Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sagi Baldur's Gate i Icewind Dale w serii eXtra Klasyka Gold!

745 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2007 o 01:01, HiroshiTakubo napisał:

Mam nadzieję, że w takim sklepie jak Empik w Centrum gra jutro będzie.

Ja już dziś widziałem Sagi w jednym z poznańskich Empików (a dokładnie w Plazie) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, poranna wyprawa do Włocławskiego Empiku po Sagi zakończyła się niepowodzeniem :/. Gry co prawda dotarły do sklepu, ale nie są wprowadzone do systemu i pomimo szczerych chęci pracownicy nie mogli mi ich sprzedać. Co gorsza w sprzedaży będą dopiero w PONIEDZIAŁEK! Na szczęście obsługa była na tyle miłą, że odłożyła dla mnie po egzemplarzu BG i IWD, więc dla mnie ich nie zabraknie :)
Ale i tak jestem zawiedziony, eh życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hiehie, jak ktoś będzie zrzędził "Czeeeemuuu CD Projekt wydaje x raz tą samą grę?" wystarczy pokazać ten temat. boże, to się sprzeda! *zdziwiony*

No a faktycznie, dla początkującego gracza w sumie odpowiednimi modami do BG2 są głównie: BG2 Fixpack, FFPack, BG2 Tweaks. :-) Zawierają poprawki i ulepszenia, umilające grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 10:02, Gnilson napisał:

No a faktycznie, dla początkującego gracza w sumie odpowiednimi modami do BG2 są głównie: BG2
Fixpack, FFPack, BG2 Tweaks. :-) Zawierają poprawki i ulepszenia, umilające grę.


A jakie to są ulepszenia? Bo początkujący co prawda nie jestem, ale w BG grałem wieeki temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, rozumiem, ze jesli zamowilem przez neta i kase wplacilem chyba w niedziele (tez przez neta, wiec mieli odrazu), to dzisiaj nastapi do mnie wysylka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszło :-) I jest ślicznie. Na moim gramsajcie będe wypuszczał kolejne nowinki i jakieś ciekawe rzeczy na temat edycji (w tym poprawki dla nielicznych bugów) - a więc, czekajcie cierpliwie panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest!!! Właśnie wróciłem z wrocławskiego Empiku :P Na pułkach masa świeżutkich sag ID i BG ;] Zaopatrzyłem się w sagę ID jutro pojadę po BG :P Pięknie prezentuje sie pudełko to naprawdę bogate wydanie i jeszcze za taką cenę :P Polecam wszystkim !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie powiedzieć, że jestem dumny z tego wydania. Warto było się pocić i męczyć przez te pare dni :-) Nic tylko kupować i grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem sagę Baldur''s Gate i muszę powiedzieć, że jest bardzo ładnym wydaniem:) Plus dla CDP za wydanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Około godziny 11:00 dostałem piękniusią paczuszkę, z obydwoma Sagami, Baldur''s Gate, i Icewind Dale oczywiście.

Natychmiast chwytam za nóż, i ostrożnie przecinam paczuszkę. Opakowania na screenach prezentowały się średnio, ale w realu wyglądają świetnie. Fonty, przód, tył, naprawdę widać, że to wyjątkowo wydanie. Wpierw postanowiłem wypróbować Baldurka I, ale najpierw poprzeglądałem mody, i dodatki. No panowie, spisaliście się!
Gra chodzi bez problemów, to mój pierwszy kontakt z cRPG na silniku Infinity, lecz gra mnie od razu urzekła.
Oderwałem się od kompa, tylko po to, aby zarejestrować gry, i zachęcić innych do zakupu, a także po to, aby pogratulować CDP dobrego wyczucia.
Teraz rejestruje gry, a następnie wracam do Baldura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja własnie pare godzin teamu kupiłem ostatnie pudełko z Sagą BG ale niestety dopiero w poniedziałek lub we wtorek będe się cieszyć ponownym przechodzeniem BG xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszła niedawno. Już rozpakowałem i włożyłem dvd do napędu. Za chwile zainstaluje. A wydanie? Jest znakomite. Wszystko jest dopracowane w najmniejszym calu. Już nie mogę się doczekać, kiedy zainstaluje te wszystkie modyfikacje. Dzięki Cd Projekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja przesyłka jeszcze nie doszła..buuu :P Sluchajcie, wiem ze to glupie pytanie ale (ludzie ktorzy juz maja) mozecie mi powiedziec co tam na pudelku jest napisane jesli chodzi o wymagania predkosci napedu DVD? Bo ja mam beznadziejny naped:/ pozyczylem od kolegi NN2 i nie odczytalo...ale Gothic 2 ktory wydany jest na plycie DVD w Extra klasyce dziala... z gory dzieki za odpowiedz;) a ja czekam do jutra,powinno juz przyjsc;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe,dzięki ;) tez mam nadzieję że zadziała :D a są tam soundtracki do obu części? Muzyka z BGII wymiata..z jedynki zreszta też, chyba jeszcze w ID byla fajna ale w Icewinda niestety duzo nie gralem...przynajmniej nie spędziłem przy nim takiego ogromu czasu jak przy Baldurach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować