Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sagi Baldur's Gate i Icewind Dale w serii eXtra Klasyka Gold!

745 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2007 o 15:51, MEZIL napisał:

Mam jedno zastrzezenie zwiazane z saga IWD i BG mianowicie bogate materialy dodatkowe , ktore
fcale nie sa bogate :)

No to masz problem:P
Przedstaw mi jakiś tytuł gry, który dawał tyle za taką cenę?
Jak chcesz więcej to kupuj edycje kolekcjonerskie.
I jak tu dogadzać ludziom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w cenie 22.90, mimo że posiadam już jedynkę i dwójkę z XKX to i tak było warto - żonglerka płytami to była bolączka obu części BG, na szczęście rozwiązana została przy wydaniu XKXG.

Do tego zaskoczyłem się widząc wydanie papierowe instrukcji. Po prostu widać, że ktoś wydał tytuł z pasją! Egzemplarz Sagi BG powinnien znaleźć się w każdym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obie kolekcje rewelacja, kupilem chociazby po to zeby polozyc na polce i czekac na lepszy czas. Gram aktualnie w inne gry i nawet nie chce rozpoczynac Baldura czy Icewinda, bo wiem, ze popsuje sobie zabawe. :)
Wydanie jest bardzo ladne i jestem milo zaskoczony papierowymi instrukcjami... Poza tym wszystko na jednym DVD a nie na 4CD, badz wiecej.
Polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie gry za taką cenę o aż chcę się je zabrać do domu. Tyle godzin grania i niezwykłe przygody za tę cenę. Oby więcej takich kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pewny że CDP wyda obie sagi zarówno Baldura jak Icewinda. Takich genialnych gier ni epomija sie na liście klasyków. Jeśli bytego nie wydali tro traca w moich oczach wszystko. Nie ma chyba wiekszych klasyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało, Baldur`s Gate i Icewind Dale to jest klasyka której dosłownie nie wypada nie znać :)
Fakt, że skończyła się żonglerka płytami to BARDZO duża zaleta tej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 13:41, black jack 7 napisał:

w jaki sposób mozna importowac postać z BG I do BD II
pytam poniewaz nie moge tego zropbić w sposób podany w instrukcji załączonej do "Sagi
BG"


Zapytaj w temacie poświęconym grze:
Tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=188&u=3036 (BG)
lub
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=82&u=17963 (BG2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 15:17, 666Alucard666 napisał:

Buu a ja jestem troche zdziwiony ze nie wydali Tormenta:/( w gold klasyka)

Zapewne uznali, że za stare :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 20:49, Rozrobiony napisał:

> Buu a ja jestem troche zdziwiony ze nie wydali Tormenta:/( w gold klasyka)
Zapewne uznali, że za stare :\

>Troche dziwne bo jest nowszy od Baldursow:P Wiec apeluje ekipe tam od extra klasyki zeby wydali Tormenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 22:27, 666Alucard666 napisał:

> > Buu a ja jestem troche zdziwiony ze nie wydali Tormenta:/( w gold klasyka)

> Zapewne uznali, że za stare :\
>Troche dziwne bo jest nowszy od Baldursow:P Wiec apeluje ekipe tam od extra klasyki
zeby wydali Tormenta!


Są problemy z licencją. Pisał dziś o tym nowy członek konsulatu tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37386&u=27

Podobnie jest z BG i IWD - licencje wygasły (swoją drogą dziwne, że po niecałym roku ;/) i teraz trwa "walka" o ich odzyskanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 23:01, Dark Demon napisał:

Podobnie jest z BG i IWD - licencje wygasły (swoją drogą dziwne, że po niecałym roku
;/) i teraz trwa "walka" o ich odzyskanie.


Nie wiem skąd masz takie info, ale "aj łant to bilif" xD Sagę ID już zakupiłem, a z sagii Baldur''s Gate nie posiadam jedyneczki... zagrał bym ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto jeszcze nie grał, a lubi erpegi leciec do sklepu i kupować, a potem zawiesić wszystkie kontakty z rodzina i znajomymi na dwa miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 09:08, Sad Statue napisał:

> Podobnie jest z BG i IWD - licencje wygasły (swoją drogą dziwne, że po niecałym
roku
> ;/) i teraz trwa "walka" o ich odzyskanie.

Nie wiem skąd masz takie info, ale "aj łant to bilif" xD Sagę ID już zakupiłem, a z sagii
Baldur''s Gate nie posiadam jedyneczki... zagrał bym ;P


Nie pamiętam dokładnie, ale albo w wątku u Akne, albo w którymś z tych, gdzie się wypowiadają Konsule gramu... (może "Sklep"?). Jak znajdę, to wkleję tu. W każdym razie w sklepie gram.pl ich nie ma. W normalnych, realnych sklepach pewnie jeszcze znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować