Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sagi Baldur's Gate i Icewind Dale w serii eXtra Klasyka Gold!

745 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2007 o 16:32, SlimPole napisał:

> co za szajs!!!!!!!!!!!!!!! myślałem że gry z tej serii będą fajniejsze:(

To nie żaden szajs, ale klasyka RPG chłopczyku. Lepiej zostaw komputer w spokoju, bo jeszcze
coś popsujesz i pobaw się klockami...


ID jest dość słabe. Jedynkę przeszedłem i to z wielkim bólem (krążka z dodatkiem nie dałem rady wsadzić do napędu), dwójka ciągle leży na półce i czeka więc się zobaczy. Natomiast Baldury to akurat wiadomo absolutny "must have" i oczywiście jedynka najlepsza ;) (dodatek średni, a dwójka zaledwie "bardzo dobra").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się, że kiedyś napisałem mejla do CDP z uprzejmą prośbą/zapytaniem o wydanie tych dwóch gier w serii Extra Klasyki; Słowo-ma-moc! x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest prawdziwa potęga !!! Któż będzie aż tak wychwalał dla przykładu Obliviona, kolejne części KOTORa czy nawet Gothica lub cokolwiek podobnego za 7-8 lat ? Absolutnie nikt :-)
A gry takie jak "Cienie Amn" będą żyć wiecznie, a dzięki nim również i firmy, które takie gry tworzyły. Dzięki stokrotne dla całej ekipy z Interplay''a, która kilka lat temu poświęciła Swój jakże cenny czas na tworzenie takich arcydzieł :-). Dla mnie zawsze pozostaniecie najlepsi ... chlip.
Dobra dosyć już bo się rozczulam :-P
A Sagę BG oczywiście już zamawiam bez chwili zastanowienia. :-). Dzięki CDP (w końcu dystrybutor też ma w tym swoją zasługę :-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż zacząłem zastnawiać się nad kupnem Sagi ID. Wszak tego na DVD nie mam, a do czasu pojawienia się Sagi Infinity przeboleje ten kiepski projekt okładki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 17:29, Vilmar napisał:

> Kiepsko... Ktoś chce oczyścić magazyn ;p

Z płyt, których jeszcze nie wytłoczono i pudełek, które dopiero co zaprojektowano? ;)


Czyli jeszcze nie drukujecie okładek?
Świetnie!
Wiesz dlaczego?
Bo macie na okładce coś, to niemiłosiernie razi w oczy. Skoro piszecie "Opowieści z Wybrzeża Mieczy" i "Tron Bhaala", to czemu piszecie "Shadows of Amn" zamiast "Cienie Amn"? Mi to obojętne, który jeżyk wybierzecie, ale niech podtytuły będą w jednym języku. A "Baldur''s Gate" nie ważcie mi się spolszczać!
natomiast dobrze zrobiliście, że nie spolszczyliście nic z Sagi IwD. Wyobraża sobie ktoś "Dolina Lodowego Wichru: Serce Zimy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze wydaliscie te sagi ;/...Po prostu: i tak i tak kazdy fan tych gier ma juz wszystkie czesci od baaaaardzo dawna, ktos kto gra w cRPG na pewno juz te gry ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ... kumpel chciał coś na imieniny z Forgotten Realms, które ma 26 lipca ... przypadek !? ;)

[ Już zamówione :D - oby jeszzce doszły tego samego dnia ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 19:45, Gofer31 napisał:

Szkoda ze wydaliscie te sagi ;/...Po prostu: i tak i tak kazdy fan tych gier ma juz wszystkie
czesci od baaaaardzo dawna, ktos kto gra w cRPG na pewno juz te gry ma...

Ja nie mam.
A zamierzam mieć.

I co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się czegoś innego poco dawać tytuły które już były w EX Klasyce.

Mogli by dać pierwszego Disciplesa z chęcią bym pograł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 19:46, magilla1 napisał:

[ Już zamówione :D - oby jeszzce doszły tego samego dnia ]

Nie liczyłbym na to. Radzę po prostu 26 lipca przejść się do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam już chyba wszystkie możliwe wydania Baldur''a i Icewinad''a... tyych specjalnych nie może zabraknąć w mojej kolekcji!!! więcej takich wydań kolekcjonerskich proszę ;D
bym był w niebo wzięty gdybyście zrobili taką akcję z WarCraftem II i StarCraftem >>>miodzio<< ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech...dajmy im kredyt zaufania. Może następne tytuły z serii GOLD(te nazwy...) będą "bardziej urozmaicone", a może nawet i świeższe. Ale jak znowu zobaczę za rok coś w MEGA SUPER ZŁOTA EDYCJA WYPAS PLATYNA KOLEKCJA NEXT GEN GOLD z serii Baldur, Icewind albo Morrowind to zardzewiałe grabie itp. itd. ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak nazekacie ,ze Morrowind byl w CD action. Nie bojcie sie za jakis czas pojawia sie dodatki i to obydwa w jednym numerze i wtedy kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 19:53, Renchar napisał:

Spodziewałem się czegoś innego poco dawać tytuły które już były w EX Klasyce.

Mogli by dać pierwszego Disciplesa z chęcią bym pograł :)


Disciples też był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo! Lepiej późno niż wcale. Fakt, że ta informacja była w CDA i jeszcze wcześniej w Clicku... do tego byłem taki litościwy, że podałem skład w poprzednim temacie o "niespodziance" w EKG (Ekstra Klasyka Gold).
Ja oczywiście zamówienie planowałem już wczoraj, po kupieniu CDA... i kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować