Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sagi Baldur's Gate i Icewind Dale w serii eXtra Klasyka Gold!

745 postów w tym temacie

Jestem po prostu zaskoczony. Do póki nie pojawił się ten news nie miałem pojęcia o jakie dwie legendarne gry może chodzić, jednak cieszę się już, że te nerwowe oczekiwanie mam za sobą i wszystko już stało się jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 16:22, Kukowsky napisał:

Jestem po prostu zaskoczony. Do póki nie pojawił się ten news nie miałem pojęcia o jakie dwie
legendarne gry może chodzić, jednak cieszę się już, że te nerwowe oczekiwanie mam za sobą i
wszystko już stało się jasne.


O ironio :D

Osobiście muszę odłożyć nieco funduszy (oddzielna kupka niż na te "wiedźmińskie zasoby" :)) i zamawiam bez dwóch zdań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 16:16, Hubi Koshi napisał:

ale ja te gry już od dawna mam :-]

Ja tez - co nie zmienia faktu, ze i tak juz odkladam na nie pieniadze. Tzn, na pewno na sage BG. Co do ID musze sie jeszcze zastanowic. ID II do tej pory nie skonczylem :/. Bedzie sie to bardzo ladnie prezentowac w mojej kolekcji. Nie mowiac juz o wygodzie instalowania/grania w te gry. Co jedna plyta to jedna plyta ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zaledwie parę dni temu słałem mejla do CD Projekt z pytaniem kiedy wznowią Baldura. Najdziwniejsze, że mi odpisali, iż nie planują tego w najbliższej przyszłości. Dziwne, ale z drugiej strony wreszcie będę mógł znowu pograć w tą gierkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 16:27, MAKSICKI napisał:

co za szajs!!!!!!!!!!!!!!! myślałem że gry z tej serii będą fajniejsze:(


Aj, wybacz pytanie, ileż masz lat, że nie słyszałes o tych kultowych grach?

Zresztą, niezależnie ile, pisanie o tych grach "szajs" to co najmniej niedocenienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz wszyscy na trzy-cztery krzyczymy ŁAAAŁŁ :P A teraz tak na serio :) czy wyjdzie ta wieelka saga Infinity, w której miały się znajdować Saga Baldura, Saga Icewinda i Planescape ??? jeśli tak to kiedy ??? bo nie chcę kupować Sagi ID jeśli będę miał możliwość kupić ją jednocześnie z Sagą BG i Tormentem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 16:27, MAKSICKI napisał:

co za szajs!!!!!!!!!!!!!!! myślałem że gry z tej serii będą fajniejsze:(


To nie żaden szajs, ale klasyka RPG chłopczyku. Lepiej zostaw komputer w spokoju, bo jeszcze coś popsujesz i pobaw się klockami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 16:14, Aramil Smocza Krew napisał:

Liczyłem, że będą mody tak jak w poprzednim wydaniu sagi na dvd ;/

Przecież będą mody.

"oraz bogate materiały dodatkowe, dostępne na płycie z grą."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 16:27, MAKSICKI napisał:

co za szajs!!!!!!!!!!!!!!! myślałem że gry z tej serii będą fajniejsze:(

Niestety mój drogi... Nie planuje wydać się sagi "Pacmana" więc pozostaje ci chyba sięgnąć swych wyżyn i spróbować chociaż zagrać w to co jest. Tak na poważnie, grzeszysz takimi słowami i zapewne nie wiedzą!

PS. Ktoś coś przebąkiwał o jakiejś sadzie Infinity... W tej sytuacji chyba jej nie będzie bo to byłoby bez sensu wydawać te same tytuły po raz kolejny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 16:33, Albatross napisał:

> Liczyłem, że będą mody tak jak w poprzednim wydaniu sagi na dvd ;/
Przecież będą mody.

"oraz bogate materiały dodatkowe, dostępne na płycie z grą."


Nie wiem jak ty, ale ja o modach nic tutaj nie widzę :). Chociaż kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować