Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sagi Baldur's Gate i Icewind Dale w serii eXtra Klasyka Gold!

745 postów w tym temacie

lol nigdy nie widzialem takichcen ek baldura widzialem duzy ek na allegro wlasnie baldura ale to dochodzilo do 100-150 zl max!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurka :D Zaraz wystawiam moją edycję DVD :D Ale bym miał ubaw, 50 zł czystego zarobku na czymś używanym i starym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 23:36, Sth`Devilish napisał:

O kurka :D Zaraz wystawiam moją edycję DVD :D Ale bym miał ubaw, 50 zł czystego zarobku na
czymś używanym i starym :D

Ładnie to by tak było zarabiać na fanach, którzy chcą unikatów?? ;) joke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kolekcjoner nie trzyma gier w piwnicy :-P
;-)

Miłej nocy :-)"

Heh, kolekconer win (druga moja pasja) też nie trzyma ich w piwnicy, tylko wszystkie butelki przy sobie, tak w razie co? :)

Anke, słodkich snów.

Mario
AKne sugeruje sie Twoim bezkrytycznym uwielbieniem dla naszej konkurencji. CDP jest tylko bee a CEnega robi mistrzostwo swiata. Howgh.

Gdzie się czegoś takiego doczytałeś? Po prostu podobają mi się ich Klasyki bardziej niż Wasze. Tyle. Akurat, do Cenegi też mam coś do powiedzenia i pisze im reularnie maile. Jak się dorobią forum, to i im czasem się dostanie za tamto lub owamto:) Albo i głask się też czasem znajdzie...
Po prostu obserwuję rynek i jak ktoś stara się mi sprzedać czerstwą bułę w pięknym opakowaniu, to pisze swoją opinię. Po co? Aby generalnie dystrybutorzy starali się bardziej (ale i tak jest nieźle:)), aby gracze w Polsce byli zadawoleni z tego, co kupują, ot co.

Czego sobie, CDP, Cenedze , EA Polska, Lemowi, Techlandowi i innym dystrybutorom życze naprawdę z całego serca.

Peace:-)
All(really)SEEYINGeye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeszcze Planescape: Torment i będzie wszystko w porządku. Ciekawe jakie mody dorzucą? Mam nadzieję, że te najwieksze (po kilkaset mega przecież są, a szkoda czasu na ściąganie) oraz najlepsze, np. Tactics.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa. Starzy fani mogą mieć uszkodzone płyty (ja tak miałem z OzWM, ale kupiłem BG z XK), inni chcieliby mieć wszystko na jednym DVD. Młodsi gracze, którzy w momencie premier tych wiekopomnych ;) tytułów ssali jeszcze pierś matki mogą nadrobić zaległości... Ciekawi mnie jednak, czy BG oraz IWD pójdą bezproblemowo na nowszym sprzęcie. Z kontynuacjami technicznie nie powinno być problemów, ja sam wczoraj (czyli w środę wieczorem) grałem w BG II: Tron Bhaala, a posiadam następującą konfigurację: Windows XP SP2 (+ najnowsze aktualizacje), GF 6600, gra jest zainstalowana na partycji NTFS, najnowsze sterowniki do kart i DX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>... Ciekawi mnie jednak, czy BG oraz IWD pójdą bezproblemowo na nowszym sprzęcie.

cyt. "Ważne! Gry wchodzące w skład pakietu działają na systemach operacyjnych Windows XP i Vista, mimo że nie były projektowane z myślą o nich."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

allseeingeye:


BTW - mówiąc o pozbyciu się zapasów magazynowych, nie chodziło mi o BG i ID, tylko o takie klasyki jak "Juiced", Zombie i delta Force, Moto GP i podobne.

to jest temat, do polemiki z CDP a nie doczekał się kontynuacji...w biedronkach po 10pln wielkie pudła deltaforceextreme,tacticalops,cmr4,projectigi2 etc... daje do myślenia...

natomiast sagi BG i InD jak dla mnie na wielki plus, podkreślam nie mając pełnych wydań...a wg mnie to podstawa...

mam nadzieje że EKG poprawi jakoś EXNG, i pójdzie w stronę antologii...(np. delty, cmr,swaty,igi,tonyhawki etc...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie mam nic przeciwko wydawaniu TAKICH tytułów po raz kolejny. Sagi BG i ID to jedne z najlepszych gier RPG jakie kiedykolwiek powstały i mimo iż ja już mam obie te sagi, cieszę się że inni dostają po raz kolejny możliwość przeżycia wspaniałej przygody jaką te gry oferują... i to jeszcze za bezcen! Gratuluję pomysłu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 22:59, akne napisał:

Nie wierzę :-))) Nikt nie zwraca uwagi na cd labele oprócz Was i nas ;-)

Nie tylko wy i wy, ale powiedzcie mi - może pora aż nazbyt późna - gdzie w newsach do jasnej anielki jest jakakolwiek wzmianka o nadrukach? Jak to się mówi - co ślepemu po oczach, ale naprawdę w żadnym opisie nie widziałam nic o tym, wizualizacji (uwielbiam to określenie :)) składników też nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja może przypomnę jeden szczegół. Dawna edycja (wspaniała zresztą) składała się z DWÓCH DVD, więc raczej nie da się tu mówić o wyprzedaży zalegających magazyny płytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 08:54, Kostka XXL napisał:

Nie wie ktoś przypadkiem ile można wydać wPLN na sage Baldur`s Gate w eXtra Klasyce Gold ??


A przypadkiem wiem ile:) Można wydać maksymalnie 6 wPLN ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 08:58, wdowiakm napisał:

A przypadkiem wiem ile:) Można wydać maksymalnie 6 wPLN ;)

Fajnie i 6 wPLN się zwróci bo za każde zarejestrowane pudełko z eXtra Klasyki Gold otrzymujemy 6 wPLN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 09:04, Kostka XXL napisał:

Fajnie i 6 wPLN się zwróci bo za każde zarejestrowane pudełko z eXtra Klasyki Gold otrzymujemy
6 wPLN :D


Pewnie, że się zwróci:) Najważniejsze, że będzie można kupić sagę baldur''s gate ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczony jestem niezmiernie ;P Mam już Baldura i Icewinda jednak tą grę warto kupić sobie jeszcze raz, zresztą nie chcę mi się płytkami żonglować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować