrednio, ale wydaje mi się, że lepsze będzie gram.pl - zamiawiasz

> pre-ordera i 26 będzie już raczej w domu.

coś mi się wydaje że nie będzie tak pięknie i że gre wyślą w najlepszym przypadku właśnie 26...no
a jak nie to wyślą 27 potem sobota,niedziela paczka nie przyjdzie i gry można spodziewać się
w poniedziałek(o ile mastelink,z którym już wielu gramowiczow miało problem, nie zawiedzie)


hmm ale to i tak szybciej niż czekać aż rozpowszechnią to po Empikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 18:18, lothar-mb napisał:

hmm ale to i tak szybciej niż czekać aż rozpowszechnią to po Empikach :)


Niekoniecznie, skoro gra ma trafić do sprzedaży 26 lipca, to całkiem możliwe, że już tego dnia trafi do Empiku i innych sieci. Już nie raz bywało i tak, że gra szybciej trafiała do normalnych sklepów, niż kurier gram.pl był w stanie ją dostarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 18:29, GanD napisał:

Niekoniecznie, skoro gra ma trafić do sprzedaży 26 lipca, to całkiem możliwe, że już tego dnia
trafi do Empiku i innych sieci. Już nie raz bywało i tak, że gra szybciej trafiała do normalnych
sklepów, niż kurier gram.pl był w stanie ją dostarczyć.

to dobra wiadomość by była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, ze już to wszystko mam... :(
Co do waszej dyskusji o ''lepszości'' jednej gry, to ja staję po stronie PT. Anna. I wszystko jasne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 17:02, lothar-mb napisał:

A jeszcze pytanko - czy saga będzie też dostępna 26-ego w Empikach, sklepach z grami czy szybciej
będzie zamówić przez sklep.gram.pl ?

Jutro sprawdzę, czy do wszystkich empików Sagi dotrą na czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować